لیفت و جوانسازی غیر جراحی صورت

ليفت و جوانسازي غير جراحي صورت

لیفت و جوانسازی غیر جراحی صورت (تکنیک ٨ نقطه)

‎ ‫امروزه جوانسازی و کشیدن پوست صورت به چیزی فراتر از عمل های جراحی کشیده شده و بازگرداندن حجم و ساختار صورت بدون عمل جراحی دست یافتنی شده است. این روش به پزشکان این امکان را می دهد تا بر اساس نیاز بیماران روش های درمانی را برای آنها طراحی کنند که در نهایت نتیجه طبیعی تری گرفته شود. تکنیک ۸POINTS، رویکرد جدیدی برای جوان سازی و لیفت صورت ایجاد کرده که با استفاده از فیلر های پوستی هیالورونیک اسید انجام می شود. این روش (۸point rejuvenation non surgical face lift) به لیفتینگ و جوانسازی غیر جراحی صورت هم معروف است که در زیبایی و جوانسازی صورت بسیار موثر و کاربردی می باشد و به عنوان یک روش نوین و پرطرفدار در زیبایی صورت است ‬.
این تکنیک روشی نوآورانه و منحصر به فرد در لیفتینگ های کوتاه مدت صورت توسط فیلرها می باشد و در نقاطی که بافت نرم زیر پوست از بینن رفته است، پرکننده های پوستی ( فیلر ) برای بازگرداندن حجم از دست رفته و جوانسازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
این روش توسط دکتر موریسیو دی مایو توسعه یافته.در این روش در ۸ نقطه درمانی مجزا تزریق انجام می شود.‬ و حداقل مدت ۱۲ تا ۱۶ ماهه ماندگاری خواهد داشت.
در این روش، تزریق با ترتیب و در مناطق خاصی انجام می شود که در نهایت نتیجه ای طبیعی را برای بیمار به همراه دارد.‬

طراحی درمان:

شکل و حجم صورت به عنوان ویژگی کلیدی برای درک احساس جوانی و شادابی است. فیلرهای تزریقی، سن ظاهری بیمار را بین ۱ تا ۹ سال کاهش می دهند. درک احساس بیمار و انگیزه های وی برای درمان، برای طراحی یک درمان مؤثر است.
در نهایت مواردی که بیمار از درمان خود انتظار دارد باید مورد بحث قرار گیرد و اهمیت پیوسته بودن درمان و توجه به فواصل جلسات باید به بیمار یادآوری شود
این عمل با بی حسی موضعی و تنها در عرض نهایتاً نیم ساعت انجام می پذیرد و هیچگونه بیهوشی و یا استراحت بعد از تزریق نیاز نیست و کاملا به صورت سرپایی قابل انجام است.
این تزریق های شگفت انگیز با یک جلسه و به طور اعجاب آوری باعث پر شدن و لیفتینگ و جوانسازی صورت می شود. از مزایای لیفتینگ ۸ نقطه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
بی خطر بودن
حصول نتایج طبیعی
سریع و موثر بودن
قابل انجام برای هر دو جنس( آقایان و خانمها )


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.