کمپین های روما کلینیک

در حال حاضر روما کلینیک کمپین ندارد جهت کسب اطلاعات از تخفیف های ماهانه به اینستاگرام روما کلینیک مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۲۲۳۱۴۳۷
۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 
 
 
 

و یا همین الان نوبت مشاوره رایگان بگیرید:
  اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از عوامل زیبایی شما:

  جوان سازی به روش ۸Point چیست؟

  امروزه جوانسازی و کشیدن پوست صورت به چیزی فراتر از عمل های جراحی کشیده شده و بازگرداندن حجم و ساختار صورت بدون عمل جراحی دست یافتنی شده است. این روش به پزشکان این امکان را می دهد تا بر اساس نیاز بیماران روش های درمانی را برای آنها طراحی کنند که در نهایت نتیجه طبیعی تری گرفته شود. تکنیک ۸POINTS، رویکرد جدیدی برای جوان سازی و لیفت صورت ایجاد کرده که با استفاده از فیلر های پوستی هیالورونیک اسید انجام می شود. این روش توسط دکتر موریسیو دی مایو توسعه یافته.در این روش در ۸ نقطه درمانی مجزا تزریق انجام می شود. در این روش، تزریق با ترتیب و در مناطق خاصی انجام می شود که در نهایت نتیجه ای طبیعی را برای بیمار به همراه دارد. شکل و حجم صورت به عنوان ویژگی کلیدی برای درک احساس جوانی و شادابی است. فیلرهای تزریقی، سن ظاهری بیمار را بین ۱ تا ۹ سال کاهش می دهند. درک احساس بیمار و انگیزه های وی برای درمان، برا ی طراحی یک درمان مؤثر است. در نهایت مواردی که بیماراز درمان خود انتظار دارد باید مورد بحث قرار گیرد و اهمیت پیوسته بودن درمان و توجه به فواصل جلسات باید به بیمار یادآوری شود. این روش به لیفتینگ و جوانسازی غیر جراحی صورت هم معروف است که در زیبایی و جوانسازی صورت بسیار موثر و کاربردی می باشد و به عنوان یک روش نوین و پرطرفدار در زیبایی صورت است

  تکنیک ٨ نقطه روشی نوآورانه و منحصر به فرد در لیفتینگ های غیر جراحی صورت توسط ژل یا فیلر می باشد و در نقاطی که بافت نرم زیر پوست از بین رفته است، پرکننده های پوستی ( فیلر ) برای بازگرداندن حجم از دست رفته و جوانسازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روش با تزریق در ۸ نقطه از صورت انجام پذیر است و حداقل مدت ۱۲ تا ۱۶ ماه ماندگاری خواهد داشت. این عمل با بی حسی موضعی و تنها در عرض نهایتا نیم ساعت انجام می پذیرد و هیچگونه بیهوشی و یا استراحت بعد از تزریق نیاز نیست و کاملا به صورت سرپایی قابل انجام است. این تزریق های شگفت انگیز با یک جلسه و به طور اعجاب آوری باعث پر شدن و لیفتینگ و جوانسازی صورت می شود. از مزایای لیفتینگ ۸ نقطه می توان به موارد ذیل اشاره کرد : – بی خطر بودن – حصول نتایج طبیعی – سریع و موثر بودن – قابل انجام برای هر دو جنس ( آقایان و خانمها )


  نخ گذاری چیست؟

  انسان ها و به ویژه زنان در هر سنی خواهان زیبایی هستند. صورت٬ عضوی است که میتواند زیبایی را به تصویر بکشد٬ زیبایی و جوانی با گذر عمر به مرور کمرنگ میشود و چین وچروک های پیری به سراغ انسان می آید . روش های مختلفی برای جلوگیری از پیری وجود دارد که هر کدام میتواند برای مدتی٬ جوانی شما راچشم انداز نگاه دیگران کند .یکی از روش های مدرن برای زیبایی و جوان شدن٬ لیفت صورت با نخ است. لیفت صورت با نخ چگونه انجام میشود در این روش به صورت کلی٬ قسمت های افتاده پوست به آرامی بالا کشیده میشود تا جوانی و شادابی پوست٬ مثل روزهای اول برای شما خودنمایی کند .در لیفت صورت با نخ جوانسازی٬ زیبایی و جوانی پوست با ظرافت خاصی انجام میشود تا نشاط و جوانی صورت غیرطبیعی جلوه نکند.


  مادلینگ و زاویه سازی چیست؟

  اگربه چهره افرادمشهور و بازیگران معروف هالیوود دقت کرده باشید اکثرآنها دارای صورتی استخوانی هستند.بدین معنی که صورت دارای برجستگی های مناسب دراجزای مختلف میباشدکه درنگاه کلی به این صورتها صورت زاویه دارگفته میشودنقاط کلیدی صورت که باعث زاویه دارشدن چهره فردمیشود شامل برجستگی زاویه فکی چانه وگونه ها میباشد.باتزریق ژل هیالورنیک درنواحی مثل زاویه فکی وخطوط فکی وچانه درتناسب باهمدیگرمیتوان این نواحی رابرجسته کرد وبه اصطلاح زاویه دارنمودو زیبایی خاصی برای کل صورت ایجادکرد .با تزریق مقداری ژل هیالورنیک به گونه ها وبرجسته شدن گونه هم خطوط زاویه دارصورت درقسمت میانی تکمیل میگرددحال نتیجه عمل شامل خط دارشدن استخوان فک وبهتردیده شدن چانه وگونه میشودکه این خودباعث کمرنگ شدن یامحوشدن غبغب نیزمیگردد.البته نحوه تزریق ومنطقه تزریق وهمچنین مقدارژل تزریق شده بسیاردرنتیجه عمل زاویه دارکردن صورت تاثیرگذاراست.


  لیپوماتیک و پیکر تراشی لیزری چیست؟

  لاغری با لیپوماتیک یک راه سریع و موثر برای برداشتن چربی هایی است که پیش از این قادر به از بین بردن آن نبوده اید . به کمک لیپوماتیک چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف مانند شکم،پهلو ،رانها،بازوها و باسن از بین می رود.این روش بسیاربی خطر می باشد و امروزه در دنیا یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی شناخته شده است .لاغری با لیپوماتیک مخاطره ای برای فرد در پی ندارد و معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی را به فرد متقاضی ارائه می کند .به کمک لیپوماتیک تمام نواحی بدن که دارای توده چربی بوده را می توان تراشید و چربی های انباشته در آن ناحیه را از بین برد .لیپوماتیک یک مزیت بسیار فوق العاده را به متقاضیان ارائه می نماید و آن هم تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی است . به کمک لیپوماتیک می توانید در ازای کاهش سایز شکم و پهلوها، با تزریق چربی در باسن به آن فرم دهید و یا سایز سینه ی خود را بزرگ تر نمایید. قابلیت ترنسفر چربی یکی از ویژگی های بارز لیپوماتیک است که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است . در چنین شرایطی فرد به کمک لیپوماتیک می تواند علاوه بر داشتن یک شکم صاف و زیبا سینه های پر و یا باسن خوش فرمی هم داشته باشد


  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

  شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.