کاربرد بوتاکس زیربغل

بوتاکس زیربغل

بوتاکس در واقع نوعی سم حاصل از نوروتوکسین است که بر روی سیستم عصبی تاثیر می گذارد. بوتاکس با تاثیر بر سلولهای اعصاب منجر به از کار افتادن آنها و بی حسی می شود. این از کار افتادگی و در واقع فلج شدن اعصاب بخشی از عضلات بی خطر بوده و یک پیامد خوب برای افراد در بر دارد. رفع چین و چروک، خطوط، گرفتگی عضلات و رفع اسپاسم های عضلانی از جمله مواردی است که با تزریق بوتاکس بهبود می یابند. بوتاکس زیربغل نیز با تکیه بر همین خاصیت بوتاکس که از کار انداختن سیستم عصبی در زیر بغل است، فرد را به هدف خود می رساند. شاید تصور کنید که بوتاکس زیربغل جنبه زیبایی دارد ولی باید گفت که علاوه بر جنبه های زیبایی موضوع، اینکار جنبه درمانی نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

بوتاکس در زیر بغل

بوتاکس زیر بغل در چه مواقعی بکار می رود

تعریق جزو فرآیندهای طبیعی هر انسانی است. با اینحال زمانیکه از حد عادی فراتر رود دردسر آفرین است. بوتاکس زیر بغل روشی برای رهایی از تعریق زیاد زیر بغل است. تعریق زیاد منجر به خیس شدن زیر بغل، رنگ گرفتن و خیس شدن لباس، بوی بد عرق و احساس ناخوشایندی است که به فرد و اطرافیان وی دست می دهد. این معضل در دوره گرما و فصل تابستان به اوج خود می رسد. این عارضه را هایپر هیدروزیس می نامند. با تزریق بوتاکس در زیر بغل می توان این مشکل را کاهش داد. افرادی که از تزریق بوتاکس در زیر بغل خود استفاده می کنند تا مدتها شاهد تعریق در زیر بغل نبوده و احساس خوبی را تجربه می نمایند.

چه افرادی می توانند از بوتاکس زیر بغل استفاده کنند

افرادی که دچار هایپر هیدروزیس هستند می توانند از بوتاکس زیر بغل برای کاهش تعریق استفاده کنند. در این روش بوتاکس در زیر بغل تزریق می گردد که موجب کاهش تعریق و رفع مشکلات ناشی از آن می شود. برای اینکار محدودیت سنی وجود ندارد ولی افرادی که به سن بلوغ رسیده اند و رشد غدد آنها تکمیل شده است برای اینکار مناسب هستند.

بوتاکس در زیر بغل چگونه انجام می شود

بوتاکس زیربغل چگونه اجرا می شود

هنگامی که دمای بدن بالا می رود، سیستم عصبی به غدد عرق فرمانی مبنی بر شروع فعالیت برای کاهش دمای بدن می رساند. بر اثر این فرمان غدد شروع به عرق کردن کرده و از این طریق دمای داخلی بدن کاهش می یابد. در بوتاکس زیر بغل، سم بوتاکس بر روی سیستم عصبی ناحیه زیر بغل تاثیر می گذارد. این سم تنها در محدوده تزریق بوتاکس تاثیر داشته و در نواحی دیگر بدون اثر است. بر اثر تحریک سیستم عصبی و از کار افتادن آن، هنگام بالا رفتن دمای بدن دیگر پیامی مبنی بر فعالیت غدد تعریق در زیر بغل صادر نمی شود. 

  

عوارض بوتاکس زیر بغل چیست

بوتاکس زیر بغل شامل تزریق مقداری سم بوتاکس کنترل شده است. این مقدار سم ناچیز بوده و تنها قادر به مختل کردن سیستم عصبی در محل تزریق است. بنابراین بوتاکس عوارضی به همراه ندارد. تنها موردی که می توان از آن یاد کرد عدم مهارت کافی فرد تزریق کننده بوتاکس است. فرد در صورت عدم تبحر کافی می تواند درد، سوزش و در برخی موارد خونریزی در محل تزریق به وجود آورد. البته در صورت مراجعه به کلینیک های معتبر و پزشک متخصص به هیچ وجه چنین مشکلاتی را تجربه نخواهید کرد.

کاربرد بوتاکس زیر بغل

آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد؟

بوتاکس زیر بغل توسط سوزن های بسیار ریز و ظریف صورت می گیرد. همانند تزریق آمپول در دست و یا پا که در بسیاری موارد فرد درد کمی را احساس می کند، تزریق بوتاکس در زیر بغل نیز درد کمی دارد. البته در صورتی که فرد حساس بوده و قادر به تحمل نباشد از ژل و کرم های بی حسی موضعی برای اینکار استفاده می کنند. پس از استفاده از مواد بی حسی در زیر بغل دیگر هیچگونه دردی توسط فرد احساس نمی شود.

 

نکات مهم قبل از بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل یک عمل سرپایی است که در مدت زمان چند دقیقه انجام می شود. فرد پس از اتمام کار می تواند به فعالیتهای عادی خود ادامه دهد. قبل از شروع بوتاکس استحمام داشته باشید. توصیه می شود حداقل سه روز قبل از تزریق از تراشیدن موهای زیر بغل خود خودداری کنید. همچنین برای جلوگیری از خونریزی احتمالی در محل تزریق مصرف داروهای ضد انعقاد خون را حداقل یک هفته قبل از درمان قطع کنید.

مراقبت های پس از بوتاکس زیر بغل چیست؟

پس از بوتاکس زیر بغل که چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد فرد می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد. ممکن است احساس درد، تورم، سوزش، التهاب و قرمزی در ناحیه زیر بغل داشته باشید. جهت بهبود سریع از کمپرس آب یخ و داروهای مسکن استفاده کنید. از طرفی برای جلوگیری از تحریک ناحیه تزریق تا حداقل یک روز پس از تزریق بوتاکس از استحمام با آب گرم، استخر، سونا و جکوزی خودداری کنید. اصلاح زیر بغل، لیزر موهای زاید و یا سولاریوم و آفتاب گرفتن تا چند روز پس از بوتاکس زیر بغل توصیه نمی شود.

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس زیر بغل

ماندگاری بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

بوتاکس زیربغل همانند تزریق بوتاکس در سایر نواحی بدن موقتی است. حداکثر ماندگاری بوتاکس در این روش ۶ ماه برآورد می گردد. از طرفی مشاهده نتایج از چند روز پس از تزریق (حداکثر یک هفته) قابل مشاهده است و پس از ۲ هفته بطور کامل ظاهر می گردد. بدین ترتیب افراد پس از دو هفته می توانند عدم تعریق در زیر بغل را احساس کنند. در صورتی که فرآیند ناقص اجرا شود، فرد می تواند پس از دو هفته مجدد به پزشک مراجعه تا تزریق بوتاکس تکمیلی انجام شود. در برخی موارد افرادی که دارای تعریق شدید هستند نیاز به چند جلسه درمان تکمیلی برای رفع کامل مشکل خود دارند.

هزینه بوتاکس زیربغل

هزینه بوتاکس زیربغل به تعداد دفعات مورد نیاز برای توقف تعریق در زیر بغل، میزان بوتاکس بکار رفته و ویژگی های فرد مورد نظر بستگی دارد. برخی افراد واکنش خوبی نشان داده و پس از یک جلسه به نتایج مورد نظر خود می رسند. در برخی افراد نیاز به چند جلسه تزریق بوتاکس وجود دارد. از طرفی مراجعه به مراکز درمانی معتبر، کادر درمانی متخصص، استفاده از ماده بوتاکس با برند معتبر و کیفیت مطلوب در هزینه بوتاکس تاثیر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران کلینیک زیبایی روما تماس حاصل نمائید.

بوتاکس در زیر بغل در کلینیک زیبایی روما

بوتاکس زیر بغل در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با برخورداری از برترین پزشکان و کادر درمانی جراحی زیبایی بهترین خدمات زیبایی و جوانسازی پوست را به شما عرضه می نماید. در این مرکز از پزشکان متخصص و افراد با تجربه و مجرب جهت جراحی زیبایی استفاده می شود. بوتاکس زیر بغل یکی از خدمات زیبایی است که در کلینیک زیبایی روما بطور حرفه ای و تخصصی اجرا می شود. استفاده از معتبرترین برندهای بوتاکس در دنیا، تجهیزات پیشرفته، وسایل پزشکی استاندارد و رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی توسط کادر درمانی کلینیک، رضایت خاطر مراجعه کنندگان را در بر خواهد داشت. برای تزریق بوتاکس در زیر بغل با مشاوران کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و بوتاکس زیربغل را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام بوتاکس زیربغل انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام بوتاکس زیربغل برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است