کاربردها، عوارض و هزینه مادلینگ صورت

مادلینگ صورت

چهره افراد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در هر فردی است. صورتهای استخوانی، گونه های برجسته، چانه و فک های زاویه دار و به اصطلاح وی شکل علاوه بر زیبایی ظاهری، چهره ای جذاب به وجود می آورند. داشتن چهره زیبا و با اجزای متناسب منجر به افزایش اعتماد به نفس، روابط اجتماعی و موفقیت خواهد شد. مادلینگ صورت به عنوان یکی از روشهای موثر در داشتن چهره جذاب مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. اگر از ترکیب اجزای مختلف صورت ناراضی بوده و یا اینکه می خواهید فک و چانه استخوانی و زاویه دار داشته باشید زاویه سازی صورت بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در این روش با متناسب سازی اجزای مختلف صورت نسبت به ایجاد برخی تغییرات و اصلاحات در صورت جهت رسیدن به چهره مورد نظر می نمایند.

کاربرد مادلینگ صورت

روش های مختلف مادلینگ صورت

مادلینگ صورت با روشهای مختلفی انجام می گیرد. برای زاویه سازی صورت می توان از انواع روشهای کم تهاجمی و بدون عوارض مانند تزریق ژل و بوتاکس تا روشهای پرتهاجمی مانند عمل جراحی فک و صورت استفاده نمود. در واقع برای انجام مادلینگ صورت بسته به شرایط و وضعیت چهره هر فرد روش مناسب توسط پزشک در نظر گرفته می شود. تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، لیفتینگ صورت و گونه با نخ، پروتز چانه و تزریق چربی از جمله روشهای کم تهاجمی و بدون عوارض محسوب می شوند. در تمام روشهای مختلف برای زاویه سازی صورت با ایجاد برخی اصلاحات در بخشهای مختلف نسبت به لاغر شدن صورت و زاویه سازی خط فک و چانه اقدام می کنند. برای انتخاب بهترین روش برای زاویه سازی صورت توصیه می شود با پزشک خود مشورت نمائید.

 

چه افرادی می توانند مادلینگ صورت انجام دهند؟

مادلینگ صورت برای زاویه دار خطوط فک و چانه، برجستگی گونه ها و داشتن صورتی وی شکل است. افرادی می توانند از زاویه سازی صورت بیشترین بهره را داشته باشند که دارای صورتی چاق، گرد و فک کوچک هستند. صورتهای خیلی لاغر، گونه های کوچک، بینی بزرگ و یا پوستهای شل و آویزان صورت را می توان با روش زاویه سازی صورت ترمیم و به داشتن چهره زیبا و جذاب کمک نمود. افرادی که چانه کوتاه و یا فک مربعی دارند نیز می توانند با زاویه سازی فک و چانه از زیبایی چهره خود لذت ببرند.

مادلینگ صورت

آیا مادلینگ صورت دارای عوارض است؟

مادلینگ صورت بسته به روش مورد استفاده دارای عوارض مختلفی است. روشهای کم تهاجمی مانند تزریق ژل، بوتاکس، فیلر و چربی کمترین عوارض را داشته و فرد می تواند پس از اتمام کار به فعالیتهای روزانه خود ادامه دهد. نکته مهم عدم دست زدن و ماساژ دادن محل تزریق تا چند ساعت پس از آن است. احساس سوزش ناچیز، بی حسی و تورم و در موارد نادر عفونت در برخی موارد دیده می شود. در لیفتینگ صورت ممکن است در محل سوراخهای ایجاد شده التهاب و درد وجود داشته باشد. بی حسی موضعی و تورم از دیگر عوارض لیفتینگ صورت است که خیلی زود برطرف می شود. در روش جراحی فک و چانه به دلیل انجام عمل جراحی عوارض بیشتری بروز می یابد. درد، کبودی، تورم، عفونت و برخی مواقع نیاز به جراحی مجدد مشاهده می گردد. با توجه به عوارض مادلینگ صورت با روش جراحی توصیه می شود از روشهای کم هزینه و بدون عوارض استفاده شود.

قبل از انجام زاویه سازی صورت چه کارهایی باید انجام دهیم؟

قبل از مادلینگ صورت نیاز به آماده سازی خاصی وجود ندارد. از آرایش کردن صورت خودداری نموده و از انواع لوسیون و کرم استفاده نکنید. رفع موهای زائد صورت به دلیل تا چند روز پس از درمان نباید به صورت فشار وارد نمود توصیه می شود. توجه کنید با توجه به اینکه پس از زاویه سازی صورت تا چند روز نباید استحمام نمود توصیه می شود قبل از درمان استحمام داشته باشید.  

 

 

مراقبت های پس از مادلینگ صورت چیست؟

پس از مادلینگ صورت بسته به نوع روش درمان، ممکن است احساس درد، سوزش، تورم، قرمزی، التهاب و سوزن سوزن شدن در محل تزریق داشته باشید. از دست زدن و ماساژ دادن ناحیه درمان جدا خودداری کنید. اینکار منجر به بروز خونریزی، جابجایی مواد تزریق شده و عفونت در برخی موارد می گردد. استخر، سونا، جکوزی و وان آب گرم تا هفت روز بعد از اتمام کار ممنوع است. نکته مهم در مادلینگ صورت احساس درد در محل فک و چانه است. این احساس در مواقع جویدن غذا بیشتر می شود لذا سعی کنید از غذاهای نرم و آبدار استفاده کنید. همچنین عدم جویدن زیاد و فشار آوردن به فک برای جلوگیری از درد و عوارض دیگر الزامی است. تا چند روز از آرایش کردن صورت به دلیل ایجاد فشار بر روی پوست صورت خودداری کنید. همچنین خوابیدن به روی شکم و یا قرار گرفتن سر در حالتی پائینتر از سطح بدن به دلیل وارد آمدن فشار مضاعف بر روی صورت ممنوع است.

 

هزینه مادلینگ صورت چقدر است؟

هزینه مادلینگ صورت بسته به روش بکار رفته در زاویه سازی صورت، شرایط چهره فرد و اصلاحات مورد نیاز متفاوت است. در برخی موارد فرد با یک تزریق ژل و بوتاکس به چهره مورد نظر خود می رسد، در حالیکه در برخی موارد اقدامات جانبی مانند کشیدن پوست صورت، برجسته کردن گونه ها و اصلاح خط فک و چانه مورد نیاز است. برای برآورد هزینه زاویه سازی صورت توصیه می شود قبل از انجام عمل مشاوره حضوری با پزشک متخصص داشته باشید. در این جلسه مشاوره پزشک ضمن بررسی شرایط صورت و خواسته های فرد نسبت به تجویز بهترین روش مادلینگ صورت اقدام می نماید.

زاویه سازی صورت با مراجعه به کلینیک زیبایی روما   

کلینیک زیبایی روما با بهره گیری از کادر درمانی و زیبایی مجرب و متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن کلیه خدمات زیبایی، جراحی، لیزر و لاغری را انجام می دهد. استفاده از تجهیزات و لوازم یکبار مصرف در محیطی بهداشتی و با رعایت استانداردهای مربوطه در کلینیک زیبایی روما تضمین می گردد. مادلینگ صورت با انواع روشهای مدرن و توسط پزشکان متخصص و مجرب بهترین عملکرد و رضایت را در پی خواهد داشت. تزریق ژل، بوتاکس و فیلر به عنوان روشهای بدون عوارض و کم تهاجمی محسوب شده که نتایج موثری در مادلینگ صورت دارد. برای بهره مندی از خدمات پیشرفته کلینیک زیبایی روما با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است