پلاسما جت بینی؛ ایده ای نو برای زیبایی بدون جراحی

پلاسما جت بینی؛ ایده ای نو برای زیبایی بدون جراحی

پلاسما جت در اصل دستگاهی است که به روش پلاسما تراپی، قادر است به جوانسازی پوست کمک شایانی نماید. اما چرا برخی از این دستگاه برای بینی استفاده می کنند؟ باید بگوییم پلاسما جت بینی به راحتی قادر است تغییراتی را بر روی بینی انجام دهد، که دیگر نیازی به جراحی وجود نداشته باشد.

در تمامی کلینیک های معتبر زیبایی می توانیم استفاده از دستگاه پلاسما جت را برای برطرف کردن مشکلات بینی، پلک، شکم، ترک های پوستی و … شاهد باشیم. مثلا بسیاری از افراد به جای آنکه برای برطرف کردن مشکل افتادگی پلک خود به سراغ جراحی پلک یا بلفاروپلاستی روند، ترجیح می دهند پلاسما جت پلک را انتخاب کنند.

پلاسما تراپی در بهترین کلینیک زیبایی در ایران، همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. نباید این روش را با پی آر پی یا درمان با پلاسمای خون اشتباه بگیرید. در روش پلاسما جت بینی دستگاه حالت قلمی داشته و انرژی را از نواحی مختلف پوست خالی می کند.

پلاسما جت بینی

پلاسما جت بینی

روش درمانی پلاسما جت بینی چگونه است؟

این روش درمانی در اصل یک روش غیر تهاجمی بوده و بدون نیاز به جراحی بینی انجام می شود. بسیاری از افراد که علاقه ای به انجام جراحی بینی ندارند، می توانند با این روش به درمان مشکلات بینی خود کمک کنند. البته پلاسما جت کاربرد های دیگری نیز دارد.

از جمله مهمترین کاربردهای استفاده از این دستگاه باید به برطرف کردن مشکلات پوست صورت، لیفت پلک، لیفت گردن، لیفت بینی، خال برداری، رفع ترک های پوستی و … اشاره نماییم. استفاده از پلاسما جت بینی به این صورت است که دستگاه پلاسما با ایجاد قوس پلاسمایی، موجب سوزاندن، جمع شدن و سپس سفت شدن سریع پوست می شود.

از آنجایی که این روش، نوعی جراحی به شمار نمی رود و نیازی به تیغ جراحی ندارد، پس بخیه ای نیز در صورت زده نمی شود. از سوی دیگر کسانی که روش درمانی پلاسما جت بینی را انتخاب می کنند، نیازی به بیهوشی عمومی نداشته و دوران نقاهت آنها نیز طولانی نیست.

پلاسما جت بینی برای افرادی که از بینی گوشتی برخوردار هستند، بهترین روش انتخابی است. زیرا با جمع کردن پوست بینی و لیفت ان، چهره زیباتر می شود. در روش پلاسما تراپی نقطه به نقطه پوست بینی سوزانده می شود و پس از بهبود جای زخم ها، بینی مقدار کمی کوچک تر می شود.

میزان ماندگاری پلاسما تراپی بینی چقدر است؟

همانطور که بیان نمودیم کوچک کردن بینی با روش پلاسما جت بینی، یک روش جراحی نیست. از این رو جزو روش های غیر تهاجمی به شمار می رود. پس نمی توانیم انتظار داشته باشیم که این روش درمانی همچون جراحی بینی ماندگاری دائمی داشته باشد.

از آنجایی که پلاسما تراپی بینی با کمترین درد و خونریزی همراه است، ماندگاری کمتری نیز نسبت به روش جراحی بینی دارد. اما به طور کلی می توانیم مدت زمان ماندگاری روش پلاسما جت بینی را سه سال بیان کنیم. افرادی که بینی های غیر گوشتی دارند نیز می توانند از این روش درمانی استفاده کنند، اما افرادی که بینی گوشتی دارند با پلاسما تراپی نتیجه بهتری به دست می آورند.

البته یک مسئله مهم دیگری که در میزان ماندگاری پلاسما جت بینی تاثیر گذار است، کیفیت و مهارت پزشک است. پزشکانی که در کلینیک زیبایی مشغول به فعالیت هستند، مسلما از مهارت بیشتری نسبت به افرادی که در مراکز غیر پزشکی فعالیت می کنند برخورداراند.

از این رو بهتر است برای پلاسما تراپی به سراغ پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه روید. تا با استفاده از تکنیک های حرفه ای و پیشرفته، مدت ماندگاری پلاسما جت بینی را برای شما افزایش دهند.

پلاسما جت صورت

مراحل انجام پلاسمای جت بینی به چه صورت است؟

اولین مرحله شروع پلاسما جت، معاینه توسط پزشک است. زیرا ممکن است شخص شرایط پلاسما تراپی را نداشته باشد. پس لازم است ابتدا توسط پزشک معاینه شود و در صورت تشخیص پزشک، پلاسما جت بینی انجام دهد. بسیاری از افراد که بدون اطلاعات به سراغ این روش درمانی رفته اند، با مشکلات بسیاری مواجه شده اند.

بسیاری از افراد که در مراکز غیر پزشکی از این روش درمانی استفاده می کنند، نمیدانند که آیا شخص مورد نظر کاندید مناسبی برای پلاسما جت بینی است یا خیر. از این رو نه تنها زیبایی شخص به خطر می افتد، بلکه سلامت ایشان نیز ممکن است به خطر افتد.

پس از اطلاع از مناسب بودن این روش درمانی برای شخص، پزشک کرم بی حسی بر روی محل مورد نظر استفاده می کند. تا بیمار در حین پلاسما تراپی درد و ناراحتی کمتری را احساس کند. انجام پلاسما جت بینی در کلینیک زیبایی در تهران بسته به ناحیه تحت درمان زمان متفاوتی نیاز دارد.

برخی ممکن است به ۲۰ دقیقه زمان برای پلاسما تراپی نیاز داشته باشند، و در برخی دیگر ممکن است این روش درمانی بیش از ۶۰ دقیقه به طول انجامد. برای هر ناحیه اصولا یک تا سه جلسه درمان نیاز است که این جلسات درمانی بین ۶ تا ۸ هفته انجام می شوند.

پلاسما جت بینی

پلاسما جت بینی

چه کسانی نمی توانند از روش درمانی پلاسما جت بینی استفاده کنند؟

بدون تردید این روش درمانی نیز همچون روش های دیگر محدودیت هایی دارد. برخی از افراد بسته به شرایط خاصی که دارند، نمی توانند روش درمانی پلاسما تراپی را انتخاب کنند. این افراد باید به سراغ روش های درمانی دیگری برای برطرف کردن مشکلات خود روند. از جمله:

 • افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند

افرادی که از بیماری های خاصی برخوردار هستند، باید پیش از پلاسما جت بینی با پزشک خود این مسئله را در میان بگذارند. زیرا این افراد بدون شک نمی توانند اقدام به پلاسما تراپی نمایند. مثلا افرادی که از بیماری سرطان رنج می برند، باید به شدت از پلاسما تراپی خودداری کنند.

 • خانم های باردار و شیرده

خانم های باردار و شیرده نمی توانند از روش درمانی پلاسما جت بینی استفاده کنند. اما این افراد می توانند پس از گذراندن دوره بارداری و شیردهی، اقدام به پلاسما تراپی در کلینیک های معتبر نمایند.

 • وجود ایمپلنت در بینی

برخی از افراد به دلیل شکستگی در قسمت بینی، ممکن است از ایمپلنت های فلزی استفاده کرده باشند. این روش درمانی برای افرادی که در بینی ایمپلنت دارند ممنوع است. زیرا ممکن است سلامتی آنها به خطر افتد و مشکلاتی را برای آنها به بار آورد.

 • داشتن سن ممنوعه 

برای انجام بسیاری از جراحی های زیبایی، سن امری مهم است. پلاسما جت بینی نیز یکی از این روش های درمانی است که تنها برای افراد بالای ۱۸ سال مناسب است. پس افرادی که از سن کمی برخوردار هستند، نمی توانند اقدام به پلاسما تراپی نمایند.

پلاسما جت 

مراقبت های لازم پس از روش درمانی پلاسما جت 

برای این که قادر به کسب نتیجه مطلوب بعد از پلاسما تراپی باشید، لازم است برخی مراقبت های لازم را رعایت کنید. از جمله مهمترین این مراقبت ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استفاده از مواد آرایشی بر روی صورت و بینی تا ۴ روز اولیه ممنوع

 • قرار گیری بیش از حد در برابر نور خورشید ممنوع

 • شرکت در جلسات مشاوره پس از پلاسما جت بینی

 • عدم استفاده از مواد پاک کننده بر روی صورت به مدت ۷ روز

 • عدم پانسمان محل درمان

 • خشک و تمیز نگه داشتن محل درمان به مدت ۳۰ روز

 • استفاده از کرم های مخصوص برای بهبود سریع زخم ها، به دستور پزشک

 • نکندن و دست نزدن به محل زخم پلاسما جت

 • و …

در بهترین کلینیک های زیبایی چه خدماتی ارائه می شود؟

اصولا در تمامی کلینیک ها خدمات زیبایی متنوعی ارائه می شود. اما بهترین کلینیک زیبایی، کلینیکی است که در آن خدمات خاصی ارائه شود. از جمله خدماتی همچون تزریق بوتاکس، میکرودرم، لیزر موهای زائد، تزریق ژل، لیفت صورت با نخ و … .

بهترین کلینیک ها از به روز ترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند. تا نتیجه مطلوبی برای بیمار به همراه داشته باشد. علاوه بر آن در این کلینیک ها برای از بین بردن چین و چروک، بوتاکس تزریق می کنند. بوتاکس های اصل که از سم بوتولینوم تهیه می شود.

ممکن است در مراکز زیبایی بسیاری از سم بوتاکس استفاده شود، اما اصل بودن این ماده می تواند شبه ای برای انسان ایجاد کند. می توان در بهترین کلینیک زیبایی با تزریق بوتاکس بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی را برطرف نمود.

یکی از روش های عالی زیبایی پوست، میکرودرم است. روشی غیر تهاجمی که به جوانسازی پوست صورت کمک می کند. در بهترین کلینیک ها، بهترین و متخصص ترین پزشکان به ارائه خدمات میکرودرم می پردازند. از این رو نتیجه ای که از این روش درمانی به دست می آید، بدون تردید مثبت و مطلوب خواهد بود.

می توانید به راحتی و با کمترین مشکلی، شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانید. لایه های جدید در پوست ایجاد کنید و جوان شوید. البته برای این کار لازم است بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنید.

لیزر مو؛ جذابیت و زیبایی پوست

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای کارتان انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام کارتان برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است