پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی صورت و گردن و دستها در کلینیک روما

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی صورت و گردن و دستها در کلینیک روما

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی صورت و گردن و دستها می باشد. و امروزه در صنعت مد و فشن خیلی سر و صدا کرده است.

چرا در سال های اخیر این درمان معروف شده است؟ به این دلیل است که بدون پرکننده های سنتی پوست، راهی عالی برای این است که باطراوت، جوان و طبیعی به نظر برسید.

پروفیلو رنگ، بافت، آبرسانی و درخشندگی کلی پوست را بهبود می بخشد. این می تواند استحکام و قابلیت ارتجاعی را افزایش دهد و پوست را نرم تر کند. معمولاً برای صورت استفاده می شود، همچنین می تواند با موفقیت در گردن، دکلته، شکم، بازوها و زانوها نیز استفاده شود.

کارکرد پروفایلو به چه صورت است؟

پروفیلو با تحریک کلاژن و الاستین، جذب آب به لایه های عمیق تر پوست عمل می کند، تحریک کلاژن باعث بهبود قابل توجه بافت می شود و اثر سفت کننده و لیفت کننده قابل توجهی دارد.

در افراد جوان تر، پروفایلو می تواند به بافت و آبرسانی پوست شما کمک کند و آن درخشندگی را اضافه کند… به شما گفته می شود عالی به نظر می رسید اما مردم نمی توانند بگویند که شما چه کار کرده اید. پوست‌های بالغ‌تر از اثر سفت‌کنندگی خفیف بهره می‌برند که می‌تواند خطوط ظریف‌تر و چروک را هدف قرار دهد.

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

 

 

اسید هیالورونیک خالص به ۵ نقطه از هر طرف صورت از طریق یک سرنگ کوچک به لایه پوستی پوست تزریق می شود.

فرمول ژل مانند عسل زیر پوست پخش می شود و کلاژن و الاستین را تحریک می کند و در نتیجه پوستی محکم تر، صاف تر و درخشان تر می کند.

پروفایلو همچنین می تواند برای بهبود کیفیت پوست در سایر نواحی سخت درمان مانند گردن، دکلته و دست ها استفاده شود.

 

مرتبط بخوانید :جوانسازی صورت و دستها با مزوژل، پروفایلو و تزریق کلاژن

 

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی صورت و گردن

علاوه بر استفاده از آن در نواحی مشترکی که علائم پیری مانند صورت، گردن، دکلته و دست ها را نشان می دهد، کلینیک ما به طور انحصاری درمان بدن را برای سفت کردن و بهبود کیفیت پوست در نواحی از جمله بازوها و پاها ارائه می دهد.

پروفیلو به نواحی زیر در دو طرف صورت تزریق می شود:

۱٫ برآمدگی زیگوماتیک (استخوان گونه)

۲٫ پایه بینی (در راستای سوراخ بینی)

۳٫ تراگوس (در راستای لاله گوش)

۴٫ چانه

۵٫ زاویه فک پایین (خط فک)

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

 

مزایای پروفایلو برای صورت و گردن و دستها

پروفایلو برای بیمارانی که به دنبال بهبود کیفیت پوست، آبرسانی و بازگرداندن درخشندگی پوست هستند، جوانسازی ایمن، موثر و پوست را ارائه می دهد.

پروفایلو به دلیل خواص منحصر به فرد خود به رفع علائم پیری پوست مانند شلی پوست ( افتادگی پوست) و نازک شدن لایه های پوست که به دلیل روند طبیعی پیری و کاهش تولید کلاژن رخ می دهد، کمک می کند.

با توجه به سطوح بالای هیالورونیک اسید پروفایلو باعث تحریک و افزایش تولید کلاژن و الاستین برای سفت شدن پوست میانی صورت، ناحیه اطراف دهان، خط فک می شود. مزایای منحصر به فرد پروفایلو عبارتند از:

نوآوری

پروفایلو زیست سازگار است زیرا از یک اسید هیالورونیک با درجه بسیار خالص تشکیل شده است که توسط تخمیر زیستی تولید می شود. ترکیب پروفایلو با ۶۴ میلی گرم اسید هیالورونیک در سرنگ ۲ میلی لیتری منحصر به فرد است.

کاهش خطر عوارض جانبی

به دلیل خلوص بالای پروفایلو و عدم وجود مواد افزودنی، این درمان ایمنی بیشتری را ارائه می دهد و در نتیجه عوارض جانبی تورم و کبودی را کاهش می دهد. پس از درمان با پروفایلو نیازی به استراحت اندک یا بدون نیاز است که به بیماران امکان می دهد بلافاصله پس از درمان به کار و فعالیت های روزانه خود ادامه دهند.

درمان راحت

تکنیک تزریق منحصر به فرد تنها با حداکثر ۱۰ نقطه کوچک امکان انجام یک روش ایمن و موثر با حداقل ناراحتی را فراهم می کند. درمان با پروفایلو بین ۵-۱۰ دقیقه طول می کشد.

نتایج تضمین شده

نتایج قابل مشاهده تنها پس از ۲ جلسه (۱ ماه) می باشد. در این درمان شما در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه ای که انتظارش را داشتید می رسید.

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

تفاوت بین پروفایلو و فیلرهای پوستی چیست؟

پروفایلو یک گزینه رایج لیفت صورت غیر جراحی در کلینیک زیبایی روما است. برخلاف پرکننده‌های پوستی که مناطق خاصی از کاهش حجم صورت را هدف قرار می‌دهند، پروفایلو جوانسازی کلی صورت را برای یک نتیجه زیبایی شناختی متعادل ارائه می‌کند.

با توجه به فرآیند توسعه اسید هیالورونیک که به جای شیمیایی، پیوند حرارتی را برقرار می کند، درمان پروفایلو به عنوان یک آبرسان با عملکرد بالا عمل می کند و نه یک “پرکننده”. قوام ژل مانند آن به آرامی و به طور یکنواخت بدون تشکیل هیچ گونه توده ای توزیع می شود – یک خطر بالقوه با پرکننده های پوستی سنتی.

این بدان معنی است که می توان از آن در مناطقی استفاده کرد که درمان با پرکننده های سنتی دشوار است، مانند گردن و بازوها.

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

پروفایلو موثرترین روش در جوانسازی و آبرسانی

ساختار پروفایلو همچنین به آن اجازه می دهد تا در یک منطقه گسترده جریان یابد تا آبرسانی را تقویت کند و پوست را صاف یا “بازسازی” کند.

پروفایلو به دلیل نتایج تدریجی و طبیعی و اثر باورنکردنی آن در آبرسانی، سفت کردن و روشن کردن پوست، اغلب مورد علاقه بسیاری از بیماران است.

از آنجایی که پروفایلو به طور طبیعی ۴ نوع کلاژن را در پوست تحریک می کند، خاصیت جوانسازی پوست عالی را ارائه می دهد که با سایر درمان های تزریقی مانند پرکننده های پوستی یا تزریق بوتاکس ضد چروک نمی توان به آن دست یافت.

تنها از دو درمان در دوره اولیه پروفایلو، ما انتظار داریم که شاهد بهبود قابل توجهی در کیفیت پوست، نرم شدن خطوط و چین و چروک ها و کانتورینگ صورت باشیم.

در حالی که پرکننده های پوستی گزینه ای ارجح برای جایگزینی مناطق خاصی از کاهش حجم و چربی در ساختارهای صورت هستند، تنها پروفایلو می تواند پوست را سفت کرده و به طور طبیعی قاب صورت را با نتایجی که می تواند شامل موارد زیر باشد، تغییر دهد:

  • کانتورینگ وسط صورت با بهبود تعریف استخوان گونه.
  • سفت کردن و بلند کردن “غبغب” برای مشخص‌تر شدن خط فک و نمای جانبی جوان‌تر.
  • آبرسانی شدید به پوست برای حجیم، روشن و صاف کردن بافت پوست.
  • سفت کردن افتادگی پوست که می تواند منجر به چین و چروک های سطحی در گونه ها و پایین صورت شود.
  • صاف کردن چین های نازولبیال و خطوط ماریونت – علائم کلیدی پیری پوست صورت.

 

 

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است