پروتز اندام های مختلف بدن

پروتز یکی از روش های زیبایی است که با قرار دادن یک شی نرم و قابل انعطاف در اندام مورد نظر می توان به برجسته شدن و فرم گرفتن آن کمک کرد. پروتز اندام های مختلف بدن مانند چانه، گونه، باسن و پستان مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی خاصی به آن می بخشد. بیشتر افرادی که دچار لاغری های موضعی می شوند از پروتز استفاده می کنند. پروتز می تواند به طور کامل نقص لاغری و بی روح بودن اندام را از بین ببرد و ظاهر یا چهره فرد را بسیار جذاب تر نماید.

پروتز چانه

جراحی پروتز چانه در افرادی که چانه بسیار کوچک و یا بدون زاویه ای دارند شایع است. نوع و اندازه پروتز انتخابی برای چانه باید حتما طبق مشاوره و نظر پزشک انجام شود. پزشکان دقت بالایی در این امر دارند تا پروتز بزرگتر از حد طبیعی آن نباشد و ظاهر صورت را برهم نریزد. معمولا پروتز چانه در کنار جراحی بینی انجام می شود تا زیبایی و جذابیت چهره بیشتر به نظر برسد.

پروتز چانه

پروتز چانه

مرتبط بخوانید : زیبایی و جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر

پروتز گونه

پروتز گونه با توجه به چاقی و لاغری صورت و سن فرد باید جایگذاری شود. افرادی که صورتی لاغر دارند معمولا درصد بالایی از مراجعه کنندگان برای انجام پروتز گونه را تشکیل می دهند. پروتز گونه از ناحیه داخلی دهان انجام شده و پس از آن از بخیه های جذبی استفاده می شود که فرد دچار مشکلات ثانویه بعد از عمل نشود.

پروتز گونه

پروتز گونه

مرتبط بخوانید : زیبایی منحصربفرد با کاشت نگین (پیرسینگ)

پروتز باسن

پروتز باسن با در نظر داشتن این موضوع که در یک حجم وسیع تر نسبت به سایر اندام ها قرار می گیرد باید دارای قابلیت دوام و ماندگاری بالاتری باشد. پروتز باسن را می توان زیر پوست باسن و یا در قسمت زیرین عضله آن جایگذاری نمود. پروتز باسن سبب فرم گرفتن و زیباتر شدن باسن فرد شده و در نمای کلی بدن تغییر شگرفی ایجاد خواهد کرد.

پروتز باسن

پروتز باسن

مرتبط بخوانید : شما از کدام روش جراحی زیبایی استفاده می کنید؟!

پروتز پستان

در میان تمام جراحی های پروتز انجام شده در میان اعضای مختلف بدن پروتز سینه یا پستان جزو پرطرفدارترین نمونه هاست که بانوان به طور گسترده ای از آن استقبال می کنند. پروتز پستان دارای دو جنس آب نمکی و یا سیلیکونی است. در میان این دو بالاترین ماندگاری و استحکام مربوط به پروتز سیلیکونی است که به میزان بیشتری استفاده می شود.

پروتز پستان

پروتز پستان

مرتبط بخوانید : سابسیژن بهترین راهکار برای حذف اسکار و جای جوش 


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

1 Comment

  1. مطلب خیلی جالب و کاملی نوشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.