همه چیز درباره عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است که در بین خانم ها شایع شده است. از دلایل روی آوردن به این عمل کوچک بودن سایز سینه و رشد نکردن آن به شکل طبیعی، بارداری، شیردهی و رژیم های غذایی و از دست دادن بافت سینه و بیماری و سینه های نامتقارن است.

در هنگام عمل پروتز سینه سوالات زیادی پیش می آید که قصد داریم آن ها را با هم مرور کنیم.

عمل بلفاروپلاستی

پروتز سینه

مرتبط بخوانید: پروتز اندام های مختلف بدن

عمل زیبایی پروتز سینه چیست

پروتز سینه

عمل پروتز سینه یک جراحی آسان و امن است که در طی دو ساعت بیهوشی انجام می شود. لازم به ذکر است که قبل از عمل جراحی حتما با پزشک خود مشاوره کرده در مورد فرم اندازه و جنس پروتز به توافق برسید.

جلسه ی مشاوره پیش از عمل بسیار مهم است. این جراحی به سه روش مختلف انجام می شود که هنگام عمل به فراخور حال بیمار برش ها در این نواحی ایجاد می شود. این نواحی در زیر بغل، در بافت هاله نوک پستان یا در چین زیر سینه و اطراف ناف صورت می گیرد.

برخی از افراد که به علت بیماری مجبور به این عمل هستند احساس خوبی ندارند اما پس از عمل خواهند دید که حس اعتماد به نفس آن ها باز خواهد گشت.

مرتبط بخوانید: تزریق بوتاکس : هر آنچه که باید بدانید!

انواع پروتز سینه چیست

پروتز سینه

پروتز سینه از لحاظ شکل، جنس و مواد تشکیل دهنده به دسته مختلف تقسیم می شوند. معمول ترین پروتزها از لحاظ شکل ظاهری پروتز گرد و آناتومیکال یا قطره‌ اشکی است . پروتز سینه از جنس های مختلفی ساخته شده اند که معمولا آن ها را با نام پروتزهای سیلکونی،آب نمکی و ثابت می شناسند.

پروتز سینه آب نمک معمولا گرد است و محتویات داخلی آن از آب نمک و سالین تشکیل شده است. پروتز سیلکونی حالتی ژل مانند داشته و چسبان است به علت شباهت زیادی که این نوع پروتز با بافت سینه دارد معمولا بیشتر خانم ها تمایل دارند از این نوع استفاده کنند.

پروتز ثابت دارای شکل هستند و در قسمت های تحتانی دارای برجستگی هستند. این مدل از پروتز سینه حجم سیلکونی بیشتری داشته به همین دلیل سفت تر بوده و احتمال آسیب دیدگی کمتری را به دنبال دارد.

از معایب استفاده از پروتز ثابت می توان به تعداد برش های متعددی که برای جاگذاری ایجاد می شود اشاره کرد.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به عمل پروتز سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و عمل پروتز سینه دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است