انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

همه چیز درباره انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی، قبل از هرچیز باید بدانیم جراحی ترمیمی چیست؟ آیا جراحی ترمیمی هانم جراحی پلاستیک است؟ متخصصان جراحی زیبایی عقیده دارند که جراحی ترمیمی به نوعی مکمل جراحی پلاستیک و در واقع به کمک آن تعریف می شود.
انواع جراحی ترمیمی و زیبایی برای چه افرادی کاربرد دارد؟ چه کسانی به جراحی ترمیمی احتیاج دارند؟
برای آشنایی بیشتر با جراحی ترمیمی و زیبایی با ما همراه شوید

انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

انواع جراحی‌های ترمیمی و زیبایی

مرتبط بخوانید: زیبایی و جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر

کاربرد انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی چیست

انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

ترمیمی و زیبایی

در ادامه بحث انواع جراحی‌های ترمیمی و زیبایی قصد داریم کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهیم. درصد زیادی از افراد جامعه باشنید عبارت عمل ترمیمی و زیبایی به یاد افرادی می افتند که بدون هیچ مشکلی تنها برای ارتقا دادن به زیبایی ظاهری خود را به تیغ جراحی می سپارند.
اما شما سخت در اشتباه هستید افرادی هستند که به این نوع جراحی احتیاج دارند. افرادی که قصد دارند اختلالات ناشی از سوانح مانند سوختگی سوانح رانندگی و ناهنجاری های مادرزادی، ناهنجاری های تکاملی و برداشتن تومورها مانند ماستکتومی و…. صورت می گیرد.

مرتبط بخوانید: معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

چه زمان از انواع جراحی ترمیمی و زیبایی استفاده می کنیم

جراحی های ترمیمی و زیبایی

جراحی های ترمیمی و زیبایی

انواع جراحی‌های ترمیمی و زیبایی برای بهبودی ظاهر افرادی که به هر دلیل مشکلی در این رابطه برایشان ایجاد شده است می پردازد.
متخصصین در این مورد عملکردی دارند که به حفظ یا ترمیم و افزایش زیبایی ظاهری فرد می پردازند.
این جراحی ها شامل جراحی پلاستیک بینی، جراحی شکل دهی گوش خارجی (اتو پلاستی)، جراحی پلاستیک صورت، لیپوساکشن و جراحی پلاستیک چانه ، گونه ، پیشانی و ابرو، جراحی شکل دهی شکم، جراحی پلک،جراحی پلاستیک پستان،جراحی تقویت باسن، لابیاپلاستی و غیره می باشد.

مرسوم ترین انواع جراحی ترمیمی و زیبایی

انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی

ترمیمی و زیبایی

در حال حاضر دو نوع از انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی بسیار مورد توجه است. گزینه اول جراحی ترمیمی و زیبایی بینی است و دیگر جراحی ترمیمی سینه که به پروتز سینه نیز معروف است. برخی از این جراحی ها به شکل سرپایی انجام می شود.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به انواع جراحی‎های ترمیمی و زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و انواع جراحی‌های ترمیمی و زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است