تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

تصمیم‌گیری در مورد تزریق چربی به باسن می تواند دشوار باشد. شما باید قبل از تصمیم گیری در این مورد تمام جزئیات را بدانید تا بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید.

در این مطلب همه چیزهایی را که می تواند به شما کمک کند را توضیح خواهیم داد.

ترزیق چربی به باسن

روش رایج برای جراحی باسن معمولا با عنوان تزریق چربی به باسن شناخته می شود که از لیپوساکشن برای برداشتن چربی از بدن شما استفاده می شود. این چربی از جایی برداشته می‌شود که در آن بافت چربی شما ضخیم‌تر و دارای ذخایر چربی سالم است.

این چربی در یک محیط استریل تصفیه و منتقل می‌شود و سپس از طریق سرنگ به باسن تزریق می شود. صاف کردن، محکم کردن، لیفت کردن و تقویت با بافت‌های بدن خود شما ایجاد می‌شود.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

شما ممکن است بیش از یک عمل نیاز داشته باشید.

با هر تزریق چربی، این امر اجتناب‌ناپذیر است که برخی از چربی ها به درون بدن باز ‌گردند و جذب بدن شوند. به دلیل نحوه انتقال چربی، همه سلول‌ها نمی‌توانند زنده بمانند. حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد چربی منتقل‌شده در بدن باقی خواهد ماند. بقیه به طور طبیعی جذب خواهند شد. اگر به دنبال نتایج دائمی تری هستید، ممکن است بخواهید روش ایمپلنت باسن را امتحان کنید. این جراحی زیبایی همچنین به عنوان gluteoplasty شناخته می‌شود.

در این روش، جراح یک برش کوچک ایجاد می‌کند. یک سیلیکون ایمپلنت در بالای ناحیه استخوان قرار داده می‌شود. این روش می‌تواند شکل و حجم باسن را همانند روش تزریق چربی تقویت کند. همچنین این روش می‌تواند به کاهش سلولیت باسن کمک کند و باعث لیفت باسن شود.

دوران ریکاوری این روش طولانی‌تر از روش تزریق چربی است. بسته به ماهیت جراحی انجام‌شده، شما به احتمال زیاد به مدت ۲ تا ۳ هفته به استراحت نیاز خواهید داشت. بعد از دو هفته شما باید بتوانید به سر کار برگردید، اما باید مقدار زمان نشستن و دراز کشیدن را محدود کنید.

ایمپلنت باسن یک گزینه عالی برای بیمارانی است که نیاز به یک راه حل ثابت دارند. همچنین این راه‌حل زمانی که شما به اندازه کافی چربی اضافی برای تزریق چربی به باسن  ندارید مناسب است.

برای رسیدن به نتیجه دلخواه با ایمپلنت، باید وزن ایده ال و سلامت کلی داشته باشید. این به جراح شما کمک می‌کند تا از ایمپلنت متناسب با بدن شما استفاده کند.

مرتبط بخوانید: جوانسازی پوست با تزریق چربی

یک جراح خوب به انتخاب چربی توجه می کند.

هر چند اجتناب‌ناپذیر است که برخی از چربی ها دوباره جذب بدن شوند، اما یک جراح خوب می‌داند که چطور چربی مناسب را برای تزریق انتخاب کند. این تکنیک خاص

احتمال این که به بیش از یک تزریق نیاز داشته باشید را کاهش می دهد.

این تکنیک از یک روش خاص لیپوساکشن استفاده می‌کند. با این روش چربی از مناطقی که “مقاوم در برابر رژیم غذایی ” هستند برداشته می شود. این چربی در زمان کاهش و یا افزایش وزن در نوسان نمی باشد. همچنین شامل سلول‌های بنیادی نیز می‌شود و این‌ سلول ها هنگام انتقال چربی از یک ناحیه بدن به باسن حفظ می‌شوند.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

شما ممکن است به چندین تزریق نیاز داشته باشید.

جراح شما چربی را هنگام تزریق ماساژ می‌دهد. این کار به ته نشین شدن چربی در چند لایه کمک خواهد کرد. با این حال به احتمال زیاد به بیش از یک تزریق نیاز خواهید داشت تا چربی به طور مساوی در باسن گسترده شود.

تزریق چربی به باسن یک روش ایمن است.

بسیار مهم است که جراحی را انتخاب کنید که اهمیت انتخاب، رسیدگی، پردازش و انتقال چربی را بداند. این به شما اطمینان می‌دهد در طی این روند سلامت و ایمنی شما حفظ می شود. به یاد داشته باشید که این یک عمل جراحی زیبایی است و یک جراح خوب تفاوت بین یک نتیجه ایده‌آل یا نتیجه مطلوب را خواهد ساخت. اگر شما یک جراح با تجربه را انتخاب کرده‌اید، این روش آسان و بی‌خطر است.

جراح شما با استفاده از لیپوساکشن چربی را از مکان‌های مناسب جدا می‌کند. آن چربی پس از آن در یک محیط استریل تصفیه می‌شود و دوباره به باسن تزریق می شود. تنها چربی های سالم انتخاب و تزریق خواهد شد. کل روند فقط ۱ تا ۳ ساعت طول می‌کشد.

مرتبط بخوانید: با لیپولیزر از شر چربی های اضافی خلاص شوید!

عوارض جانبی تزریق چربی به باسن حداقل هستند.

چون باسن یک ناحیه بزرگ است، به بیهوشی عمومی در طول فرایند نیاز خواهید داشت. شما ممکن است عوارض جانبی ناشی از بیهوشی که شامل گیجی و تهوع است را تجربه کنید. اما به طور کلی در مورد این روش ریسک حداقلی وجود دارد. همچنین یک روش سرپایی است، بنابراین همان روز عمل می توانید مرخص شوید.

لیپوساکشن و تزریق باعث ورم و کبودی خواهد شد. این اتفاق در منطقه رخ خواهد داد که چربی از آن قسمت برداشته شده است. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در عرض چند روز این علائم از بین بروند. در محل تزریق چربی به باسن نیز جای زخم وجود خواهد داشت. شما ممکن است متوجه چند جای زخم کوچک در قسمتی که شکاف ایجاد شده است بشوید.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

این روش می‌تواند اثرات مثبت بر روی قسمت‌های دیگر بدن شما داشته باشد:

چربی که برای افزایش اندازه باسن شما به کار می‌رود از شکم، پهلوها، ران و … جدا خواهد شداین بدین معنی است که این نواحی دارای چربی کمتری خواهند بود و ظاهر بهتری خواهید داشت.

هزینه‌ تزریق چربی به باسن چقدر است؟

هزینه تزریق چربی وابسته به این است که چقدر چربی حذف و تزریق شده است.

مرتبط بخوانید: همه چیزهایی که درباره لیپوماتیک باید بدانید!

نتایج حاصل از این روش ماندگار هستند.

می‌توانید سال ها انتظار داشته باشید که نتیجه حاصل از تزریق چربی باقی بماند. البته ممکن است مقداری از این چربی توسط بدن جذب شود. ولی یک جراح با تجربه می‌تواند این نتایج را عملکرد صحیح به حداکثر برساند. در مناطقی که چربی جذب شده است، می‌توانید دوباره تزریق انجام داده و به نتیجه مورد نظر خود برسید.

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید. شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است