نانوفت چیست؟

روش های مدرن و جدید بسیاری وجود دارد که می تواند زیبایی را به چهره هر انسانی بازگرداند. یکی از شایع ترین روش های زیبایی، تزریق چربی است. اما امروزه تزریق چربی با روش نانوفت انجام می شود که یک روش عالی و کم خطر برای رسیدن به زیبایی در چهره به شمار می رود.

تزریق چربی منجر می شود تا چهره شادابی و جوانی خود را مجددا به دست آورد، چین و چروک هایی که در چهره ایجاد شده است برطرف شود، و با برجسته کردن گونه ها ترکیب چهره خاصی به انسان ببخشد. معمولا تزریق چربی با روش نانوفت بر روی ناحیه های بسیاری در صورت انجام می شود.

به همین دلیل می توان در زمانی کوتاه در تمام قسمت های صورت، شادابی و جذابیت را مشاهده کرد. اجازه دهید به این سوال پاسخ دهیم که تزریق چربی با روش نانو چربی در اصل چیست؟ و به چه صورتی انجام می شود؟

تزریق چربی با نانوفت یا نانو چربی چیست؟

نانو چربی در اصل چربی امولسیون شده و فیلتر شده ای می باشد که می توان با استفاده از تکنولوژی نانو به قسمت های مختلف بدن تزریق نمود. افراد بسیاری هستند که با مراجعه به کلینیک زیبایی تهران، اقدام به تخلیه چربی های اضافی بدن خود می نمایند.

چربی های اضافه ای که از بدن خارج می شوند را می توان پس از طی مراحلی، برای تزریق در قسمتهای دیگر بدن آماده کرد. یعنی در اصل چربی را از برخی قسمت های بدن خارج و به برخی قسمت های دیگر بدن می توان تزریق نمود. که این عمل با روش نانوفت انجام می شود.

سلول های بنیادی که در چربی های بدن موجود هستند، به خوبی قابلیت بازسازی بافت های آسیب دیده قسمتهای دیگر بدن را دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد به سراغ نانو چربی می روند تا با تزریق چربی های بدن خود به قسمت های مختلف در صورت، شادابی و جوابی را به چهره خود بازگردانند.

محققان بسیاری پس از انجام تحقیقات بالینی به این نتیجه دست یافتند، که تقریبا ۶ ماه بعد از تزریق نانوفت در چهره و لایه های زیرین پوست، بهبود بی نظیری حاصل خواهد شد. که این مسئله زیبایی و جوانی را به چهره فرد باز می گرداند.

نانوفت

تزریق چربی با نانوفت

چه کسانی می توانند اقدام به تزریق نانو چربی نمایند؟

اصولا تمامی افرادی که از پوست های آسیب دیده برخوردار هستند، می توانند اقدام به تزریق نانوفت نمایند. مثلا افراد سالخورده که در اثر افزایش سن، با چین و چروک های شدیدی در چهره مواجه می شوند. یا در اطراف لب خط خنده دارند و کنار چشمانشان چین و تیرگی به وجود آمده است.

تمام این افراد می توانند با مراجعه به کلینیک زیبایی و زیر نظر پزشک متخصص، اقدام به تزریق نانو چربی نمایند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که شخص باید از چربی کافی برای نانوفت برخوردار باشد. زیرا اگر چربی از بدن خود فرد گرفته شود و به دیگر قسمتهای بدن تزریق شود، می تواند نتیجه فوق العاده ای داشته و کمترین عوارض را برای فرد به دنبال داشته باشد.

اما افرادی که به بیماری انورکسیا یا بی اشتهایی عصبی مبتلا هستند، یا ورزشکارانی که هیچ چربی در بدن آنها وجود ندارد، نمی توانند کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل جراحی به شمار روند.

نانو چربی به چه صورتی به بدن تزریق می شود؟ 

چربی اضافه ای که از بدن برد خارج می شود، لازم است در آزمایشگاه و به صورت دقیق پاکسازی شود. پس از فیلتر و نمک دار شدن چربی استخراج شده، پزشک متخصص آن را به صورت متوالی و پی در پی در زیر سطح پوست شخص تزریق می کند. تا نواحی زیادی از پوست را پوشش دهد.

سوزنی که برای تزریق نانوفت استفاده می شود، باید بسیار باریک و تیز باشد. علاوه بر آن باید پس از هربار تزریق این سوزن ضد عفونی شده و مورد شستشو قرار گیرد. پس از آن که تزریق تمام مراحل خود را به خوبی طی کرد و میزان خونریزی در ناحیه تزریق به حداقل ممکن خود رسید، می توان محل تزریق را با بخیه های قابل ترمیم، بخیه زد.

معمولا برای تزریق نانوفت در افراد از بی حسی های موضعی استفاده می شود. اما اگر قرار است در کنار تزریق نانو چربی روش های دیگری نیز بر روی بیمار انجام شود، نیاز به بیهوشی خواهد بود.

زیبای و جذابیت چهره با تزریق چربی

زیبای و جذابیت چهره با تزریق چربی

مهمترین مناطق بدن که به تزریق نانو چربی نیاز دارند کدامند؟

اصولا در بیشتر قسمتهای بدن تزریق نانو چربی انجام می شود. اما از این میان مهمترین مناطق عبارتند از:

 • پیشانی
 • شقیقه ها
 • دست ها و بازوها
 • قسمت های مختلفی از صورت
 • ترمیم کردن قسمت های آسیب دیده، نازک و آفتاب سوخته پوست
 • حالت دار کردن گونه ها و پرکردن صورت
 • قلوه ای کردن لب ها و برطرف کردن چین اطراف آن
 • پشت دست ها
 • تزریق نانوفت جهت ایجاد کردن چال گونه
 • ترمیم کلی ظاهر پوست
 • و …

مهمترین مزایای تزریق چربی با نانوفت چیست؟

مسلما این روش تزریق چربی می تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد. از جمله مهمترین این مزایا باید به موارد زیر اشاره نماییم:

 • این روش تزریق چربی در زیر پوست، به میزان قابل توجهی کم خطر و کم عارضه است.
 • ماندگاری و تاثیر این روش تزریق بسیار طولانی تر از دیگر روش ها بوده و زیبایی بیشتری به چهره و بدن می دهد.
 • عوارض ناشی از تزریق چربی با روش نانوفت بسیار زودگذر و کم است. علاوه بر آن این روش درمانی مشکلی را برای بدن به وجود نمی آورد.
 • تزریق چربی با نانو چربی کالا اورجینال، طبیعی و بهداشتی است. از این رو افراد زیادی به این روش درمانی علاقه مند هستند.
 • در محل تزریق نانوفت یک جراحت کوچک ایجاد می شود که به سرعت قابل ترمیم است و بهبود می یابد. پس بعد از تزریق هیچ زخمی در ناحیه بدن باقی نمی ماند.

این موارد را می توانیم از جمله مهمترین مزایای تزریق نانو چربی در قسمت های مختلف بدن بیان نماییم. البته لازم به ذکر است که اگر تزریق نانو چربی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام نشود، ممکن است عوارضی را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو حتما به انتخاب پزشک متخصص جهت انجام تزریق نانوفت اهمیت دهید.

نانو فت بهترین روش تزریق چربی

نانوفت بهترین روش تزریق چربی

مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی با روش نانوفت

پیش از این که اقدام به تزریق چربی با روش نانو چربی نمایید، لازم است مراقبت های خاصی را در نظر داشته باشید. از جمله مصرف نکردن سیگار به مدت ده روز قبل از تزریق و دو هفته بعد از تزریق. اصولا پزشک به بیمار توصیه می کند که بعد از تزریق نانو چربی، به مدت یک ساعت در محل تزریق یخ قرار دهد.

علاوه بر آن لازم است فرد بعد از تزریق نانوفت به مدت یک روز از حمام رفتن و شستشوی خود، خودداری نماید. به مدت ۲ الی ۴ هفته بعد از تزریق از انجام هر نوع فعالیت ورزشی سنگین خودداری نمایید. ۴ هفته سولاریوم و سونا نروید.

حتما لازم است مدت محدودی را بعد از تزریق نانو چربی تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرید. تا در صورت بروز عوارض خاصی، پزشک قادر به درمان و پیشگیری از بروز اتفاق ناخوشایند باشد. اگر تمام این نکات را پیش و پس از تزریق نانوفت مد نظر قرار دهید، می توانید بدون هیچ مشکلی به هدف خود از تزریق چربی دست یابید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و نانوفت را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام نانوفت انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام نانوفت برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به نانوفت توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است