میکرونیدلینگ یا Dermapen؛ راهی برای جذابیت بیشتر

 

میکرونیدلینگ یا Dermapen؛ راهی برای جذابیت بیشتر

زیبایی و جذابیت پوست صورت، همیشه برای انسان مهم بوده است. به گونه ای که سالها افراد زیادی به دنبال روشی برای جوان ماندن همیشگی بودند. اما پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های مختلف، این آرزوی بشریت را برآورده کرده است. امروزه افراد زیادی هستند که با روش میکرونیدلینگ با Dermapen اقدام به کلاژن سازی در زیر پوست نموده و زیبایی را برای چهره خود به ارمغان می آورند.

این روش به طور باور نکردی چهره را جوان کرده، و پوست صورت را ترمیم می کند. البته باید بگوییم روش های دیگری نیز وجود دارند که به زیبایی و جوانی پوست کمک می کنند. اما در این میان بیشتر کلینیک های زیبایی ترجیح می دهند از روش های مناسب و نتیجه بخش برای این کار بهره مند شوند.

میکرونیدلینگ با Dermapen یکی از روش های درمانی بی خطر و عالی برای زیبا سازی پوست است. زیرا با استفاده از این روش درمانی، هیچ گونه آسیبی به پوست و اپیدرم وارد نخواهد شد. یکی از روش های موثری که در کلینیک زیبایی در تهران برای جوانسازی پوست استفاده می شود، باید به میکرونیدلینگ اشاره نماییم.

حتی می توانیم به صراحت بیان نماییم که این روش درمانی برای پوست های حساس نیز مناسب بوده و خطری برای آنها در بر نخواهد داشت.

روش میکرونیدلینگ

مزایای استفاده از روش میکرونیدلینگ با Dermapen

در میان راهکارهایی که به زیبایی پوست کمک می کند، این روش نتیجه بخش ترین است. البته در صورتی می توانید از نتیجه این روش بهره مند شوید، که درماپن به صورت اصولی و صحیح بر روی پوست شما انجام شود. با این کار فرایند جوانسازی پوست شما صورت خواهد پذیرفت.

در صورتی که یک پزشک بی تجربه اقدام به میکرونیدلینگ با Dermapen بر روی پوست صورت نماید، ممکن است زخم و کدری کوتاه مدتی را بر روی پوست خود مشاهده نمایید. از آنجایی که میکرونیدلینگ با دستگاه مارپن انجام می شود، با این نام شناخته می شود.

بیشتر مردم عادی معمولا تصور می کنند که این دو کلمه، در اصل دو روش کلاژن سازی بر روی پوست هستند. اما باید بگوییم یکی از آنها نام دستگاه و دیگری نام روش درمانی است. از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی بیان کنیم، تحریک پوست برای کلاژن سازی است.

مشکلات میکرونیدلینگ

در صورتی که میکرونیدلینگ با Dermapen به صورت مداوم بر روی پوست بدن انجام شود، می تواند بسیاری از مشکلات پوست را ترمیم نماید. البته برای این که نتیجه بهتری از این روش به دست آورید، لازم است حتما به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه کنید. تا زیر نظر پزشک متخصص و با تجربه اقدام به میکرونیدلینگ نمایید.

اگر بخواهیم نتیجه این روش درمانی را با یکی دیگر از روش های زیبایی پوست مقایسه کنیم، باید بگوییم روش میکرونیدلینگ با لیزر درمانی فراکشنال یا همان لایه برداری شیمیایی مشابه است. ولی این روش هیچ آثار مخربی برای پوست نداشته و به بهترین و طبیعی ترین شکل ممکن زیبایی را به پوست باز می گرداند.

مهمترین نتایج استفاده از روش میکرونیدلینگ

از جمله مهمترین نتایجی که می توانید پس از میکرونیدلینگ با Dermapen به دست آورید، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • از بین رفتن چین و چروک های پوست و صاف شدن

 • کاهش جای زخم و جوش بر روی پوست

 • سفتی، ضخامت و انعطاف پذیری پوست بازیابی شده

 • از بین بردن جای کشیدگی بر روی پوست

 • بدون هیچ گونه آسیب دائمی بر روی پوست

 • بهبود رگ های خونی موجود بر روی پوست

 • عدم ایجاد حساسیت به نور خورشید

 • انجام میکرونیدلینگ با Dermapen به صورت مجدد برای گرفتن نتیجه بهتر

 • درمان تمامی نقاط بدن، گردن و صورت با روش میکرونیدلینگ

پس با این روش به راحتی قادر خواهید بود زیبایی و جوانی را به پوست خود بازگردانید.

زیبایی پوست با دستگاه درماپن

کلاژن سازی پوست با دستگاه درماپن 

می دانیم که یکی از موثرترین عناصر برای رسیدن به زیبایی و جوانی پوست، تولید کلاژن در زیر پوست است. هرچه پوست بیشتر اقدام به ساخت کلاژن نماید، چهره جوان تر باقی خواهد ماند. کلاژن خود یکی از پروتئین های خاص در بدن است، که در تمامی قسمت ها می توان آن را یافت.

مثلا می توان در چربی، تاندون، غضروف و دیگر قسمت های بدن به راحتی کلاژن را مشاهده کرد. در صورتی که پوست قادر به کلاژن سازی شود، زیبایی و جوانی به پوست باز خواهد گشت. انجام میکرونیدلینگ با Dermapen به روند ساخت کلاژن کمک کرده و این فرایند را سرعت خواهد بخشید.

اولین ماده تزریقی که برای از بین بردن چین و چروک های پوست مورد استفاده قرار گرفت، کلاژن بود. این ماده که در اصل منشاء حیوانی داشت بیش از ۲ تا ۴ ماه بر روی پوست باقی نمی ماند. علاوه بر این نیز حساسیت های پوستی بسیاری را در انسان ها به وجود آورد. به همین دلیل تزریق کلاژن به مرور زمان محبوبیت خود را از دست داد.

تا اینکه پیشرفت تکنولوژی منجر به رونق روش میکرونیدلینگ با Dermapen گردید. در این روش با استفاده از یک سوزن، می تواند جراحت مختصری بر روی پوست ایجاد کرد. این جراحت بدن را تحریک نموده و برای بازسازی و ترمیم پوست اقدام می کند. در طی این فرایند کلاژن های بسیاری در زیر پوست ساخته می شوند، که جوانی را به پوست باز می گردانند.

مراحل آماده سازی پوست برای میکرونیدلینگ 

اولین قدم برای آماده شدن جهت میکرونیدلینگ با Dermapen مراجعه به کلینیک زیبایی است. پس از آن پزشک متخصص مراحل آماده سازی به خوبی برای شما شرح داده، و می توانید با کسب اطلاعات لازم، خود را برای انجام میکرونیدلینگ اماده کنید. از جمله مراحل آماده سازی پوست باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. به مدت ۲۴ ساعت قبل از انجام میکرونیدلینگ بهتر است از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری نمایید.

 2. بهتر است به مدت ۲۴ ساعت قبل از میکرونیدلینگ، از مصرف داروهای رتینوئید خودداری کنید.

 3. اگر در طی ۶ ماه اخیر اقدام به استفاده از آکوتان یا ایزوترتینوین نموده اید، بهتر است تاریخ انجام میکرونیدلینگ با Dermapen خود را به تعویق اندازید.

 4. پیش از مراجعه به مطب، حتما صورت خود را شسته و از ارایش تمیز کنید.

در صورتی که این مراحل را انجام دهید، می توانید انتظار یک نتیجه عالی، از این روش درمانی برای زیبایی پوست خود داشته باشید.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

نحوه انجام میکرونیدلینگ با Dermapen به چه صورت است؟

۲۰ دقیقه پیش از شروع میکرونیدلینگ، ناحیه مورد نظر توسط بی حسی های موضعی بی حس می شود تا بیمار دردی را در حین انجام فرایند زیباسازی احساس نکند. پس از آن اولین تزریق موضعی بر روی پوست انجام می شود. تا آبرسانی به پوست را افزایش داده و بیشتر مشکلات پوست را درمان کند.

پس از این که تزریق در زیر پوست انجام می شود، برای این که نفوذ ماده در محل افزایش یابد، لازم است از دستگاه میکرو رولر که یک دستگاه شبیه به قلم با سوزن های ریز است، استفاده شود. برای اینکه نتیجه بهتری از روش میکرونیدلینگ با Dermapen دریافت کنید، بهتر است میکرونیدل ها را به صورت عمودی به زیر پوست تزریق نمایید.

زیا این عمل باعث می شود یک مسیری در زیر پوست ایجاد شود، که جذب ماده را بهتر نموده و چین و چروک عمیق پوست را بهتر درمان کند. در نتیجه نیز روند پیری پوست به تعویق افتاده و چهره جوانی خود را به دست می آورد. این روش درمانی را می توانیم از جمله بهترین روش های درمانی زیبایی به شمار آوریم.

لیزر مو؛ جذابیت و زیبایی پوست

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای کارتان انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام کارتان برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است