مهمترین فواید مزوتراپی پوست چیست؟

بهترین روش برای جوانسازی پوست، مزوتراپی است. اما آیا میدانید فواید مزوتراپی چیست؟ چرا این روش به عنوان بهترین روش جوانسازی پوست شناخته شده است؟ باید بگوییم مزوتراپی در اصل یک روش عالی برای کشش و افزایش انعطاف پذیری پوست است.

می توان با استفاده از این این روش جوانسازی پوست، از چین و چروک پوست جلوگیری نموده و لکه های تیره را برطرف کرد. از دیگر فواید مزوتراپی باید به از بین بردن خستگی پوست و سلولیت اشاره کنیم. اما اجازه دهید پیش از آنکه به صورت تخصصی به بررسی فواید این روش درمانی بپردازیم، در مورد مزوتراپی اطلاعات به دست آوریم.

مزوتراپی را باید یک روش تکنیکی برای زیبا سازی پوست به شمار آوریم. در این روش با تزریق هورمون ها و عصاره های گیاهی، ویتامین ها، آنزیم ها و حتی حذف چربی های اضافی می توان اقدام به جوانسازی پوست نمود. در زمان های گذشته بیشتر از مزوتراپی برای کاهش درد استفاده می شد.

اما امروزه به عنوان یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. البته فواید مزوتراپی نیز دلیل دیگری برای افزایش محبوبیت این روش درمانی به شمار می رود. اما باید به خاطر داشته باشید که برای انجام مزوتراپی، حتما به کلینیک زیبایی مراجعه کنید.

مناسب ترین قسمت ها برای انجام مزوتراپی 

در چهره انسان قسمت های مختلفی وجود دارد که از حساسیت بالاتری برخوردار بوده، و سریع تر دچار اسیب می شود. از این رو استفاده از یک روش درمانی برای برطرف کردن مشکلات پوستی، می تواند از بروز هرگونه آسیبی بر روی پوست جلوگیری نماید.

این روش درمانی مزوتراپی است، که فواید زیادی را برای پوست دارد. اما فواید مزوتراپی تنها برای بخش هایی از پوست است که از این روش برای جوانسازی آن استفاده می شود. علاوه بر آن نیز باید بگوییم مزوتراپی می تواند منجر به سفت شدن پوست، از بین بردن چربی های اضافی در ناحیه ران ها، باسن، شکم، بازوها، صورت و … گردد.

فواید مزوتراپی برای درمان پوست های حساس زیاد است و علاوه بر آن بیماری آلوپسی را نیز درمان می کند. اما علاوه بر این موارد باید بگوییم مزوتراپی فواید دیگری نیز دارد. از جمله مهمترین آنها باید به موارد زیر اشاره نماییم:

 • روشن کردن پوست تیره

 • رفع خستگی پوست

 • تسریع جوانی

 • جوانسازی پوست

 • بهبود چین و چروک پوست صورت، دست ها و نقاط دیگر بدن و تضعیف آنها

 • افزایش انعطاف پذیری و کشش پوست

 • برطرف کردن لکه های تیره پوست و پیشگیری از چین و چروک

 • بهبود پوست های آسیب دیده

مزوتراپی برای جوانسازی پوست

مهمترین مزایای مزوتراپی چیست؟

این روش دارای مزایای بسیار زیادی است. که در کنار فواید مزوتراپی منجر شده تا این روش درمانی به محبوبیت بالایی دست یابد. از جمله مهمترین مزایای این روش درمانی باید به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مزوتراپی به عنوان یک جایگزین عالی برای انجام جراحی های پر هزینه

بدون شک افراد زیادی هستند که برای رسیدن به زیبایی حاضر به صرف هزینه های بالا می باشند. اما دلیل نیز حتما برای انجام این روش ها به زیر تیغ جراحی رفت. فواید مزوتراپی به عنوان یکی از روش های جوانسازی پوست، منجر شده است تا افراد این روش درمانی را به جای جراحی انتخاب کنند.

در روش درمانی مزوتراپی با استفاده از سوزن های ریز می توان تمامی مواد مغذی مورد نیاز را در زیر پوست تزریق نموده، و نیاز های پوست را برطرف کرد.

 1. دریافت مواد مغذی پوست و میزان زیادی از ویتامین ها

در مواد مورد استفاده در مزوتراپی، سرم ها و ویتامین های بسیاری وجود دارد. همین مسئله منجر می شود تا طراوت و شادابی مجددا به پوست بازگردد. البته برای این که فواید مزوتراپی را به بهترین شکل ممکن درک کنید، لازم است حتما به این مسئله توجه داشته باشید که مزوتراپی را در بهترین کلینیک زیبایی انجام دهید. تا به درستی این فرایند بر روی پوست شما انجام گیرد.

 1. درخشان کردن پوست با مزوتراپی

بسته به موادی که در داخل مزوتراپی وجود دارد، می توان مشکلات پوستی را به میزان قابل توجهی برطرف نمود. از جمله مشکلات پوستی همچون ایجاد لک های پوستی، مشکلات رنگدانه و ملاسما و … . که این مسئله منجر می شود تا درخشندگی به پوست بازگردد.

از بین بردن چین و چروک با مزوتراپی

 1. برطرف کردن تمامی نیاز های پوست با مزوتراپی

یکی از روش های عالی که دارای مزایا و فواید زیادی برای پوست است، مزوتراپی می باشد. از جمله فواید مزوتراپی باید به برآورده کردن نیاز های مختلف پوست اشاره نماییم. کسی که قصد دارد پوست خود را تقویت نموده و پس از یک دوره جوانی و شادابی را به پوست خود بازگرداند، می تواند از این روش استفاده کند.

 1. مزوتراپی قادر است پوست را هیدراته نگه دارد

از دیگر فواید مزوتراپی باید به هیدراته کردن پوست اشاره کنیم. با این فرایند رطوبت پوست تقویت شده و به شفافیت دست می یابد. در اصل مزوتراپی به هیچ عنوان یک فرایند پیچیده نیست. اما با این حال لازم است پیش از اقدام به تزریق این ماده به سراغ کلینیک زیبایی در تهران روید.

مواد مورد استفاده در مزوتراپی برای صورت 

اصولا فرمول استانداردی برای تزریق مواد در روش مزوتراپی وجود ندارد. اما پزشکان خود از راهکارهای مناسبی برای ترکیب مواد و استفاده از مزوتراپی در پیش گرفته اند. از جمله این روش ها استفاده از مواد زیر است:

 • مواد معدنی

 • ویتامین ها

 • داروهای آنتی بیوتیک

 • آنزیم های همچون هیالورونید و کلاژناز از عصاره های گیاهی

 • هورمون هایی همچون تیروکسین و کلسی تونین

هرکی از این مواد موجود در مزوتراپی، فواید مزوتراپی را افزایش می دهند. البته نباید تصور کنید که در هر جلسه از ترکیب تمامی این مواد در زیر پوست شما استفاده شود، بلکه ممکن است این داروها در هر جلسه تزریق زیر پوست استفاده شود.

تزریق مزوتراپی دارای عمق های مختلفی می باشد. از ۱ تا ۴ میلی متر به پوست صورت انجام میگیرد، که بسته به شرایط درمانی که پزشک برای بیمار تعیین کرده است، تزریق انجام می شود. در ابتدای روش مزوتراپی لازم است هر ۷ روز یا ۱۰ روز تزریق را مجددا بر روی پوست صورت انجام داد.

اما اگر قصد دارید از فواید مزوتراپی مطلع شوید و نتیجه تزریق برای شما در زمانی کوتاه آشکار شود، نیاز به مراجعه به پزشک در طی ۳ الی ۱۵ جلسه خواهید داشت. اگر روند بهبودی پوست به سرعت مشاهده شود، پزشک اصولا تزریق را به صورت یک بار در دو هفته، یا یک بار در ماه انجام خواهد داد.

مزوتراپی

مهمترین فواید مزوتراپی برای از بین بردن لکه های صورت 

عوامل بسیاری هستند که بر روی پوست لک ایجاد می کنند. از جمله استرس، خستگی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، ای هر عامل دیگری که به پوست اسیب زند. به هیچ عنوان نمی توان این لکه های ایجاد شده بر روی پوست صورت را درمان کرد. مگر با روش مزوتراپی.

این روش فواید بسیاری برای از بین بردن لکه های صورت در بر دارد و می توان با مزوتراپی به راحتی استحکام اولیه و درخشندگی را به چهره بازگرداند. از جمله فواید مزوتراپی برای از بین بردن لکه های صورت، باید به تاثیر مشابه این روش همچون اثرگذاری کرم ها و لوسیون های تغذیه کننده پوست اشاره کنیم.

درست است که برای از بین بردن مشکلات پوستی می توان از کرم ها و لوسیون های مختلف استفاده کرد. اما باید بگوییم تزریق مستقیم مزوتراپی در زیر پوست به شکل باور نکردنی اثربخشی آن را افزایش خواهد داد. پس باید بگوییم فواید مزوتراپی بسیار زیاد بوده و افراد بیشماری هر روزه به تعداد طرفداران این روش درمانی در می آید.

لیزر مو؛ جذابیت و زیبایی پوست

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای کارتان انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام کارتان برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است