معرفی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و تفاوت های آن

معرفی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و تفاوت های آن

معرفی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و تفاوت های آن

معرفی لیپوماتیک وابدومینوپلاستی و تفاوت های آن ها

در حال حاضر روش های زیادی برای از بین بردن و تخلیه چربی های بدن وجود دارد. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که با رژیم های غذایی و ورزش کردن به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید می توانید از دو روش لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی استفاده کنید.

این روش ها به شما کمک می کنند که یک شبه لاغر شوید.

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

مرتبط بخوانید: لاغری غیر تهاجمی : همه نکاتی که باید بدانید!

لیپوماتیک وابدومینوپلاستی چیست

معرفی لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و تفاوت های آن

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک‌ و ابدومینوپلاستی دو تکنیک بی نظیر هستند که در جهت حذف چربی ها استفاده می شود. قصد داریم ابتدا به معرفی روش لیپوماتیک بپردازیم.

لیپوماتیک را پیکر تراشی هم می گویند، در این روش جراح برای تخلیه چربی های اضافه ی شما سوراخ خای بیسار کوچکی به اندازه های ۳ الی ۵ میلی متر ایجاد کرده و با استفاده از دستگاهی که عملکرد ویبره ای داشته چربی ها را خرد کرده و به بیرون از بدن هدایت می کنند. شما می توانید پس از تصفیه این چربی های اضافه می توانید برای تزریق باسن و سینه استفاده کنید.

ابدومینوپلاستی را معمولا افراد با عنوان جراحی شکم می شناسند. در این روش جراحان با ایجاد برش هایی در ناحیه دور ناف و روی شکم ایجاد می کنند چربی ها و پوست های اضافه را برداشته تا یک شکم صاف و تخت داشته باشید.

مرتبط بخوانید: مشاهده پکیج های خدماتی روما

تفاوت های لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی در چیست

اصلی ترین تفاوت در تخیله و ازبین بردن چربی ها است. در تکنیک لیپوماتیک سوراخ های بیزی برای تخلیه چربی ایجاد می کنند این در حالی است که ابدومینوپلاستی با ایجاد برش هایی این فرآیند را انجام می دهد.

از دیگر تفاوت های مهم این است که در لیپوماتیک اثر جراحی پیدا نیست اما در ابدومینوپلاستی اثر برش ها باقی می مانند.

لیپوماتیک برای سایر اعضای بدن مانند ران، بازو، باسن و…. به کار می رود و ابدومینوپلاستی تنها برای شکم کاربرد دارد تا صاف و تخت شود.

اگر شما جزو افرادبسیار چاق با شکم های آویزان هستید استفاده از ابدومینوپلاستی یک روش مناسب برای شماست.

اگر تنها قصد دارید چربی های قسمتی از بدنتان را بردارید بهترست از لیپوماتیک استفاده کنید.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیپوماتیک‌و ابدومینوپلاستی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است