معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

جراحی های زیبایی سرپایی چیست؟ معمولا لفظ جراحی سرپایی به مواردی اطلاق می شود که بیمار پس از انجام فرآیند عمل احتیاج به بستری ندارد و مرکز را ترک می کند. بسیاری از جراحی های زیبایی به شکل سرپایی در کلینیک ها انجام می شوند.

در این نوع جراحی بیمار بی حسی موضعی می شود، احتیاج به بیهوشی عمومی نبوده و عمل کمتر از یکساعت به طول می انجامد.

جراحی های سرپایی

جراحی های سرپایی

مرتبط بخوانید: زیبایی و جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر

کدام جراحی‌های زیبایی سرپایی انجام می شود

جراحی‌های زیبایی سرپایی شامل برداشتن خال های گوشتی، عمل بلفاروپلاستی، ترمیم ضایعات پوستی و رفع پارگی ها و….. که نیاز به بیهوشی عمومی نداشته و بیمار پس از اتمام جراحی به منزل خود مراجعه می کند.

یکی از شایع ترین جراحی‌های زیبایی سرپایی در حال حاضر عمل سرپایی بینی است. این روش که با تزریق ترکیباتی نظیر هیالورونیک اسید و چربی، آپاتیت کلسیم، هیدروکسی به رفع نواقص جزئی بینی پرداخته که در بیشتر موارد موفقیت آمیز بوده است. معمولا بی حسی در این عمل جراحی بوسیله تزریق لیدوکائین در زیر پوست انجام شده که تاثیر زیادی در جلوگیری عفونت در موضع مورد نظر دارد.
عمل لیپوماتیک نیز نوعی از جراحی های زیبایی سرپایی محسوب می شود. فرد بعد از عملیات پیکر تراشی می تواند به منزل بازگردد و احتیاج به بستری شدن ندارد.

عمل هایی مانند لیفتیگ، پروتز سینه و رینوپلاستی نیز به شکل سرپایی انجام می شوند.

از دیگر جراحی‌های زیبایی سرپایی شایع در بین افراد بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک است که در کلینک های زیبایی انجام می شود.

معرفی جراحی های زیبایی سرپایی

جراحی سرپایی

مرتبط بخوانید: تزریق بوتاکس : هر آنچه که باید بدانید!

مزایایی جراحی‌های زیبایی سرپایی

افرادی که عمل جراحی زیبایی سرپایی انجام می دهند خیلی سریع دوره ی نقاهت را پشت سرگذاشته و به زندگی عادی برمی گردد.

هزینه ی این عمل ها پایین بوده و افراد می توانند به راحتی به آن بپردازند. از دیگر مزایایی این جراحی ها این است که فرد متحمل عوارض بیهوشی و عمل های باز نخواهند شد.
خطر مبتلا شدن به عفونت و درد و خونریزی در این نوع عمل ها بسیار پایین است.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به جراحی‌های زیبایی سرپایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و جراحی‌های زیبایی سرپایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است