مزایای لیپوماتیک و پیکرتراشی

روش های بسیاری برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد. اما از این میان لیپوماتیک و پیکرتراشی را می توانیم یکی از روش های عالی و مناسب به شمار آوریم. در این روش از طریق یک سوراخ، دستگاهی وارد بافت های چربی اضافی بدن شده و پس از درهم شکستن بافت این چربی ها، آنها را برای تخلیه آماده می کند. 

البته میزان تخلیه چربی بدن با استفاده از روش لیپوماتیک و پیکرتراشی، بستگی به میزان چربی موجود در بدن بیمار دارد. در این روش جراحی به سادگی می توان از شر تمامی چربی های اضافی بدن خلاص شد. چربی های اضافه ای که زیبایی اندام را از بین برده و تناسب آن را با اختلال مواجه ساخته اند. 

جراحی زیبایی با روش لیپوماتیک و پیکرتراشی در کلینیک های زیبایی، به صورت سرپایی انجام می شود. از این رو نیازی نیست فرد با استفاده از داروهای بیهوشی، برای انجام جراحی آماده شود. اگر جراحی لیپوماتیک توسط یک جراح متخصص و با تجربه انجام شود، می توانید در جلسه اول به میزان قابل توجهی چربی های اضافی بدن را خارج کنید. 

اما در صورتی که این کار توسط یک پزشک کم تجربه صورت پذیرد، نه تنها ممکن است عوارض زیادی برای بیمار به همراه داشته باشد، بلکه ممکن است در جلسه اول درمان با روش پیکر تراشی، پزشک موفق به خارج کردن چربی های زیادی از بدن نشود. پس حتما برای انجام لیپوماتیک و پیکرتراشی به سراغ یک پزشک متخصص و با تجربه در بهترین کلینیک زیبایی روید. 

جراحی لیپوماتیک به چه صورت انجام می شود؟

معمولا بیشتر بیمارانی که به سراغ جراحی های لاغری برای رسیدن به تناسب اندام می رود، با این مسئله مشکل دارند که پس از انجام جراحی، با شل شدگی پوست مواجه می شوند. زیرا چربی از زیر پوست خارج شده و همین مسئله منجر به شل شدن پوست می گردد. اما باید بگوییم در روش جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی، به هیچ عنوان بیمار دچار شل شدگی پوست نمی گردد. 

این روش جراحی کمک می کند تا بدن تقویت شده، و حتی برای مدت طولانی فرد با کاهش سایز بدن روبه رو شود. از سوی دیگر نیز تولید سلولیت در بدن به طور کامل حذف می شود. نکته ای که بسیاری از بیماران را از انجام جراحی های لاغری بر حذر می دارد، ترس از درد و خونریزی است. 

باید بگوییم در روش جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی به هیچ عنوان بدن بیمار دچار خونریزی و درد نمی شود. زیرا این روش جراحی، چربی ها را به صورت فیزیکی از بدن خارج می کند. آن هم با ایجاد حرکات ارتعاشی بر روی بدن، و شکستن بافت های چربی زیر پوست. 

هدف نهایی تمامی پزشکان از انجام این جراحی نیز، رسیدن به تغییر اندازه و شکل بدن است. در نهایت نیز باید بگوییم که این روش درمانی، بین ۳ تا ۷ روز ریکاوری شده و بیمار می تواند نتیجه درمان جراحی زیبایی را به خوبی در خود مشاهده نماید.

مزایای لیپوماتیک و پیکرتراشی

تناسب اندام با جراحی لیپوماتیک

مناسب ترین مناطقی که با روش لیپوماتیک و پیکرتراشی چربی زدایی می شوند

اصولا بسیاری از قسمت های بدن را می توان به راحتی چربی زدایی نموده و به زیبایی و تناسب رساند. اما بیشتر متخصصان و جراحان زیبایی، از این روش درمانی برای قسمت کمر، شکم، سینه، باسن، پهلوها، ران، بازوها، زانوهای داخلی، ناحیه زیر چانه و … استفاده می کنند. 

حتما به خاطر داشته باشید که برای انجام جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی بهتر است به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نمایید. زیرا در این کلینیک های معتبر، معمولا پزشکان با تجربه و ماهر با بورد تخصصی فعالیت می کنند. پس فرد می تواند با اطمینان بالا اقدام به جراحی پیکر تراشی نماید. 

از آنجایی که این روش درمانی از طریق ایجاد ارتعاش بر روی پوست صورت می گیرد، اگر در زمان مناسب جراحی به اتمام نرسد، می تواند مشکلات زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد. مشکلاتی از قبیل: ایجاد التهاب، عفونت های کمیاب، واکنش آلرژیک، سوختگی های پوستی، خارش، تهوع، افزایش دمای بدن و … . 

پس مراجعه به یک پزشک با تجربه در کلینیک معتبر، می تواند خاطر بیمار را برای انجام جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی آسوده کند.

مزایای لیپوماتیک و پیکرتراشی

پیکر تراشی و زیبایی اندام

مزایای جراحی پیکرتراشی و لیپوماتیک

بدون شک هر روش درمانی می تواند برای خود مزایایی را به همراه داشته باشد. از آنجایی که پیکر تراشی نیز یک روش از بین برنده چربی های اضافی بدن است، مزایای خاص خود را دارد. از جمله:

 • احتمال بروز عفونت کم 
 • رسیدن به تناسب اندام در مدت کوتاهی پس از جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی
 • ایجاد تورم و ترشحات پس از جراحی به صورت محدود 
 • شکل دادن به پوست و جمع شدن بهتر پوست پس از جراحی 
 • استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی عمومی 
 • عدم تخلیه کامل چربی از زیر پوست و بروز مشکلات مختلف همچون شل شدگی پوست 
 • عدم ایجاد آمبولیسم بیمار بعد از جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی
 • روشی آسان، موثر و مطمئن
 • ترخیص بیماری پس از انجام جراحی بدون نیاز به بستری شدن 
 • ایجاد خستگی و آسیب جسمی کمتر بعد از جراحی لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر جراحی لاغری
 • بهبود سریع
 • بدون درد و خونریزی
 • ارزان و کم هزینه

تمامی این مزایا منجر شده است تا افراد بسیاری هر ساله برای رسیدن به تناسب اندام، به سراغ جراحی لیپوماتیک و پیکرتراشی روند. 

مزایای لیپوماتیک و پیکرتراشی

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیپوماتیک را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیپوماتیک انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیپوماتیک برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیپوماتیک توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است