مزایای لیزر مو چیست؟

لیزر مو

لیزر مو

مزایای لیزر مو چیست؟ حتما شما هم از هر روز تمیز کردن، ریش تراشیدن و یا موم انداختن موهای زائد بدنتان کلافه شده اید، در اینصورت لیزر موهای زائد می تواند گزینه ای ارزشمند برایتان باشد تا شما را انجام همیشگی این کارها رهایی بخشد. به جرأت می توان گفت امروزه لیزر مو یکی از معمول ترین روش های بهداشتی در سراسر کشور های پیشرفته دنیاست که مزایای زیادی داشته و بر روی فولیکول های مو متمرکز می شود. طی این روند فولیکول ها نور لیزر را جذب می کنند و موهای زائد به طور کامل از بین می رود.

مرتبط بخوانید: جوانسازی پوست

با لیزر مو های زائد در وقتتان صرفه جویی کنید

معمولا سایر روش های حذف موهای زائد مدت زمان طولانی را می طلبد تا فرد را به نتیجه دلخواه برساند. برای موم انداختن باید حتما مدت زمان مشخصی را در نظر بگیرید و همینطور درد قابل توجهی را متحمل شوید. به علاوه اینکه انجام روش های تکراری آن هم زود به زود بسیار خسته کننده است.

لیزر روشی ایمن و بدون درد است

خوشبختانه از قابل توجه ترین مزایای لیزر درمانی که بیشتر بانوان را شیفته خود کرده است بدون درد بودن آن است. فرار از درد روش های قدیمی و یا آسیب رسیدن به پوست با تراشیدن و شدت موم انداختن سبب می شود تا افراد گرایش بیشتری به لیزر مو ها داشته باشند.

لیزر مو

لیزر مو

دقت لیزر

لیزر می تواند به طور انتخابی موهای تیره و درشت را در هر نقطه ای از بدن هدف قرار داده، بدون اینکه کوچکترین خدشه ای به پوست اطراف آن وارد شود.

سرعت لیزر

هر پالس لیزر حدودا یک ثانیه طول می کشد و می تواند موهای بسیاری را در همان زمان تحت تاثیر قرار دهد. برای مثال مناطق کوچکی مانند لب فوقانی را می توان در کمتر از یک دقیقه لیزر درمانی کرد و مناطق بزرگ مانند پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

مرتبط بخوانید: میکروندینگ چیست؟

حذف دائمی موهای زائد با لیزر

لیزر راهکاری است که موهای زائد بدن را برای همیشه نابود و منهدم می کند. این برترین ویژگی می باشد که مراجعه کنندگان برای لیزر درمانی به آن اهمیت خاصی می دهند.

لیزر مو

لیزر مو

نکته ای مهم قبل و بعد از لیزر موهای زائد

قبل از لیزر درمانی چند هفته باید اپیلاسیون، و سایر روش های حذف مو های زائد را محدود کنید. لیزر ریشه های موها را به طور اساسی نابود می کند و تاثیری که روی آن ها می گذارد در صورت بلند بودن مو ها بهتر خواهد بود. شما همچنین باید بعد از لیزر نیز چند هفته صبر کنید و مجددا برای جلسه بعدی مراجعه کنید.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.