مزایای سانترال لب بالا و پایین برای رسیدن به جذابیت بیشتر

مزایای سانترال لب بالا و پایین برای رسیدن به جذابیت بیشتر

مزایای سانترال لب بالا و پایین برای رسیدن به جذابیت بیشتر

در تمام دنیا مردم و به خصوص خانم ها به دنبال زیبایی بوده و هستند. این مسئله مربوط به سالهای اخیر نیست. بلکه حتی می توانیم بگوییم بیش از چندین دهه است که زیبا پسندی در میان مردم رواج یافته است. از این رو برخی با انجام جراحی های زیبایی و سانترال لب بالا و پایین، در کسب زیبایی بیشتر تلاش نموده اند.

اما اجازه دهید بپرسیم اصلا چرا برخی از افراد به سراغ لیفت لب می روند؟ یا این که لیفت لب های بالا و پایین چه مزایایی می تواند برای چهره داشته باشد؟ برخی با سانترال لب بالا و پایین به نوعی تناسب را به چهره خود می آورند. زیرا کوتاه کردن فاصله لب بالا تا بینی مسلما می تواند جذابیت بیشتری به چهره ببخشد.

بیمارانی که از این مسئله ناراضی بوده اند، دیگر نگرانی نخواهند داشت. می توانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی تهران، فاصله بینی تا لب خود را کاهش داده و از لبی برجسته برخوردار شوند. از این رو زیبایی خاص تری به چهره خود بخشیده و چهره ای مناسب تر داشته باشند.

افزایش سن در برخی از افراد خود دلیلی برای از بین رفتن برآمدگی لب در انسان ها است. زمانی که چهره دچار این دسته از تغییرات می شود، انسان را به سوی جراحی های پلاستیک و سانترال لب بالا و پایین هدایت می کند. تا مجددا زیبایی خود را بدست آورده و این عدم تناسب را از بین ببرد.

سانترال لب بالا و پایین

چه افرادی کاندید مناسبی برای سانترال لب بالا و پایین هستند؟

به محض این که سن انسان بالا می رود، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. برخی دیگر از افراد به دلیل استفاده بیش از اندازه از دخانیات و سیگار، ممکن است دچار باریک شدن لب بالای خود شود. در این حالت برای از بین بردن چین و چروک بالای لب و باریک شدن ان، لیفت لب بالا می باشد.

اصولا مهمترین معیاری که کاندیدای جراحی سانترال لب بالا و پایین باید داشته باشند، بیش از حد نرمال شدن فاصله  لب بالا تا بینی است. این فاصله در حالت طبیعی در خانم ها باید به اندازه ۱ تا ۱٫۲ سانتی متر و در آقایان باید بین ۱٫۲ تا ۱٫۵ سانتی متر باشد.

انواع لیفت لب به چه صورت است؟

پیش از این که به نحوه انجام سانترال لب بالا و پایین بپردازیم، باید بدانیم این عمل به چند نوع بر روی چهره انجام می شود. اصولا هر پزشک متخصصی برای انجام این عمل از روش خاصی استفاده می کند ممکن است پزشک ها از تکنیک ها، برش ها، موقعیت ها، و تغییر شکل های متعددی برای برجستگی لب استفاده کنند. از این رو به صورت کلی باید لیفت لب را به دسته های زیر تقسیم نماییم.

سانترال لب از طریق برش زیر بینی

این نوع عمل سانترال لب بالا و پایین از جمله شایع ترین روش هایی می باشد، که با یک برش زیر بینی صورت میگیرد. این برش باید به شکل سیبیل، یا شاخ گاو باشد. زمانی که برش زیر بینی انجام می شود، می توان قسمت مرکزی، بالایی، چپ و راست لب را به خوبی به سمت بالا کشاند.

اکثر مردم ترجیح می دهند از این روش جراحی برای سانترال لب بالا و پایین خود استفاده نمایند. زیرا جای زخم در زیر بینی به خوبی قابل مشاهده نبوده و از این رو به زیبایی فرد آسیبی وارد نمی شود.

سانترال مستقیم لب

از این جراحی به عنوان لیفت بالابر لب نیز یاد می شود. پزشک متخصص مقداری از پوست بالای لب، یا حاشیه خارجی لب را برداشته و مرزی وسیع تر میان بینی و دهان به وجود می آورد. برای انجام این نوع از سانترال لب بالا و پایین کافیست پزشک قسمتی از پوست را با برش بالا کشیده و ظاهری پر و قرمز به لب ببخشد.

از آنجایی که در این روش زخمی مشخص بالای لب باقی می ماند، معمولا افراد اقدام به انجام ان نمی نمایند.

انواع سانترال لب

لیفت ایتالیایی لب

در این روش سانترال لب بالا و پایین می توانیم نمونه اصلاح شده ای از لیفت شاخ گاوی را شاهد باشیم. برای انجام این عمل به جای برش شاخ گاوی بزرگ زیر بینی، تنها دو برش کوچک زیر سوراخ های بینی ایجاد می شود.

این روش لیفت ایتالیایی لب چندان در میان پزشکان متداول نمی باشد. اما افرادی که به دنبال روش درمانی خاص و ظریف تر با جای زخم کمتر هستند، از این روش سانترال لب بالا و پایین استفاده می کنند.

لیفت سانترال لب

پرطرفدارترین روش لیفت لب، سانترال لب بالا و پایین به شمار می رود. در این روش لیفت زیادی بر روی لب ایجاد نمی شود. تنها نکته جالب آن ایجاد برجستگی دائمی بر روی لب است. پزشک برش کوچکی را در زیر بینی ایجاد نموده و تنها مرکز لب را به سمت بالا هدایت می کند.

مدت زمان بهبود استفاده از روش سانترال لب چقدر است؟

بدون شک هر جراحی زیبایی نیاز به زمان مناسب برای بهبود دارد. به مدت ۷۲ ساعت بعد از سانترال لب بالا و پایین می توانید شاهد تورم بر روی لب و پایین بینی باشید. برای کنترل این تورم تنها کافیست از کمپرس آب سرد در بالای لب استفاده نمایید.

درد ناشی از عمل سانترال را به راحتی می تواند با استفاده از داروهایی مانند ویکودین کنترل نمود. حتما به خاطر داشته باشید که به مدت ۵ روز بعد از عمل از هر گونه شستشوی لب و بینی خودداری نمایید. در محلی که بر روی لب برش ایجاد شده است، اصولا رگه ای بلند می شود که ناشی از درجه گسستگی ناخوشایند زخم است.

پزشک برای این که بتواند به خوبی جای زخم را در چهره پنهان کند، باید از مهارت بالایی برخوردار باشد. پس باید بگوییم مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی تهران می تواند حائز اهمیت باشد. زیرا تمامی پزشکانی که در این کلینیک های خاص مشغول به فعالیت هستند، از مهارت و تجربه بالایی برخوردار می باشند. در نهایت بهبودی کامل جراحی سانترال لب بالا و پایین اصولا ۱۲ ماه به طول می انجامد.

جذابیت چهره با سانترال لب

مهمترین کاربردهای استفاده از روش سانترال لب

در موارد بسیار زیادی افراد اقدام به سانترال لب می نمایند. این عمل در اصل نوعی جوانسازی لب های بالایی و پایین افراد به شمار می رود. زیرا انسان در اثر افزایش سن با تغییرات شدیدی در چهره مواجه می شود. از جمله مهمترین کاربردهایی که می توانیم برای سانترال لب بالا و پایین بیان نماییم، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ضخیم سازی لب 

برخی از افراد از لب های باریکی برخوردار هستند. ممکن است به دلیل داشتن همین لب های باریک زیبایی آنها تحت شعاع قرار گیرد. از این رو به سراغ روش های درمانی همچون سانترال لب بالا و پایین میروند، تا لب های خود را به ضخامت مورد نظر برسانند.

اصولا این برجستگی در لب، بیشتر قسمت های میانی لب ها را نشانه می رود. اما می توان تمامی قسمت های لب را با این روش ضخیم نمود. معمولا سانترال لب بالا و پایین در میان جوانان محبوبیت فوق العاده بالایی دارد. زیرا جوانان بیشتر به زیبایی ظاهری اهمیت می دهند.

هالیوودی کردن لبخند

یکی از جذابیت های بازیگران هالیوود، داشتن لبخند زیبا در حالت عادی است. زمانی که به کلینیک زیبایی مراجعه می کنید، برای شما انواع مزایای روش سانترال لب را بیان می کنند. یکی از مهمترین دلایلی که جوانان سانترال لب بالا و پایین را انجام می دهند، دستیابی به لبخندی خاص و زیبا است. در این روش با بالا کشیدن لب، دندان ها نمایش داده می شوند و زیبایی بیشتر در چهره به وجود می آید.

 • لیزر زیبایی چه کاربردی دارد
 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و سانترال لب را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام سانترال لب انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام سانترال لب برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیزر زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است