مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر با کیفیت در کلینیک روما

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر با کیفیت در کلینیک روما

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر، تزریقی ماهرانه و هنرمندانه است و می تواند ویژگی های صورت شما را شکل دهد و زیبایی آن ها را بهبود بخشد. زیبایی اولاً به این است که شاد و سالم به نظر برسید و در مرحله دوم تعادل و تناسب اجزای صورت شما.

در کلینیک روما، ما از با کیفیت ترین و بهترین برند فیلر استفاده می کنیم تا ظاهری زیبا را به شما هدیه دهیم.

پر کننده های پوستی چیست؟

فیلرهای صورت که به عنوان پرکننده های پوستی شناخته می شوند، تزریق های کوچکی از ژل هستند که معمولاً از یک قند تشکیل شده است، ماده ای که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و به آبرسانی و حجم دادن به پوست و بافت نرم زیرین کمک می کند.

پرکننده های پوستی را می توان در قسمت های مختلف صورت از جمله دور چشم، گونه ها، دهان، لب ها، خط فک و شقیقه استفاده کرد.

کارکرد فیلر های پوستی به چه صورت است؟

با افزایش سن، بدن ما تولید کلاژن و الاستین را متوقف می کند، که هر دو به ظاهری جوان کمک می کنند. علاوه بر این، در ساختار چربی و استخوانی صورت نیز تغییر ایجاد می شود.

این فرآیند از حدود ۲۵ سالگی شروع می شود و منجر به کاهش تدریجی حجم صورت، از بین رفتن ویژگی های صورت و ظاهر شدن خطوط، چین و چروک و افتادگی صورت با افزایش سن می شود. پرکننده های پوستی برای ترمیم و جوان سازی اثرات پیری استفاده می شود.

 

مرتبط بخوانید: زیبایی و جوانسازی پوست با تزریق ژل یا فیلر

 

پرکننده های پوستی ممکن است در بیماران جوان برای تقویت برخی ویژگی ها مانند گونه ها یا لب ها نیز استفاده شوند.

اینکه ما ناخودآگاه سن و جذابیت یک نفر را درک می کنیم، فرآیند پیچیده ای از تأثیر متقابل نور و سایه است. این تأثیر متقابل می تواند نشان دهنده جوانی یا سن و همچنین زیبایی باشد. از دست دادن انعکاس نور مرتبط با جوانی، حتی بیشتر از ظاهر خطوط و چین و چروک های صورت، نشان دهنده پیری است.

نواحی مقعر که با افزایش سن ایجاد یا عمیق تر می شوند و حجم صورت را از دست می دهند، سایه های بیشتری ایجاد می کنند و این سایه هاست که ناخودآگاه به عنوان نشانه های پیری درک می کنیم. نواحی محدب نور را منعکس می‌کنند و ما را سرزنده‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهند.

این نواحی گونه‌ها، پیشانی، شقیقه‌ها و لب‌های شما هستند – حتی ستون‌های کوچک فیترال بین لب و بینی.

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

 

فیلر لب

فیلر لب یکی از پرطرفدارترین انواع پرکننده های پوستی است. آنها حجم لب های شما را افزایش می دهند. داوطلبان باید از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه داشته باشند.

پرکننده های لب از اسید هیالورونیک مصنوعی (HA) تشکیل شده اند – HA یک ماده طبیعی در بدن شما است. 

فیلر گونه

به عنوان ساختار حمایت کننده برای زیر چشم و پایین صورت، کاهش وزن یا تغییرات پیری در ناحیه گونه می تواند نتیجه قابل توجهی بر ظاهر کلی صورت شما داشته باشد. درمان پرکننده گونه را می توان برای لیفت صورت، تراشیدن استخوان گونه و ایجاد حالت چاق شدن ظاهری سالم به سیب گونه استفاده کرد.

فیلر چانه

مخصوصاً برای کسانی که به طور طبیعی چانه کوچک، فرورفته یا ضعیفی دارند مناسب است. این تغییرات کوچک در تعادل ویژگی های شما می تواند تاثیر زیادی بر هماهنگی کلی ظاهر شما داشته باشد. این درمان می‌تواند طبق ارزیابی صورت فردی، چانه را مشخص، بزرگ، باریک یا بزرگ کند.

خطوط ماریونت

این خطوطی که از گوشه های دهان تا چانه شما کشیده می شوند، گاهی اوقات می توانند ظاهری غمگین یا عصبانی به نظر برسند – در حالی که در واقع شما اینطور نیستید! این خطوط زمانی ظاهر می‌شوند که با افزایش سن به دلیل تغییر ساختار چربی و استخوان که بخشی از روند طبیعی پیری است، صورت دچار افتادگی می‌شود.

چین های نازولبیال

این خطوط از بینی تا دهان زمانی ظاهر می شوند که گونه ها با افزایش سن به دلیل تغییر ساختار چربی و استخوان که بخشی از روند طبیعی پیری است، افتادگی می کنند.

خطوط اشکی

حفره بین زیر چشم و گونه (که گاهی اوقات به آن “محل اشک” می گویند)، با افزایش سن می تواند عمیق تر شود و ظاهری سایه دار و خسته ایجاد کند. از پرکننده پوست می توان برای بلند کردن این گودی و روشن کردن ناحیه چشم و همچنین کاهش خطوط و چین و چروک زیر چشم استفاده کرد.

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

مادلینگ و زاویه سازی صورت و لب و شقیقه و چانه توسط فیلر

مزایای فیلر پوستی

 • علائم پیری را معکوس می کند و باعث می شود طبیعی به نظر برسید.
 • خطوط عمیق و چین و چروک را کاهش می دهد.
 • نواحی توخالی مانند شقیقه ها و زیر چشم ها را پر می کند.
 • صورت شما را کانتور می کند.
 • باعث حجیم شدن لب های شما می شود.
 • استخوان گونه و خط فک را تعریف می کند.
 • بینی شما را شکل می دهد.

فیلر های فک چیست؟

فیلرهای فک ژل هایی هستند که به پوست تزریق می شوند. آنها حجم می دهند و هیالورونیک اسید یا تولید کلاژن را تحریک می کنند. این می تواند ظاهر افتادگی، پوست گشاد و تحلیل استخوان اطراف فک را کاهش دهد.

از پرکننده فک می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

 1. کاهش اثرات حجم ناشی از افزایش سن در قسمت تحتانی صورت.
 2. یک خط فک بیضی شکل تر ایجاد کنید.
 3. کاهش ظاهر فک.
 4. خط فک را کانتور کرده و ظاهری واضح تر به آن می بخشد.
 5. یک خط فک نامتقارن را متعادل کنید.
 6. چانه را تقویت یا اضافه کنید.
 7. یک پایه و چارچوب قوی برای صورت فراهم کنید.

عمل پرکننده فک به عنوان کانتورینگ غیرجراحی خط فک نیز نامیده می شود. این یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که فقط باید توسط یک متخصص با تجربه و دارای مجوز انجام شود، مانند موارد زیر:

 1. جراح پلاستیک
 2. متخصص پوست
 3. پزشک پرستار
 4. دستیار پزشک

هنگامی که فیلرهای فک به صورت استراتژیک در امتداد فک پایین (فک پایین) تزریق می شوند، جدایی مشخص تری بین خط فک و گردن ایجاد می کنند.

پرکننده فک به صورت زاویه تندتری می بخشد، که باعث می شود لاغرتر به نظر برسید. “این یک تغییر ظریف را ایجاد می کند، که هرگز زیاده روی یا بیش از حد به نظر نمی رسد.”

 

 

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است