امروزه عمل های زیبایی همچون مادلینگ چهره، بین آقایان و خانم ها بسیار محبوب و پرطرفدار است. مادلینگ چهره، علاوه بر فرم دهی به صورت و چانه، باعث جوانسازی و زیبایی پوست نیز می شود. در این مطلب قصد داریم بهترین مرکز مادلینگ صورت در تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم، با ما همراه باشید. اگر از اندازه چانه خود راضی نیستید و یا حس می کنید که فک شما نامتقارن است، می توانید عمل زیبایی مادلینگ صورت عیوب صورت خود را برطرف نمایید. در واقع عمل مادلینگ صورت یا همان زاویه سازی صورت ، یکی از عمل های زیبایی جهت رفع عیوب چانه و حالت دادن به صورت است که توسط متخصصان پوست و مو انجام می شود. در کنار این نوع عمل زیبایی، کسانی که طالب زیبایی چهره هستند به انجام اعمال زیبایی همانند کاشت ابرو و کاشت مو نیز ترغیب می شوند.

مادلینگ صورت در تهران

                                                              مادلینگ صورت در تهران

مادلینگ صورت در تهران

مادلینگ صورت باعث زیبایی، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در عمل زاویه سازی صورت، حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود ، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است. این عمل مخصوصا در بین خانمها و آقایان جوان بسیار رواج دارد. در این عمل زیبایی نقاطی از صورت که نقشی کلیدی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می شوند تا تناسب آن ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود. این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می دهند .

مادلینگ صورت در تهران عملی است که تغییراتی بر روی فک انجام می شود، به طوریکه فک کشیده تر شده و حالتی مانند V پیدا می کند. بنابراین این عمل با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و می تواند برای درمان افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، بکار گرفته شود. کلینیک زیبایی روما با بهره مندی از کادر پزشکی مجرب و متخصص همراه شما خواهد بود تا به چهره دلخواهتان برسید.

مرتبط بخوانید: جوان سازی صورت : همه روش هایی که باید بدانید!

عمل زیبایی مادلینگ صورت یا زاویه سازی چهره برای چه کسانی مناسب است؟

برای انجام عمل زاویه سازی صورت و یا همان مادلینگ چهره ، حالت صورت افراد باید دارای ویژگی هایی باشد. به عبارت دیگر این عمل برای همه قابل انجام نیست و افرادی با ویژگی های ذیل می توانند گزینه مناسبی برای این عمل باشند.

افراد دارای فک عریض و پهن

افراد دارای فک مربعی شکل

افراد دارای چانه دایره ای شکل

افرادی که خط فک آن ها زاویه ندارد.

افراد دارای گونه های چاق

خانم هایی که فک آن ها حالت مردانه دارد.

افراد دارای گونه های لاغر

شما می توانید پوست صورت خود را از دو طرف، با قرار دادن انگشت شست دست، به سمت گوش ها بکشید. اگر این حالت صورت را دوست دارید، یعنی صورت شما نیاز به تزریق و زاویه سازی دارد تا حجم از دست رفته خود را بازیابد و صورت زیباتر شود.

مادلینگ صورت در تهران

مادلینگ صورت در تهران

چه کسانی نمی توانند عمل مادلینگ صورت در تهران را انجام دهند؟

افرادی که صورت خیلی لاغر یا خیلی چاق دارند.

افرادی که دچار افتادگی پوست هستند.

افرادی که فک پایینی کوچکی دارند.

افرادی که صورت گرد و چاق دارند.

افرادی که گونه های کوچکی دارند.

افرادی که بینی بزرگی دارند.

افرادی که دارای چانه ای با حالت عقب رفتگی هستند.

افرادی که گردن چاقی دارند.

افرادی که قسمت بالای صورتشان نسبت به قسمت پایینی، باریکتر وکوچکتر است.

مرتبط بخوانید:بهترین کلینیک زیبایی در تهران : نحوه خدمات دهی و آدرس

انواع روش های بهترین مرکز مادلینگ چهره در تهران

روش های زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) بسیار متفاوت است. روش های انجام شده برای هر شخص به نظر پزشک معالج او بستگی دارد. قبل از انجام عمل، ابتدا پزشک حالت صورت و گردن، ساختار فک و صورت بیمار را مورد بررسی قرار می دهد. سپس تست حساسیت و واکنش پوست نسبت به  برخی مواد مانند ژل یا نخ، از او گرفته می شود. در نهایت شما با مشورت پزشک معالجتان، می توانید یکی از روش های مادلینگ صورت را انتخاب نمایید. این روش ها شامل زاویه سازی صورت با تزریق ژل، مادلینگ صورت با تزریق چربی، زاویه سازی صورت با نخ،  مادلینگ صورت با بوتاکس، زاویه سازی صورت با تزریق فیلر و در نهایت زاویه سازی صورت با کمک عمل جراحی می باشد.

مادلینگ صورت در تهران

مادلینگ صورت در تهران

هزینه زاویه سازی صورت در بهترین مرکز مادلینگ چهره در تهران

هزینه زاویه سازی صورت، بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می شود. یکی از عوامل خیلی مهم، روشی است که برای این کار از آن استفاده می شود. هر یک از روش های ذکر شده هزینه ای متفاوت دارند. همچنین تجربه پزشک معالج نیز در برآورد هزینه عمل بسیار مهم است. اما به دلیل حساسیت این عمل، پیشنهاد می شود که برای اینکار به یک پزشک باتجربه و متخصص در این زمینه مراجعه نمایید و گول تبلیغاتی که بعضا قیمت های کمتری را پیشنهاد می دهند، نخورید. زیرا با کوچکترین سهل انگاری در عمل از سوی پزشک، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به صورت شما وارد شود.

مرتبط بخوانید:درمان لک صورت با لیزر : همه نکاتی که باید بدانید!

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است