مادلینگ صورت با فیلر و نخ چیست و چه کاربرد‌هایی را در زمینه‌ی زیبایی دارد؟

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چیست و چه کاربرد‌هایی را در زمینه‌ی زیبایی دارد؟

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چیست؟

امروزه تمایل زیباجویان برای استفاده از روش‌های موقت برای برطرف کردن مشکلات پوستی با افزایش چشم‌گیری همراه بوده است و روش‌هایی همچون مادلینگ صورت قسمت عمده‌ای از مراجعات بانوان به کلینیک‌ها را به خود اختصاص داده‌‌اند. در این فرایند زیبایی از نخ‌های قابل جذب و فیلر‌هایی با منشا طبیعی و یا مصنوعی برای برطرف کردن ایرادات پوستی مختلف استفاده می‌شود و ویژگی‌های گوناگونی همچون: پیاده سازی آسان و مناسب بودن هزینه‌ی این روش‌ باعث شده است تا زیباجویان با شور و شوق بسیار زیادی برای دریافت اینگونه خدمات به کلینیک‌های زیبایی مراجعه نمایند. به منظور آشنایی با کاربرد‌ها و مزایای این پروسه‌ی زیبایی در ادامه با ما همراه باشید.

مادلینگ صورت با فیلر و نخ یکی از پربازده‌ترین روش‌ها برای جوانسازی پوست است

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چه کاربرد‌هایی را دارد؟

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، جوانسازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک‌های صورت جزو اصلی‌ترین کاربرد‌های مادلینگ صورت با فیلر و نخ محسوب می‌شود و زیباجویان بسیاری از این تکنیک برای ایجاد تغییرات کلی در چهره‌ی خود استفاده می‌کنند. با این حال، این تکنیک زیبایی دارای کاربرد‌های دیگری نیز می‌باشد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون: افزایش حجم و یا تغییر شکل لب‌ها با کمک فیلر، زاویه سازی گونه‌ها با تزریق فیلر‌ها به این ناحیه، زاویه سازی چانه و فک با تزریق فیلر، افزایش حجم بینی و رفع ایرادات مادرزادی در این عضو با کمک فیلر‌ها، تزریق فیلر به زیر چشم برای از بین بردن گودی و کبودی زیر چشم‌ها، لیفت شقیقه با نخ، لیفت پیشانی با نخ و استفاده از لیفت با نخ برای از بین بردن خطوط لبخند و خطوط پنجه کلاغی اشاره کرد که قسمت عمده‌ای مراجعات بانوان به کلینیک‌های زیبایی را شامل می‌شوند. این روش زیبایی به عنوان یک تکنیک پربازده می‌تواند مشکلات ذکر شده را در مدّت زمانی کوتاه و با هزینه‌ی کم برطرف کند و این موارد باعث برتری آن شده‌اند.

این فرایند زیبایی بهترین گزینه برای رفع چین و چروک‌های پوست و تغییر فرم اعضای مختلف صورت است

مکانیزم مادلینگ صورت با فیلر و نخ برای رفع ایرادات پوستی چیست؟

در لیفت صورت با استفاده از نخ از نخ‌های PDO و یا سایر انواع نخ برای کشیدن پوست استفاده می‌شود و این مورد باعث می‌شود تا چین و چروک‌های پوستی محو شوند. همچنین، این نخ‌ها موجب فعال شدن سیستم‌های ترمیمی پوست و افزایش تولید پروتئین‌هایی همچون کلاژن و الاستین در پوست می‌گردند و این عامل باعث افزایش قوام و سفتی پوست و جوانسازی آن می‌شود. مکانیزم اثر فیلر‌های طبیعی و مصنوعی کمی با مکانیزم نخ‌های PDO متفاوت است و این فیلر‌ها بیشتر به عنوان عامل پر کننده و حجم دهنده استفاده می‌شوند و با جذب آب در ناحیه‌ی مورد نظر ضمن از بین بردن چین و چروک‌های پوستی، موجب افزایش حجم بافت نیز می‌گردند و زیبایی پوست ناحیه‌ی مورد نظر را افزایش می‌دهند. اگرچه مادلینگ صورت با فیلر و نخ دارای کاربرد‌های متعددی است ولی به یاد داشته باشید که این فرایند زیبایی جزو روش‌های موقت برای افزایش زیبایی پوست در نظر گرفته می‌شود و اثرات آن پس از ۹ ماه تا ۲ سال از بین خواهد رفت.

زاویه سازی فک و چانه از دیگر کاربرد‌های این روش است

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چگونه انجام می‌شود؟

مادلینگ صورت با فیلر و نخ به پیش نیاز‌های مختلفی برای پیاده سازی و اجرا نیاز ندارد و بسیار ساده‌تر از روش‌های دیگری همچون جراحی انجام می‌شود و این ویژگی یکی از دلایل محبوبیت آن در میان زیباجویان می‌باشد. متخصصان زیبایی برای این منظور از بی حس‌ کننده‌های موضعی استفاده می‌کنند و جالب است بدانید که این پروسه در کم‌تر از ۱ ساعت به اتمام می‌رسد و مشکل چندانی را برای شما بوجود نخواهد آورد. همچنین، لازم به ذکر است که نتایج اولیه‌ی این فرایند‌های زیبایی بلافاصله پس از اتمام پروسه‌ قابل مشاهده است و نتایج نهایی پس از ۲ هفته نمایان خواهند شد و این ویژگی موجب شده است تا زیباجویان و بانوان با استرس کم‌تری در رابطه با کیفیت نتایج مواجه شوند.

عوارض جانبی مادلینگ صورت با فیلر و نخ بسیار کم و قابل چشم پوشی است

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چه مزایایی را دارد؟

این روش علاوه بر موارد عنوان شده دارای مزایا و ویژگی‌های دیگری نیز می‌باشد که در ادامه می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید:

عوارض جانبی ناچیز:

مادلینگ صورت با استفاده از نخ و فیلر از نظر میزان عوارض جانبی به عنوان یکی از بی‌خطر‌ترین تکنیک‌های زیبایی شناخته می‌شود و مشکلات بسیار ناچیز و محدودی را برای شما ایجاد خواهد کرد و تقریباً تمامی عوارض و مشکلات ناشی از انجام این پروسه پس از گذشت ۲ هفته برطرف خواهند شد و این ویژگی موجب استقبال بی نظیر زیباجویان از این روش شده است.

دوره‌ی نقاهت کوتاه:

طول دوره‌ی نقاهت در این فرایند زیبایی بسیار کوتاه است و زیباجویان می‌توانند بلافاصله پس از انجام آن به زندگی عادی خود بازگردند و تنها باید نکاتی را برای مراقبت از بخیه‌ها و یا محل‌های تزریق فیلر رعایت کنند. همچنین، افرادی که از این روش‌ برای افزایش زیبایی و جوانسازی صورت خود استفاده کرده‌اند با محدودیت‌های کم‌تری مواجه هستند و این افراد می‌توانند با رعایت توصیه‌های پزشک خود از این مرحله به راحتی و بدون مواجهه با مشکل خاصی عبور کنند.

بازده مناسب در زمینه‌ی جوانسازی پوست و مادلینگ صورت:

در گذشته‌ای نه چندان دور تنها امکان استفاده از جراحی برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات پوستی و یا مادلینگ صورت فراهم بود و ریسک جراحی پوست برای بسیاری از افراد قابل قبول نبود و در بسیاری از موارد نیز امکان کسب نتیجه‌ی دلخواه وجود نداشت ولی امروزه روش‌های جدید‌تری همچون مادلینگ صورت با فیلر و نخ وجود دارند که فاقد این ایرادات می‌باشند و با نتایج شگفت انگیزی همراه هستند و این عوامل باعث شده‌اند تا این پروسه‌ی زیبایی از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

این تکنیک زیبایی از نظر طول دوره‌ی نقاهت در سطح ایده‌آل و مناسبی قرار دارد

اصلی‌ترین عوارض جانبی مادلینگ صورت با فیلر و نخ کدامند؟

عوارض جانبی این تکنیک زیبایی بسیار کم و ناچیز هستند و مواردی همچون: کبودی، قرمزی، تورم، بی حس شدن موقت پوست، درد خفیف و عفونت‌های پوستی محدود جزو شایع‌ترین عوارض جانبی آن می‌باشند و همان‌گونه که قبلاً به ان اشاره شد، قسمت عمده‌ای از این عوارض جانبی پس از گذشت ۲ هفته ناپدید خواهند شد. با این حال، با رعایت مواردی که در ادامه قصد معرفی آن‌ها را داریم می‌توانید شدت و میزان ماندگاری این علائم و نشانه‌ها را کم‌تر کنید و بازده کلّی این روش را افزایش دهید.

لمس کردن و ماساژ زخم‌ها موجب کاهش بازده این فرایند خواهد شد

مراقبت‌های پس از مادلینگ صورت با فیلر و نخ:

 • تا ۴۸ ساعت پس از انجام این فرایند به هیچ عنوان محل زخم‌های خود را لمس نکنید و از ماساژ دادن این نواحی پرهیز نمایید.

 • استحمام و یا شستشوی محل زخم را به حداقل ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از جراحی موکول کنید و از تماس آب با این قسمت‌ها جلوگیری نمایید.

 • پزشک معالج شما برای کاهش درد و التهاب و جلوگیری از عفونت زخم از آنتی‌بیوتیک‌ها و داروهای ضد التهاب استفاده خواهد کرد و شما باید این داروها را دقیقاً بر اساس توصیه‌ی پزشک مصرف کنید و از قطع کردن آن‌ها به صورت خودسرانه پرهیز نمایید.

 • استفاده از مواد آرایشی، کرم‌های تقویت کننده‌ی پوست، کرم‌های لایه بردار و لوسیون‌ها تا ۲ هفته پس از جراحی ممنوع است و می‌تواند روند بهبودی زخم‌ها را مختل کند.

 • تا ۴۸ ساعت از مواجهه‌ی پوست با تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید.

 • ورزش کردن و یا استفاده از استخر، سونا و جکوزی تا ۱ ماه پس از این کار ممنوع است.

 • تا ۲ هفته پس از جراحی باید به صورت طاق باز استراحت کنید و از خوابیدن بر روی صورت خود جدا خودداری نمایید.

 • مصرف برخی از میوه‌ها همچون آناناس می‌تواند به بهبود التهاب پوست کمک کند.

 • در هنگام استحمام از آب ولرم استفاده کنید و به هیچ عنوان محل زخم‌های خود را با شدّت شستشو ندهید.

بیماران قلبی و افراد دیابتی می‌توانند با رعایت برخی از موارد برای مادلینگ صورت با فیلر و نخ اقدام کنند

آیا مبتلایان به دیابت و یا بیماری‌های قلبی می‌توانند از این روش برای جوانسازی پوست خود استفاده کنند؟

مبتلایان به دیابت و بیماری‌های قلبی می‌توانند از این روش‌ برای رفع چین و چروک‌های صورت و جوانسازی پوست استفاده کنند ولی باید پزشک معالج خود را در جریان بگذارند و باید استفاده از داروهای رقیق کننده و یا داروهای ضد التهابی را ۲ هفته قبل از انجام این پروسه‌ی زیبایی متوقف کنند تا با مشکل خاصی در این رابطه مواجه نشوند. با این حال، افرادی که بیماری آن‌ها از شدت بیشتری برخوردار است بهتر است که از مادلینگ صورت با فیلر و نخ پرهیز کنند زیرا ریسک این فرایند برای این افراد بیشتر می‌باشد و ممکن است که سلامتی آن‌ها با خطراتی جدی مواجه شود.

مادلینگ صورت با فیلر و نخ در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی مادلینگ صورت با فیلر و نخ را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است