مادلینگ صورت؛ جذابیت ظاهری بیشتر

حتماً شما هم پس از دیدن چهره برخی از انسانها از خودتان سوال پرسیده اید که علت زیبایی آنها چیست؟ به چه علت برخی از انسانها بر روی کره زمین از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند؟ باید بگوییم زیبایی همه انسانها بر روی کره زمین طبیعی نیست. برخی از آنها با انجام روشهای جراحی زیبایی از جمله مادلینگ صورت و فرم دهی صورت به زیباتر کردن چهره خود کمک می کنند.

 در روش مدلینگ صورت، فک مورد جراحی قرار میگیرد و به این طریق زیبایی چهره افزایش می یابد. ممکن است برخی از افراد دارای فک کوچکی باشند که با جراحی وبزرگ کردن آن به چهره خود شکل دیگری بدهند. یا آنکه برخی دیگر از فک بزرگی برخوردار باشند و با کوچک کردن آن به زاویه سازی فک و زیبایی صورت خود کمک کنند.

ساده ترین روش هایی که می توانند به زاویه سازی و فرم دهی صورت کمک کنند، تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس، لیفت با نخ و پروتز است. اما همه افراد قادر نیستند اقدام به انجام این روش جراحی برای زیباسازی چهره خود نمایید. همانطور که دیگر روش‌های جراحی زیبایی از شرایط خاصی برخوردار هستند، مادلینگ صورت نیز برای افراد خاصی مناسب خواهد بود.

مادلینگ صورت

چه کسانی کاندید مناسبی برای فرم دهی صورت هستند؟

 برای آنکه بتوانید اقدام به مادلینگ صورت نمایید باید حالت چهره شما از ویژگی های خاصی برخوردار باشد. پس نمی‌توانیم بیان کنیم که همه انسان ها بر روی کره زمین می توانند این جراحی زیبایی را انجام دهند. از جمله ویژگی هایی که تعیین کننده کاندید مناسب برای فرم دهی صورت است، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افرادی که از فک پهن و عریضی برخوردار هستند.
 • افرادی که دارای گونه های لاغری بوده و فرم صورت آنها لاغر است.
 • افرادی که دارای فک مربع شکلی هستند.
 • خانم هایی که فک آنها دارای حالت مردانه است.
 • افرادی که از گونه های چاقی برخوردار هستند.
 • افرادی که چانه آنها به صورت دایره ای شکل است.
 • خانم ها و آقایانی که خط فک آنها هیچ گونه زاویه ای ندارد.

لازم به ذکر است که این دسته از افراد می توانند در هر سنی اقدام به مدلینگ صورت نموده، و وضعیت چهره خود را تغییر دهند.  البته برخی از خانم ها و آقایان با مراجعه به کلینیک زیبایی ترجیح می دهند، از روش‌های دیگری برای زیبایی چهره خود استفاده کنند. اما در نهایت عمل زیبایی فک بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

فرم دهی صورت

بهترین روش‌های فرم دهی و مادلینگ صورت

به طور کلی روش های مختلفی وجود دارد که به فرم دهی فک و صورت کمک میکند. از جمله این روشها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • فرم دهی با تزریق بوتاکس:

ژل بوتاکس یکی از ژل های خطرناک اما پرفایده در جراحی زیبایی است. کاربرد های منحصر به فردی که این ژل دارد، منجر شده است تا  از آن برای زاویه سازی و فرم دهی فک و صورت نیز استفاده شود.  افراد زیادی هستند که به دلایل مختلفی ممکن است حالت فک خود را از دست داده و فک آنها به صورت مربعی شکل درآید.

 این اتفاق باعث می شود که زیبایی آنها بسیار تحت شعاع قرار گرفته اعتماد به نفس آنها نیز را از بین رود. یکی از ساده ترین روش ها برای برطرف کردن این مشکل تزریق بوتاکس جهت کوچک کردن خط فک و مادلینگ صورت است. اما این روش جراحی زیبایی بدون تردید خالی از عوارض نخواهد بود. افرادی که اقدام به تزریق بوتاکس برای زاویه سازی فک خود می نمایند معمولاً در هفته اول با کمی درد مواجه هستند.

 این درد در زمان جویدن بیشتر احساس خواهد شد اما پس از یک مدت کوتاهی از بین می رود. بهتر است برای برطرف کردن عوارض تزریق بوتاکس جهت مادلینگ صورت، به مدت چهار ساعت پس از تزریق از لمس کردن عضلات صورت و ماساژ دادن آن پرهیز کرده و به هیچ عنوان دراز نکشید.

تزریق بوتاکس برای مادلینگ چهره

 • زاویه دار کردن فک با تزریق ژل:

 خانم ها و آقایان زیادی هستند که در بهترین کلینیک زیبایی تهران اقدام به تزریق ژل می نمایند، تا به این روش به فرم دهی فک و صورت خود کمک کنند. تزریق ژل کمک می کند شکل گونه ها تغییر کرده و نیمرخ و تمام رخ فرد به شکل معجزه آسایی بهبود یابد. ژل هیالورونیک اسید بسیار بی خطر و ایمن است، از این رو برای بهبود شکل و مادلینگ صورت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 این روش نسبت به تزریق بوتاکس نیاز به زمان استراحت کمی داشته و درد زیادی نیز با خود به همراه ندارد. اما برخلاف تزریق بوتاکس، برای تزریق ژل باید دو مرحله به پزشک مراجعه شود. از جمله عوارضی که می‌توانیم برای این روش مادلینگ صورت بیان کنیم، ایجاد ورم و درد با کبودی در محل تزریق است. که این مشکلات تنها چند روز طول می‌کشد و پس از آن به طور کامل برطرف خواهد شد.

چانه کوچک و کوتاه با روش پروتز

 اگر قصد دارید اقدام به فرم دهی صورت خود نمایید، یکی از روش های عالی و موثر پروتز چانه است. در این روش بین تمام اجزای صورت تعادل برقرار شده و شکل صورت زاویه دار می شود. این روش نه تنها می تواند به فرم دهی صورت کمک کند بلکه قادر است چانه های کوچک و کوتاه را تیز و کشیده نموده و زیبایی بیشتری به چهره ببخشد.

 به طور کلی روش پروتز چانه را باید یکی از بی خطر ترین و دائمی ترین روش های مادلینگ صورت به شمار آوریم. تنها عوارضی که پس از انجام این روش جراحی ممکن است بر روی چهره دیده شود، جای زخم های کوچکی هستند که تنها دو هفته زمان برای بهبود کامل آنها نیاز خواهیم داشت. پس از آن دیگر هیچ نشانی از پروتز چانه بر روی صورت مشاهده نخواهد شد.

 • سفت کردن پوست برای فرم دهی صورت:

 جراحی لیفت با نخ از دیگر روش‌های عالی برای مادلینگ صورت به شمار می رود، که معمولاً افرادی این روش را انتخاب می کنند که از صورت لاغر و پوستهای افتاده برخوردار هستند. با سفت کردن پوسته پژمرده صورت می‌توان شکل چهره را باریک و زاویه دار نمود. نخ هایی که برای زاویه دار کردن صورت در این روش استفاده می‌شود قابل جذب بوده و به مرور زمان در بدن جذب شده و از بین می روند.

 تنها ۳۰ دقیقه تا دو ساعت زمان لازم است تا این جراحی مادلینگ صورت به اتمام برسد. البته لیفت صورت با نخ نیز، همچون دیگر روش‌های جراحی زیبایی دارای عوارضی است، از جمله این موارد باید به التهاب و خطر عفونت اشاره کنیم. در برخی از افراد که به کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نمی‌کنند ممکن است این عوارض دیده شود.

جراحی مادلینگ صورت

 چه کسانی بهتر است مادلینگ صورت را انجام ندهند؟

 به طور کلی افرادی که از صورت خیلی لاغر یا خیلی چاقی برخوردار هستند، نباید به سراغ این روش جراحی زیبایی رود. زیرا ممکن است این افراد از نتیجه مناسب بعد از جراحی برخوردار نشوند. اما در صورتی که مادلینگ صورت در بهترین کلینیک زیبایی انجام شود، ممکن است نتیجه مناسب را برای بیمار به همراه داشته باشد.

 از طرف دیگر افرادی که از گردن چاق و بینی بزرگی برخوردار هستند نیز، کاندید مناسبی برای فرم دهی فک و صورت به شمار نمی رود. در نهایت نیز باید به افرادی اشاره کنیم که از صورت گرد و چاقی برخوردار بوده و چانه ای با حالت عقب رفتگی دارند. این افراد نیز به هیچ عنوان کاندید مناسبی برای مادلینگ صورت به شمار نمی رود.

مراقبت های پیش از جراحی صورت

 اگر به دنبال آن هستید که  پس از جراحی فرم دهی صورت به نتیجه مطلوب دست یابید، بهتر است برخی مراقبتها را پیش از انجام این جراحی رعایت کنید. از جمله این مراقبت ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • به هیچ عنوان از داروهای ضد التهابی همچون آسپرین و داروهای گیاهی پیش از عمل مادلینگ صورت استفاده نکنید.
 • حتماً در جلسه اول قبل از جراحی با پزشک خود صحبت داشته، و تمام معاینات و بررسی های لازم را انجام دهید.
 • مدت ۲ الی ۳ هفته قبل و بعد از جراحی فک از مصرف نوشیدنی های الکلی و دخانیات دوری کنید.
 • حتما در نظر داشته باشید که اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید، پیش از انجام جراحی آن را با پزشک خود در میان بگذارید.

مادلینگ صورت در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی مادلینگ صورت را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است