مادلینگ بینی با فیلر

مادلینگ بینی با فیلر به چه صورت انجام می شود؟

زیبا بودن چهره و داشتن فرم بینی زیبا، سالهای زیادی است که علاقه مندان را به سمت خود جذب کرده است. به همین دلیل خانم ها و اقایان زیادی در دنیا به دنبال بهترین روش جراحی بینی هستند. مادلینگ بینی با فیلر یکی از جدید ترین روش هایی است، که نقایص بینی را اصلاح نموده، و به زیبایی آن کمک می کند. 

تجربه پزشکان در مادلینگ بینی

تجربه پزشکان در مدت زمان طولانی با استفاده از تزریق هیالورونیک اسید (HA)، نشان داده است که مادلینگ بینی با فیلر می توانیم را یک روش مکمل یا جایگزین برای زیبا شدن بینی به شمار آوریم. طبق بررسی های انجام شده، استفاده از ماده فیلر برای تغییر شکل بینی، از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ بسیار در سطح جهان محبوبیت داشته است. این روش درمانی حتی در طی سالهای ۱۹۹۸، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۲ موفق شد موفقیت های بسیاری نیز به دست آورد. از این رو در سطح جهان به محبوبیت زیادی دست یافت.

مادلینگ بینی با فیلر

مادلینگ بینی با فیلر

علت محبوبیت جراحی بینی با استفاده از ماده هیالورونیک اسید

 بیش از ۲۵۰ بیمار از سال ۱۹۹۷ برای که مادلینگ بینی با فیلر تحت درمان قرار گرفتند. علاوه بر اینکه ماده هیالورونیک اسید مکمل جراحی زیبایی است، تزریق HA با موفقیت نقایص بینی را برطرف می کند که اصلاح بیشتر آنها از نظر جراحی دشوار بوده است. 

در برخی از افراد میزان تاثیر گذاری این ماده ۱ سال بوده است، اما در برخی از بیماران نیز به مدت ۵ سال ماندگار بوده است. به طور کلی می توانیم بیان نماییم که روش مادلینگ بینی با فیلر هیچ عارضه جدی ای برای بیمار در پی نداشته، و از این رو یکی از روش های مطمئن برای جراحی بینی به شمار می رود. 

تزریق فیلر

تزریق فیلر 

تاریخچه آغاز جراحی بینی در دنیا 

سالهای زیادی است که انسان ها برای تغییر دادن چهره خود، به سراغ انواع جراحی های زیبایی می روند. اما باید بگوییم جراحی زیبایی بینی در سال ۲۰۱۳، یکی از پنج جراحی رایج زیبایی به شمار می رفت. البته در آن زمان بیشتر افراد به دنبال کاهش دادن حجم بینی خود بودند.

اما پس از آن به طور جدی جراحی زیبایی بینی منجر به تغییر شکل بینی گردید. امروزه نیز روش های جدید دیگری وارد بازار شده است، که مادلینگ بینی با فیلر یکی از این روش های جراحی بینی به شمار می رود. پوست بینی خاصیت انقباضی محدودی دارد. در حالی که نوک آن از پوست ضخیم تری برخوردار می باشد. 

قسمت ذوم

همین امر کمک می کند تا برای دستیابی به بینی زیبا، ظاهر آن را به طور کامل اصلاح نمود. در برخی موارد می توان با افزایش دادن قسمت های خاص بینی، به کوچک شدن آن کمک کرد. البته این مسئله ممکن است برای بیماران مشکلات نیز به همراه داشته باشد. اما به طور کلی افرادی که برای انجام مادلینگ بینی با فیلر و دیگر روش های درمانی به جراح متخصص مراجعه می کنند، می توانند نتیجه مطلوبی از این عمل به دست آورند. 

تغییر شکل بینی

تغییر شکل بینی

انواع روش های تغییر شکل بینی 

تغییر شکل بینی ممکن است با تزریقاتی مانند هیدروکسیل آپاتیت کلسیم ۲-۵ و هیالورونیک اسید تثبیت شده (HA) حاصل شود. این روش های درمانی برای افرادی که روش های غیر تهاجمی را برای جراحی بینی ترجیح می دهند، بهترین انتخاب خواهد بود. 

زیرا روش های تهاجمی می تواند مشکلات زیادی را برای انسان به بار آورد. در طی سالهای اخیر این دو روش تغییر شکل بینی که غیر جراحی هستند، موفق شده اند بیش از ۸۰% محبوبیت به دست آورند. در ایالات متحده آمریکا، بیشتر مردم ترجیح می دهند برای تغییر دادن شکل بینی خود از روش مادلینگ بینی با فیلر استفاده کنند. 

روش مادلینگ بینی با فیلر

افراد معدودی هستند که معتقدند تزریق HA ابزاری ارزشمند برای تغییر شکل بینی با حداقل تهاجم است. اما لازم به ذکر است که این روش درمانی به درمان مجدد نیاز دارد. زیرا مادلینگ بینی با فیلر با گذشت تخریب شده، و از بین می رود. که باید فرد مجددا برای تزریق فیلر به پزشک زیبایی خود مراجعه کند. 

می توانیم ایمنی و تاثیر گذار این روش را تایید کنیم. اما در مورد درمان مشکلات بینی با این روش، اطلاعات محدودی وجود دارد. زیرا تزریق فیلر سالهای زیادی نیست که رونق گرفته است. پس نمی توانیم به طور قطعی در مورد آن اظهار نظر نماییم. اما در طی ۱۵ سال اخیر که روش مادلینگ بینی با فیلر در دنیا محبوبیت یافته است، آن را به عنوان یک روش جایگزین و ثانویه جراحی بینی تبدیل نموده است. 

مادلینگ بینی

مادلینگ بینی

روش انجام مادلینگ بینی با فیلر

جهت تزریق فیلر لازم است ابتدا فرد مورد نظر بر روی تخت دراز بکشد. تا محل مورد نظر تزریق فیلر تمیز شود. پس از آن پزشک با استفاده از یک سوزن نازک، فیلر اسید هیالورونیک را در محل های مورد نظر تزریق می کند. به طور کلی فیلر های مختلفی برای تزریق وجود دارد. اما رایج ترین فیلر مورد استفاده توسط جراحان زیبایی، فیلر ژوویدرم می باشد. 

پزشکانی که از تخصص و مهارت بالایی در زمینه مادلینگ بینی با فیلر برخوردار هستند، پیش از ان که محل های خاصی را برای انجام تریق انتخاب کنند، ابتدا از قالب گیری بینی استفاده می کنند. تا فرم بینی را به صورتی در اورند، که چهره را زیباتر کند. 

قسمت دوم

پس از ان که مراحل تزریق فیلر به خوبی پایان یافت، بیمار باید دستورالعمل های خاصی را رعایت کند. یکی از این دستورالعمل ها، عدم استفاده از عینک های مختلف برای مدت مشخصی است. تنها زمان لازم برای انجام مادلینگ بینی با فیلر ۱۰ دقیقه می باشد. پس از آن نیز می توانید به سرعت نتیجه تزریق را بر روی چهره خود مشاهده کنید. 

به طور کلی باید بیان نماییم که این ماده تنها بین ۱۲ تا ۱۸ ماه می تواند ماندگاری داشته باشد. پس از آن لازم است بیمار اقدام به تزریق مجدد فیلر نموده، و برای مدت طولانی تری از نتیجه آن بهره مند شود.

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی

مهمترین مزایای تزریق فیلر بر روی بینی

هر روش جراحی زیبایی، مزایا و معایبی با خود در پی دارد. از جمله مزایایی که می توانیم برای روش مادلینگ بینی با فیلر بیان کنیم، حجم دهی مطلوب به بینی است. بیمارانی که این روش زیبایی را انتخاب می کنند، به بینی خود حجم بخشیده و چهره زیباتری به دست می آورند. 

از سوی دیگر این روش درمانی، مدت ماندگاری مناسبی دارد. یعنی شخص می تواند به مدت یک سال چهره زیبایی به دست آورد. علاوه بر آن تزریق فیلر به سرعت بهبود یافته و کمترین عوارضی را برای بیمار در پی خواهد داشت. نیازی نیست شخص پس از تزریق فیلر، مراقبت های خاصی را انجام دهد.

سرعت تاثیرگذاری مادلینگ بینی

زیرا به سرعت پس از تزریق کردن فیلر بر روی بینی، بیمار می تواند شاهد تغییرات چشمگیری در چهره خود باشد. که این مسئله نیز دوران نقاهت بعد از مادلینگ بینی با فیلر را نیز کاهش می دهد. البته تمامی این مزایا ها تنها در صورتی قابل مشاهده خواهد بود، که بیمار توسط پزشک متخصص عمل شود. زیرا تزریق فیلر باید در زمان مناسب و اندازه معقول انجام شود. در غیر این صورت می تواند برای شخص مشکلاتی را به بار آورد. 

مهمترین عوارض تزریق فیلر بر روی بینی 

در کنار مزایایی که برای این روش درمانی بیان نمودیم، باید معایبی را نیز مطرح کنیم. از جمله موارد زیر: 

 • بروز حساسیت و واکنش های دفاعی، به دلیل استفاده از مواد مصنوعی فیلر 
 • تورم، کبودی، عفونت پس از تزریق فیلر 
 • خونریزی
 • و موارد دیگر 

البته با این وجود باید بیان نماییم که عوارض مادلینگ بینی با فیلر نسبت به جراحی بینی کمتر بوده، و عوارض تزریق فیلر می تواند پس از گذشت زمان محدودی از چهره رفع شود. در حالی که مشکلات جراحی بینی ممکن است سالها با شخص همراه باشد. 

 

مادلینگ بینی با فیلر در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی مادلینگ بینی با فیلر را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در واتس اپ 

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است