مادلینگ و زاویه سازی صورت چیست؟

مادلینگ صورت

مادلینگ و زاویه سازی صورت چیست؟

اگر به چهره افراد مشهور و بازیگران معروف هالیوود دقت کرده باشید اکثر آن ها دارای صورتی استخوانی هستند.بدین معنی که صورت دارای برجستگی های مناسب دراجزای مختلف میباشدکه درنگاه کلی به این صورتها صورت زاویه دارگفته میشودنقاط کلیدی صورت که باعث زاویه دارشدن چهره فردمیشود شامل برجستگی زاویه فکی چانه وگونه ها میباشد.باتزریق ژل هیالورنیک در نواحی مثل زاویه فکی وخطوط فکی و چانه درتناسب باهمدیگر میتوان این نواحی رابرجسته کرد وبه اصطلاح زاویه دارنمودو زیبایی خاصی برای کل صورت ایجاد کرد .با تزریق مقداری ژل هیالورنیک به گونه ها وبرجسته شدن گونه هم خطوط زاویه دارصورت درقسمت میانی تکمیل میگردد حال نتیجه عمل شامل خط دارشدن استخوان فک وبهتردیده شدن چانه وگونه میشودکه این خودباعث کمرنگ شدن یامحوشدن غبغب نیزمیگردد.البته نحوه تزریق و منطقه تزریق وهمچنین مقدار ژل تزریق شده بسیاردرنتیجه عمل زاویه دارکردن صورت تاثیرگذار است.

مادلینگ صورت؛ چهره زاویه دار و جذاب

در تمام دنیا توجه و اهمیت به داشتن چهره ای زیبا روز به روز در حال افزایش است. از این رو افراد بسیاری به سراغ جراحی های زیبایی متعدد می روند، تا چهره ای خاص و دلفریب به دست آورند. مادلینگ صورت یکی از این روش های درمانی برای دستیابی به چهره ای خاص تر و زیباتر است. 

حتما شما هم شاهد خانمها و آقایانی با چهره ای خاص و زاویه دار بوده اید. به گونه ای که چهره آنها بیضی یا بادامی شکل است. بیشتر این خانمها و آقایان برای داشتن صورتی خاص اقدام به فرم دهی صورت خود نموده اند. به طور کلی بیشتر بازیگران و افراد معروف اقدام به مادلینگ صورت خود می نمایند. تا چهره آنها از زاویه زیباتری برخوردار بوده و جذاب تر دیده شوند.

انواع روش ها برای مادلینگ صورت

برای زاویه دار کردن صورت که بر روی فک انجام می شود، از روش های مختلفی استفاده می شود. برخی با کوچک کردن فک خود، برخی دیگر با برجسته نمودن چانه و گونه های خود فرم دهی به چهره را انجام می دهند. برای رسیدن به هر یک از این زیبایی ها می توان از روش هایی همچون تزریق چربی، بوتاکس، تزریق ژل، پروتز، لیفت با نخ و … استفاده نمود. 

مادلینگ صورت چگونه و به چه صورت انجام می شود؟

بسیاری از افراد با مراجعه به کلینیک زیبایی تهران، اقدام به زیبا سازی چهره خود با عمل زاویه دار کردن چانه، می نمایند. در این روش درمانی مناطقی که در صورت دارای چربی کمی هستند، افزایش حجم داده می شود. یا اگر شخص متقاضی دارای چهره ای حجیم است، میزان چربی را در این مناطق خاص کاهش می دهد. تا به زاویه ایده آل دست یابد. 

به صراحت می توانیم بیان نماییم که عمل مادلینگ صورت تغییرات بسیاری را بر روی چهره به وجود می آورد. با کم کردن حجم چربی های صورت، مناطقی که بافت استخوانی و برجسته ای دارند، بهتر به چشم می آیند. که این مسئله زیبایی خاصی به چهره می بخشد. 

از سوی دیگر برخی از افراد که دارای چهره ای استخوانی هستند، با افزایش حجم قسمت های خاص، زاویه سازی و مادلینگ صورت خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.  

مادلینگ صورت

بهترین کاندیدای زاویه سازی چانه چه کسانی هستند؟

همه خانم ها وآقایانی که به دنبال زیبایی بیشتر و بهبود سلامت ظاهری خود هستند، می توانند متقاضی انجام مادلینگ صورت باشند. این روش زیبایی محدوده سنی ندارد و یک گزینه عالی برای کسب جذابیت و زیبایی در ناحیه فک به شمار می رود. 

کسانی که دارای چهره ای گرد هستند، برای این که بتوانند زاویه چهره جذابی به دست آورند، به سراغ مادلینگ چهره می روند. با این کار می توانند چهره ای هالیوودی به دست آورند. چهره ای خاص که زیبایی انها را بیشتر می کند. 

مادلینگ صورت

انواع روش های مادلینگ و فرم دهی صورت 

روش های مختلفی برای انجام این عمل جراحی وجود دارد. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که هر روشی برای رسیدن به مادلینگ صورت نیاز به مهارت پزشکی دارد. پس بهترین کار مراجعه به یک کلینیک زیبایی معروف و شناخته شده است. تا با اعتماد به نفس بالا، زاویه سازی صورت انجام شود. از میان روش های فرم دهی به صورت میتوانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • مادلینگ چهره با تزریق بوتاکس

در هر دو طرف زاویه فک، عضله بزرگی قرار دارد که از آن با نام مسیتر یاد می شود. این عضله برای جویدن غذا در فک قرار گرفته است و این وظیفه را بر عهده دارد. عضلات دیگری با نام های پتریگوئید و تمپورال نیز در همین ناحیه وجود دارند، که دقیقا مخصوص جویدن هستند. 

برخی از افراد ممکن است بدون انجام مادلینگ صورت و در اثر جویدن بیش از حد، یا دندان قروچه هایی که در شب به آن گرفتار است، چهره ای مربعی به دست آورد. مثل بیشتر بدنسازانی که ناخواسته به دلیل انجام تمرین های خاص به این نوع چهره دست می یابند. 

اما برخی دیگر نیاز به تزریق بوتاکس برای مادلینگ صورت خود دارند. اگر فک را کوچک و جمع و جور نمایند، به راحتی می توانند ظاهری مربعی شکل به فک خود دهند. که این حرکت چهره ای خاص به انها می دهد.

زاویه سازی فک

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و مادلینگ صورت را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام مادلینگ صورت انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام مادلینگ صورت برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به مادلینگ صورت توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.