لیپوماتیک با کمترین عوارض در کلینیک روما

لیپوماتیک با کمترین عوارض

لیپوماتیک که با نام‌های دیگری همچون جراحی پیکر تراشی نیز شناخته می‌شود یکی از روش‌های رایج برای از بین بردن چربی‌های زیر پوستی و لاغری اعضای مختلف بدن است و مدل ارتقاء یافته و پیشرفته جراحی لیپوساکشن محسوب می‌شود و با عوارض جانبی و خطرات بسیار کم‌تری برای زیباجویان همراه است. این فرایند زیبایی جزو جراحی‌های سرپایی محسوب می‌شود و در آن از امواج ارتعاشی برای جدا کردن سلول‌های چربی از سایر بافت‌های موجود در ساختار پوست استفاده می‌شود و سپس این سلول‌ها توسط دستگاه مکش به بیرون از بدن انتقال می‌یابند. این پروسه زیبایی برخلاف تصورات مردم فاقد عوارض جانبی شدید است و دوره بهبودی و نقاهت آن بسیار کم می‌باشد و این عوامل باعث شده‌اند تا امروزه زیباجویان بسیاری از این روش برای لاغری و تغییر شکل اعضای مختلف بدن خود همچون: سینه‌ها، ران، شکم، پهلو‌ها و بازو‌ها استفاده نمایند و از مزایای فراوان آن بهره‌مند شوند. همچنین، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که لیپوماتیک یا جراحی پیکر تراشی از نظر بازده و ماندگاری نتایج نیز یکی از بهترین روش‌ها برای لاغری می‌باشد و قسمت عمده‌ای از نتایج آن پس از مدت بسیار کوتاهی نمایان می‌شوند و این مورد نقش بسزایی را در شهرت و محبوبیت آن ایفا کرده است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید.

لیپوماتیک یکی از رایج‌ترین جراحی‌های لاغری در جهان است

لیپوماتیک چگونه انجام می‌شود؟

همان‌گونه که در قسمت قبلی به آن اشاره شد، این تکنیک لاغری جزو جراحی‌های سرپایی محسوب می‌شود و متخصصان زیبایی از بی حسی موضعی به جای بیهوشی عمومی برای انجام این جراحی ساده استفاده می‌کنند و این مورد باعث شده است تا زیباجویان دیگر با عوارض جانبی ناشی از داروهای بیهوشی مواجه نشوند. در این روش یک شکاف کوچک به اندازه ۳ تا ۵ میلی‌متر در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌شود و از طریق آن لوله‌ای با نام کانولا به حد فاصل میان پوست و سلولا‌های چربی هدایت می‌گردد و ارتعاشات ایجاد شده توسط دستگاه لیپوماتیک باعث جدا شدن سلول‌های چربی از سایر بافت‌های پوست می‌شود و نهایتاً این سلول‌ها توسط یک سیستم ساکشن ظریف و پیشرفته از بدن خارج می‌گردند. جالب است بدانید که سلول‌های حاصل از این روش کاملاً زنده و سر حال هستند و هیچگونه آسیبی در طی این فرایند زیبایی به آن‌ها وارد نشده است و می‌توان از آن‌ها برای افزایش حجم سینه‌ها، گونه‌ها و باسن استفاده کرد و این مورد از دیگر مزایا و برتری‌های این روش است. مدت زمان مورد نیاز برای انجام این پروسه لاغری بر اساس تعداد نواحی جراحی و حجم چربی زیر پوستی در حدود ۱ تا ۳ ساعت است و زیباجویان می‌توانند پس از پشت سر گذاشتن این جراحی به زندگی عادی خود بازگردند و دوره نقاهت و بهبودی را در منزل پشت سر بگذارند. بطور کلی، این روش با مزایا و ویژگی‌های بسیاری همراه است و در قسمت‌های بعدی می‌توانید با برخی از اصلی‌ترین مزایا و معایب آن آشنا شوید.

این فرایند زیبایی با عوارض جانبی ناچیزی همراه است

عوارض جانبی لیپوماتیک:

اگرچه این جراحی جزو فرایند‌های سرپایی و کم خطر محسوب می‌شود ولی با این حال، احتمال بروز عوارض جانبی مختلفی پس از آن وجود دارند. از جمله مهم‌ترین عوارض این جراحی زیبایی می‌توان به موارد مختلفی همچون: احساس سرگیجه و ضعف به صورت گذرا، خارش‌های پوستی، حالت تهوع، عفونت‌های پوستی خفیف، بی حس شدن ناحیه جراحی به صورت موقت و التهابات پوستی اشاره کرد که قسمت عمده‌ای از این موارد پس از گذشت ۱ هفته از بین خواهند رفت و عفونت‌های پوستی نیز با کمک آنتی بیوتیک‌ها کنترل خواهند شد. همچنین، لازم به ذکر است که عوارضی همچون: سوختگی پوست و وارد شدن آسیب‌های دائمی به اعصاب و ماهیچه‌ها در اثر بی احتیاطی و بی تجربی جراح ایجاد می‌شوند و به همین دلیل است که باید این فرایند زیبایی توسط افراد متخصص و باتجربه انجام شوند.

 

اصلی‌ترین مزایای لیپوماتیک کدامند؟

کوچک و محدود بودن ناحیه جراحی:

پوست اولین خط دفاعی بدن محسوب می‌شود و از ورود عوامل بیماری‌زا به داخل بدن جلوگیری می‌نماید و به همین دلیل است که جراحی‌های سنگین و یا فرایند‌های زیبایی مختلفی که با وارد شدن آسیب‌های گسترده به پوست همراه هستند زمینه را برای بروز عفونت‌های شدید که عامل بروز بسیاری از مشکلات می‌باشند فراهم می‌کنند. در این فرایند زیبایی ناحیه جراحی بسیار کوچک است و به همین دلیل است که احتمال بروز عفونت‌های باکتریایی، سپتیسمی (عفونت‌های خونی) و کبود شدگی‌های گسترده پس جراحی بسیار ناچیز است و زیباجویان با مشکلات بسیار کم‌تری پس از طی کردن این پروسه لاغری مواجه می‌شوند. همچنین، کوچک بودن ناحیه جراحی در این روش به معنای محدود‌تر شدن اسکار‌های پوستی می‌باشد و در بیشتر مواقع نیازی به استفاده از جراحی‌های ترمیمی برای برطرف کردن آسیب‌های پوستی ناشی از این روش نیست.

دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه است

دوره نقاهت کوتاه:

کوتاه بودن دوره نقاهت یکی دیگر از مزیت‌های لیپوماتیک محسوب می‌شود و زیباجویان می‌توانند بلافاصله پس از جراحی به زندگی عادی بازگردند و از مزایای فراوان این روش بهره‌مند شوند. بطور کلی، استفاده از گن‌های لاغری مخصوص به مدت ۲ هفته پس از جراحی و مراقبت از محل جراحی به منظور پیشگیری از عفونت زخم تنها مواردی هستند که زیباجویان باید پس از این جراحی رعایت کنند و این تکنیک زیبایی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است و باعث مختل شدن روند زندگی شما نخواهد شد و قسمت عمده‌ای از مشکلات و عوارض جانبی این روش همچون: کبود شدگی ناحیه جراحی و ترشح آب میان بافتی از محل زخم پس از گذشت ۱ هفته ناپدید خواهند شد و این موارد یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این جراحی در میان بانوان می‌باشند.

 

عدم افتادگی پوست پس از انجام لیپوماتیک:

دستگاه مورد استفاده برای انجام این جراحی زیبایی از ضریب ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و به صورت کاملاً اختصاصی تنها بافت چربی را مورد هدف قرار می‌دهد و سایر بافت‌های زیر پوست همچون: اعصاب محیطی و عضلات از گزند امواج این دستگاه مصون هستند و این عامل باعث شده است تا زیباجویان پس از انجام جراحی پیکر تراشی با مشکلاتی همچون افتادگی پوست و یا بی حس شدن ناحیه جراحی به صورت دائمی مواجه نشوند و لازم به ذکر است که استفاده درست از گن‌های لاغری پس از این پروسه زیبایی باعث متصل شدن بافت‌های مختلف پوستی و افزایش قوام پوست خواهد گردید و مشکلی در این رابطه برای زیباجویان ایجاد نخواهد شد.

لیپوماتیک باعث افتادگی و شل شدگی پوست نمی‌شود

معایب جراحی لیپوماتیک:

همان‌گونه که قبلاً نیز به آن اشاره گردید، این جراحی معایب بسیار کم‌تری را در مقایسه با سایر روش‌های لاغری دارد و احتمال وارد شدن آسیب‌‌های جدی به بدن در اثر انجام این فرایند زیبایی بسیار کم‌تر است. با این حال، عوارضی همچون: آمبولی ریه، واکنش‌های آلرژیک شدید و سوختگی پوست در موارد معدودی مشاهده شده‌اند و به منظور جلوگیری از وقوع چنین حوادث تلخی بهتر است که این نوع خدمات را تنها از کلینیک‌های شناخته شده و معروف دریافت نمایید و چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا دارو مصرف می‌کنید، حتماً این موارد را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید تا احتمال بروز حوادث غیر مترقبه در حین جراحی کاهش یابد.

انجام ورزش‌های سنگین تا ۱ ماه پس از انجام این جراحی ممنوع است

مراقبت‌های پس از جراحی لیپوماتیک:

 • تا ۴۸ ساعت پس از عمل از حمام کردن خودداری نمایید.

 • تا زمان بهبودی کامل زخم از ماساژ دادن و یا لمس کردن آن پرهیز کنید.

 • به مدت ۲ هفته پس از جراحی حتماً از گن‌های لاغری استفاده نمایید.

 • بدون اطلاع پزشک خود مصرف آنتی بیوتیک‌ها و داروهای ضد التهابی را قطع نکنید.

 • از انجام ورزش‌های شدید تا ۱ ماه پس از جراحی جداً خودداری نمایید.

 • تا ۶ ماه پس از جراحی از بلند کردن اجسام سنگین پرهیز کنید.

 • استفاده از استخر و سونا را به حداقل ۱ ماه پس از جراحی موکول نمایید.

 • مصرف آناناس می‌تواند به کاهش التهاب پوستی شما کمک کند.

 • تا زمان بهبودی کامل از خوابیدن بر روی محل جراحی خودداری کنید.

می‌توان از این روش برای لاغری قسمت‌های مختلف بدن استفاده کرد

چه آزمایش‌هایی معمولاً قبل از جراحی لیپوماتیک انجام می‌شوند؟

متخصصان زیبایی معمولاً قبل از انجام این فرایند زیبایی آزمایش‌های مختلفی همچون: PT، PTT، INR، قند خون، CBC، BT و CT را به بیماران تجویز می‌کنند تا از سلامتی آن‌ها مطمئن شوند. همچنین، چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروی خاصی را مصرف می‌کنید و یا اینکه دارای سابقه آلرژی‌های شدید و یا غش کردن هستید حتماً این موارد را به پزشک خود اطلاع دهید تا تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی سنجدیده شوند.

لیپوماتیک در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیپوماتیک را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است