لیفت غبغب؛ بهترین روش تغییر فرم صورت

 یکی از رایج ترین مشکلاتی که بسیاری از خانم‌ها و آقایان را درگیر خود نموده است داشتن غبغب در زیر گلو است. به طور کلی افرادی که دارای غبغب هستند، به دلیل افتادگی پوست زیر گلو، در اثر افزایش سن است. اما این مشکل به راحتی و با انجام لیفت غبغب قابلیت درمان دارد. از این رو خانم ها و آقایان بسیاری در دنیا به سراغ روش جراحی لیفت رفته و بدون نیاز به بیهوشی اقدام به لیفت زیر گلو می نمایند.

به راحتی می توان با انجام جراحی لیفت غبغب زیبایی را به چهره بازگردانده و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار شد. زیرا افراد زیادی هستند، که به دلیل داشتن غبغب در زیر گلو وارد اجتماع نمی شود و ترجیح می دهند در جمع حاضر نشود. دیگر نیازی به نگرانی نیست می توان به راحتی مشکلات چهره را برطرف نموده و با داشتن چهره زیبا در اجتماع حاضر شد.

غبغب در زیر گردن

غبغب چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟

به طور کلی تمام چربی های اضافه ای که در زیر گردن ایجاد می شوند یا پوست های شل و آویزانی که بین ناحیه چانه و گردن به وجود می‌آیند را غبغب می گویند.  دلایل مختلف بسیاری وجود دارد که منجر به بروز غبغب در زیر گردن می شود. از جمله مهمترین آنها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افرادی که درگیر مشکل کم‌کاری تیروئید هستند به طور معمول درگیر مشکل غبغب در زیر گردن می‌شوند.

 • خانم ها و آقایانی که با افزایش سن مواجه می شوند ممکن است در زیر گردن خود  غبغب مشاهده کنند.

 • یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز غبغب و تولید چربی در زیر گردن، مسئله ژنتیک و وراثت است.

 • در صورتی که بدن در موقعیت نادرستی قرار بگیرد احتمال بروز غبغب در زیر گلو وجود دارد.

 • پیری پوست که منجر می شود پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست دهد، از دیگر عوامل بروز غبغب در زیر گردن است.

 • افرادی که از کمبود ویتامین و پروتئین های طبیعی رنج می برند بیشتر درگیر شل شدگی عضلات بدنخواهند شد.

 • از دیگر دلایل بروز غبغب در زیر گردن، باید به کاهش سرعت کلاژن سازی پوست اشاره کنیم.

لیفت غبغب

کاندیدای مناسب برای جراحی غبغب

 به طور کلی افرادی که به سراغ جراحی لیفت غبغب می روند، افرادی هستند که دارای پوست های شل و چروکیده در اطراف فک و گردن  هستند. این دسته از افراد برای آنکه بتوانند  غبغب را از چهره خود دور نمایند نیاز به جراحی لیفت دارند. این روش درمانی به صورت های مختلفی انجام می شود و نتیجه مطلوب را برای بیماران به همراه خواهد داشت.

جراحی لیفت غبغب بسیاری از مشکلات چهره را برطرف نموده و شل شدگی ناحیه زیر گردن را از بین ببرد. به این طریق افرادی که جراحی لیفت انجام می‌دهند از چهره زیباتر و جوان تری برخوردار می‌شود. با این وجود باید بیان کنیم که تنها برخی از افراد می‌توانند کاندید مناسبی برای جراحی غبغب می باشند. از جمله:

 • افرادی که از سلامتی نسبتا خوبی برخوردار بوده و پوست آن ها قابلیت کشسانی کافی برای جراحی لیفت را داشته باشد.

 • افرادی که نشانه های سالخوردگی در چهره آنها نمایان شده و غبغب در صورت و گردن آنها مشخص باشد.

 • افرادی که گوشه های لب آنها حالت افتاده یافته و پوست اطراف فک آنها شل شده باشد.

 • افرادی که پوست گردنشان چربی اضافه آورده و ضخیم شده باشد.

کلینیک زیبایی معتبر

انواع روش های لیفت غبغب در خانم ها و آقایان

یکی از بهترین و ساده ترین روش های لیفت ناحیه غبغب که در بهترین کلینیک زیبایی تهران انجام می شود، جراحی به روش هایفوتراپی است. این روش درمانی بسیار ساده بوده و دوره بهبودی آن نیز کوتاهی است. بسیاری از افراد که ترس از انجام جراحی لیفت غبغب دارند، می توانند با روش هایفوتراپی در کوتاه‌ترین زمان ممکن افتادگی و شل شدگی پوست ناحیه گردن و صورت خود را برطرف کنند.

در این روش درمانی از اشعه های مافوق صوت استفاده می شود، که از پوست صورت عبور کرده و شل شدگی و افتادگی پوست را برطرف می‌کند. اما به لایه های عمیق پوست هیچ گونه آسیبی نمی رساند. هایفوتراپی در واقع غبغب را کوچک کرده و از سوی دیگر به جوانسازی و کلاژن سازی پوست نیز کمک شایانی می نماید.

کلاژن سازی پوست قادر است جوانی و زیبایی را به چهره بازگرداند، از این رو افراد زیادی در دنیا با مراجعه به کلینیک زیبایی ترجیح می دهند این روش درمانی را انتخاب کنند. از جمله مزایایی که می توانیم برای هایفوتراپی جهت برطرف کردن غبغب بیان کنیم، عدم نیاز به استراحت و دوره درمان و بهبود بسیار کوتاه است. 

از دیگر روشهای جراحی لیفت غبغب که می توانیم به آن اشاره کنیم، لیفت با نخ است. این روش جراحی بسیار ساده و بدون هیچ گونه عوارض جانبی بوده و به افرادی که در اثر افزایش سن درگیر مشکل افتادگی پوست شده‌اند کمک می کند، تا این مشکل را از چهره خود برطرف کنند. حتی افرادی که در اثر وراثت درگیر مشکل لیفت غبغب شده اند نیز می تواند این روش درمانی را انتخاب کنند.

بهترین روش های لیفت ناحیه گردن

لیفت با نخ

 لیفت با نخ یکی از ساده ترین و کم خطر ترین روش های درمانی غبغب در گردن بوده و منجر به جوانسازی و جذابیت چهره می شود. جنس نخ هایی که برای لیفت استفاده می شود با بدن سازگار بوده و همچون نخ های بخیه پس از انجام لیفت غبغب جذب پوست می شوند. از طرف دیگر نیز، نیازی نیست در این روش جراحی بیمار بیهوشی عمومی را تجربه کند.

جراحی لیفت غبغب چانه نیازی به هیچگونه برشی نداشته، و بیمار به هیچ عنوان درد و ناراحتی ای را احساس نخواهد کرد. در صورتیکه  غبغب زیبایی چهره شما را تحت تاثیر خود قرار داده است، بهتر است با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران اقدام به برطرف کردن این مشکل نمایید.

 مهمترین مراقبت های بعد از لیفت آن ناحیه غبغب

 افرادی که بعد از جراحی غبغب نتیجه مطلوب به دست می آورند، اصولا افرادی هستند که تمام توصیه‌های پزشک را برای این روش درمانی در نظر می‌گیرند. از جمله مهمترین مراقبتهایی که می تواند بعد از جراحی لیفت به کسب نتیجه مطلوب کمک کند، قرار دادن یخ بر روی گردن است. بهتر است به مدت دو روز، هر دو ساعت یک بار یک کمپرس یخ را به مدت ۲۰ دقیقه بر روی ناحیه جراحی لیفت غبغب قرار دهید تا از ورم آن کاسته شود و در نهایت به سریعتر بهبود یابد.

علاوه بر آن حتماً به خاطر داشته باشید که در سه شب اول بعد از جراحی لیفت غبغب به پهلو نخوابید.  بهترین روش خوابیدن بعد از لیفت غبغب به سمت پشت است.  علاوه بر آن بهتر است ۵ روز بعد از جراحی از فشار دادن یا قرار دادن دست در زیر گردن خودداری نموده به مدت ۱۴ روز از رفتن به سونا، جکوزی، حمام آفتاب، حمام بخار و حمام آب دوری نمایید. 

 در کنار تمامی مراقبت ها لازم است حتما به مدت سه هفته از رفتن به دندانپزشکی و انجام هرگونه تمرینات ورزشی سنگین  نیز دوری کنید.

برطرف کردن شل شدگی ناحیه گردن

پیش از آغاز جراحی لیفت ناحیه غبغب چه مراقبت هایی ضروری است؟

بدون تردید برای آنکه بتوانید از نتیجه جراحی لیفت غبغب خود رضایت کامل داشته باشید لازم است پیش از آغاز جراحی برخی از مراقبت ها و نکات را نیز، رعایت کنید. اولین مسئله‌ای که باید به آن توجه کنید مراجعه به پزشک متخصص و جراح با تجربه است. ایشان در جلسه اول تمام توصیه های لازم را برای کسب نتیجه مطلوب به بیمار بیان می کند.

 در صورتی که تمام توصیه های پزشک پیش از آغاز جراحی لیفت غبغب انجام شود، میتوان انتظار کسب نتیجه مطلوب را از جراحی داشت. از جمله دیگر مراقبت های قبل از جراحی باید به عدم استفاده از دخانیات و الکل به مدت ۲ هفته، عدم استفاده از هرگونه داروی رقیق کننده خون از جمله آسپرین و ویتامین e، و موارد دیگر اشاره کنیم.

 بهتر است پیش از آغاز جراحی لیفت غبغب تمام داروهایی را که پزشک برای بعد از جراحی تجویز نموده است را تهیه کرده، و با خود به همراه داشته باشید. جراحی لیفت کمک می کند تا تمام آسیب هایی که بر روی چهره نمایان است برطرف شده و زیبایی جوانی به چهره بازگردد. خانم‌ها و آقایانی که در اثر افزایش سن  با مشکل شل شدگی پوست ناحیه گردن مواجه می شود بهتر است این روش درمانی را انتخاب کنند.

لیفت غبغب در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیفت غبعب را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است