لیفت غبغب زیر نظر بهترین پزشکان متخصص

لیفت غبغب زیر نظر بهترین پزشکان متخصص

یکی از مشکلاتی که زیبایی چهره انسان را به شدت متاثر می کند، افتادگی پوست در زیر چانه است. معمولا این مسئله در سنین بالا برای انسان رخ می دهد. زیرا پوست حالت الاستیک و کششی خود را از دست داده و دیگر نمی تواند محکم بماند. برای برطرف کردن این مشکل، لیفت غبغب بهترین روش است.

برخی از افراد ممکن است به صورت ارثی با مشکل افتادگی پوست در زیر چانه درگیر باشند. به همین دلیل همیشه به دنبال روش های جراحی مناسبی هستند تا این مشکل را از چهره خود رفع نمایند. با وجود تمام عواقبی که روش های جراحی لیفت غبغب برای برطرف کردن این مشکل دارد، اما افراد زیادی به سراغ انجام این نوع جراحی می روند.

بسیاری از مردم تصور می کنند که یکی از نشانه های خاص پیری، افتادگی غبغب است. می توانیم بگوییم این مسئله در کنار چین و چروک هایی که در صورت و اطراف چشم ایجاد می شود، می تواند دلیلی برای پیری انسان باشد. زیرا برخی از انسان ها با افزایش سن درگیر افتادگی پوست زیر چانه خود می شوند. می توان با انجام جراحی لیفت غبغب به راحتی این مشکل را برطرف نموده و زیبایی را به چهره خود باز گرداند.

لیفت غبغب

بهترین روش درمانی افتادگی پوست زیر چانه چیست؟

برای این که این مشکل را برطرف نماییم، می توانیم به سراغ روش های زیادی رویم. یکی از این روش ها، لیفت غبغب با نخ است. که در واقع یک روش غیر تهاجمی می باشد. در این روش از نخ های استفاده می شود که قابلیت جذب دارند و با بدن انسان سازگار می باشند.

نخ هایی که برای بخیه استفاده می شوند را می توان برای لیفت غبغب نیز مورد استفاده قرار داد. در بهترین کلینیک زیبایی تهران از این روش کم تهاجم برای برطرف کردن ایرادات زیبایی و پوست استفاده می کنند. این نخ ها با سوزن های مخصوص و کوچکی در زیر پوست قرار گرفته، و منجر می شود که در ناحیه افتاده و شل پوست کشش ایجاد شود.

پس از آن کلاژن های پوست تحریک شده و حالت کششی پوست مجددا بازیابی می شود و حالت افتادگی آن نیز برطرف می گردد. در روش درمان افتادگی پوست با نخ، نیازی به بیهوشی عمومی نخواهد بود. بیمار نیز بعد از لیفت غبغب می تواند در طی یک دوره  کوتاه ریکاوری، بهبودی کامل خود را حاصل نماید.

در روش لیفت غبغب با نخ از تیغ برای جراحی استفاده نمی شود. به همین دلیل نیز بهبود بیمار زمان طولانی نخواهد برد. سوزن هایی که برای این روش استفاده میشوند، برش های ریزی را در پوست ایجاد می کنند. که پس از مدت کوتاهی به راحتی برطرف می شوند.

جراحی از بین بردن غبغب

مهمترین مزایایی که می توانیم برای لیفت غبغب بیان کنیم

بدون شک هر جراحی زیبایی، با خود مزایای خاص به همراه دارد. از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم برای لیفت پوست زیر چانه بیان کنیم، عبارتند از:

 • بالا بودن نتایج جراحی پس از کسب نتیجه لیفت غبغب

 • هموار شدن چین و چروک های صورت و اطراف لب، با از بین بردن پوست های اضافی زیر چانه

 • درمان کننده باند های عمودی در دور گردن

 • کشیدن بافت ها و ماهیچه های زیر پوست گردن

 • از بین بردن چربی های اضافی، چین و چروک و پوست اضافی در صورت

 • بهبود یافتن ظاهر گردن و چانه بعد از لیفت غبغب

افرادی که به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند و اقدام به برطرف کردن پوست های اضافی زیر چانه خود می نمایند، بهتر است این نکته را به خاطر داشته باشند که حتما زیر نظر پزشک متخصص جراحی شوند. تا از بروز عوارض خطرناک و حساس در چهره خود جلوگیری نمایند.

جدید ترین روش از بین بردن غبغب کدام است؟

یکی از جدیدترین و موثرترین روش هایی که می تواند غبغب را بدون نیاز به جراحی درمان کند، هایفوتراپی است. این روش لیفت غبغب در زمانی کوتاه بهبود یافته و نتیجه مناسبی با خود به همراه دارد. در روش هایفوتراپی در واقع با عبور پرتوهای مافوق صوت، می توان به بالا کشیده شدن پوست صورت کمک شایانی نمود.

هایفو به هیچ عنوان به لایه های عمیق پوست آسیب نرسانده، و پس از متلاشی کردن چربی های زیر پوستی، باعث سفت شدن و منقبض شدن پوست می شوند. این روش لیفت غبغب را می توانیم ساده ترین، موثرترین و بهترین روش درمانی به شمار آوریم.

هایفوتراپی علاوه بر آن که غبغب را از بین می برد، به پوست کمک می کند که اقدام به کلاژن سازی کند. که در نهایت نیز پوست جوانی را برای بیمار به بار می اورد. کافیست در یک جلسه به مدت ۳۰ تا ۹۰ دقیقه هایفوتراپی شوید، تا به راحتی شاهد از بین رفتن غبغب خود باشید. بدون اینکه نیاز به استراحت بعد از آن داشته باشید.

زیبایی چهره با لیفت

مراقبت های پیش از لیفت غبغب

معمولا تمام کلینیک ها پیش از عمل، جلسه مشاوره ای برای بیمار در نظر می گیرند. تا در این جلسه در خصوص مراقبت های قبل و بعد از لیفت غبغب برای آنها صحبت کنند. پس از آن نیز پزشک اطلاعات لازم را در خصوص این روش درمانی برای آنها بازگو می کند.

لازم است فرد متقاضی جراحی زیبایی، قبل از عمل توسط بیمار معاینه شود. هم وضعیت فیزیکی و هم روانی بیمار باید بررسی گردد. می توان در این جلسه هزینه جراحی را نیز تعیین نمود. پس از آن اقدام به لیفت غبغب نمود. حتما به خاطر داشته باشید که یک هفته قبل از لیفت، از مصرف هر گونه دارویی که رقیق کننده خون است خودداری نمایید.

پس از عمل لیفت غبغب نیز به مدت یک هفته از مصرف این داروها خودداری شود. زیرا مصرف آنها می تواند منجر به افزایش خونریزی در حین عمل و بعد از عمل گردد. دوران نقاهت این عمل زیبایی در هر فردی متفاوت است. اما به طور کلی می توان پس از یک هفته شاهد سرعت روند بهبود بیمار بود.

بعد از لیفت غبغب محل مورد نظر پانسمان می شود و باید این پانسمان به مدت ۲ روز بر روی صورت باقی بماند. بخیه ها نیز یک هفته بعد از جراحی کشیده می شوند. می توان در طی یک هفته شاهد کاهش کبودی ها و ورم در محل درمان بود.

لیفت و برطرف کردن پوست اضافی زیر چانه

آیا میتوان با انجام تمرینات ورزشی خاص مشکل غبغب را رفع نمود؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که می توانند به جای مراجعه به کلینیک زیبایی در تهران، با انجام تمرینات ورزشی به میزان قابل توجهی مشکل غبغب خود را حل کنند. اما متاسفانه هیچ ورزش خاصی وجود ندارد که بیمار را از شر این مشکل افتادگی پوست زیر چانه خلاص کند.

تنها روش درمان این مسئله، لیفت غبغب است. که باید در کلینیک های معتبر و زیر نظر پزشکان متخصص انجام شود. در صورتی که انجام تمرینات ورزشی نمی تواند به از بین رفتن چربی های اضافی صورت  کمک کند، پس لیفت، راهکاری ایده آل و عالی برای برطرف کردن چربی های اضافی خواهد بود.

با انجام لیفت غبغب می توان در کوتاه ترین زمان ممکن زیبایی را به چهره خود بازگرداند. این روش ساده درمانی، زمان زیادی را در بر نداشته و در صورتی که پزشک از تخصص و مهارت بالایی برای انجام آن برخوردار باشد، می توان نتیجه مناسبی را نیز به دست آورد.

اگر به دنبال دستیابی به چهره ای زیبا هستید، این روش درمانی را در نظر قرار دهید. با عمل لیفت غبغب تمام مشکلات چهره و زیر گردن برطرف می شود و زیبایی به چهره انسان باز می گردد.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است