لیفت سینه با نخ و بدون نیاز به جراحی

زیبایی در قسمت های مختلف بدن، همیشه برای خانم ها بیشتر از آقایون مهم بوده است. به همین دلیل برای رسیدن به تناسب اندام به سراغ جراحی های زیبایی متعددی می روند. اما آیا میتوان بدون جراحی هم به زیبایی در اندام دست یافت؟ لیفت سینه با نخ یکی از روش های رسیدن به تناسب اندام بدون نیاز به جراحی می باشد. 

با لیفت سینه ها، افتادگی سینه که به دلایل مختلفی رخ می دهد برطرف می شود. از این رو بدن به تناسب عالی و مناسب دست می یابد. ممکن است شخصی در اثر بارداری، کاهش وزن، یا زایمان، دچار افتادگی سینه شود. این مسئله زیبایی اندام او را تحت شعاع قرار می دهد.

به همین دلیل بیشتر خانم ها به دنبال راهکاری برای برطرف نمودن این افتادگی در سینه های خود هستند. از میان روش های متعدد برطرف کردن افتادگی سینه، لیفت سینه با نخ بهترین روش است. زیرا در این روش نیازی به انجام جراحی نبوده و شخص با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به لیفت سینه های خود می نماید. 

لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی

چگونه می توانیم با استفاده از روش لیفت سینه با نخ افتادگی سینه را برطرف کنیم؟

می دانیم که بافت سینه همچون بافت صورت، همیشه در حال دگرگونی و تغییر و تحول است. هیچ یک از اعضای بدن از پیری در امان نیستند. علاوه بر آن سینه خانم ها ممکن است بسته به دلایلی دچار افتادگی شود. که این مسئله زیبایی اندام خانم ها را تحت تاثیر قرار داده، و آنها را دچار ناراحتی می کند. 

یکی از بهترین روش هایی که در سالهای اخیر مورد پسند خانم ها قرار گرفته است، لیفت سینه با نخ می باشد. با استفاده از این روش به راحتی می توان اقدام به لیفت پوست هم در صورت و هم بر روی سینه نمود. که در نهایت جوانی را برای پوست به دنبال خواهد داشت. 

نظرات بزشکان در رابطه با لیفت سینه با نخ

بیشتر پزشکان لیفت سینه با نخ را در اصل یک نوع جراحی خفیف لیفت به شمار می آورند. زیرا این روش درمانی نیازی به حساسیت های خاص ندارد. تنها کافیست زیر نظر یک پزشک متخصص و در یک کلینیک زیبایی مناسب این فرایند صورت پذیرد. 

برخی بر این عقیده هستند که علت افتادگی پوست به مرور زمان، جاذبه زمین است. به همین دلیل با استفاده از روش لیفت سینه با نخ می توانیم تاثیر این جاذبه را در مدت مشخصی از بین برد. لیفت با نخ در اصل یک روش تهاجمی به شمار می رود که خطرات و عوارض آن بسیار محدود می باشد. 

این روش درمانی نیازی به زمان طولانی برای استراحت ندارد. بلکه دوران بهبود آن کوتاه است. در روش لیفت با نخ تنها نیاز به چند بخیه کوچک در بدن است، که افتادگی سینه را برطرف کند. 

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ

متقاضیان مناسب برای انجام لیفت سینه با استفاده از نخ کدامند؟

مسلما تمامی افرادی که دچار افتادگی سینه می شوند، کاندید مناسبی برای لیفت سینه با نخ نیستند. با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی تهران و زیر نظر پزشک متخصص، می توانید بررسی های لازم را انجام دهید. تا مشخص شود که آیا شما میتوانید کاندید مناسبی برای این روش به شمار روید؟ 

پزشک ابتدا سلامت بیمار را بررسی می نماید، پس از آن به ارزیابی سینه ها خواهد پرداخت. یک پزشک متخصص تنها زمانی اقدام به لیفت سینه با نخ بر روی متقاضی می نماید، که از سلامت کامل ایشان اطمینان حاصل کند. در اصل هدف از انجام این بررسی ها و معاینات بر روی سینه، مشخص شدن احتمالی توده، تغییر پوست و یا هر مشکل دیگری در این ناحیه از بدن است. 

تمامی متقاضیان لیفت سینه بهتر است پیش از انجام این عمل، حتما ماموگرافی انجام داده و به پزشک متخصص مراجعه نمایند. اصولا پزشک برای تعیین میزان افتادگی سینه بیمار، از یک سیستم درجه بندی استفاده می کند. تا بسته به میزان افتادگی اقدام به لیفت سینه با نخ نماید. که نتیجه مناسبی را به دست آورد. 

افرادی که افتادگی سینه کمتری دارند، به مراتب نتیجه بهتری از لیفت با نخ نسبت به افرادی که افتادگی سینه آنها زیاد است، به دست می آورند.

انجام لیفت با نخ

مزایای انجام لیفت سینه با استفاده از نخ 

بدون شک هر روش درمان زیبایی دارای مزایای خاصی می باشد. لیفت سینه با نخ در کلینیک زیبایی تهران می تواند برای فرد مزایایی را به همراه داشته باشد. از جمله:

  • کاهش اندازه منافذ پوست به دلیل تشکیل بافت جدید 
  • مشاهده نتیجه این روش درمانی در کوتاه مدت و باقی ماندن تا ۲ سال 
  • روشی سریع و ساده که با ناراحت و درد کمی همراه است. 
  • کم بودن دوران بهبود پس از لیفت سینه
  • تحریک فرایند ساخت عروق خونی جدید در بدن بعد از لیفت سینه با نخ
  • بهبود اکسیژن رسانی به پوست بعد از لیفت 
  • تحریک فرایند کلاژن سازی پوست 
  • افزایش انعطاف پذیری بافت موضع پوست 
  • بهبود حجم و بافت پوست بعد از لیفت 
  • تحریک فیبروبلاست با لیفت سینه با نخلیفت سینه در بهترین کلینیک زیبایی

لیفت سینه در بهترین کلینیک زیبایی

آیا لیفت سینه دارای عوارض خاصی است؟ چه افرادی نمی توانند اقدام به این عمل نمایند؟

مسلما هر روش درمانی با خود عوارضی را به همراه خواهد داشت. در این روش نیز کبودی، درد پس از انجام لیفت بسیار شارع است. البته این عوارض کوتاه مدت می باشند و پس از مدتی برطرف خواهند شد. اگر به یک پزشک متخصص و با تجربه برای لیفت سینه مراجعه نمایید، بدون شک می توانید میزان عوارض این عمل را کاهش دهید. 

اما برخی از افراد حتی اگر به بهترین پزشک هم مراجعه نمایند، باز قادر به انجام لیفت سینه با نخ نخواهند بود. زیرا این عمل برای سلامتی آنها خطرناک است. افرادی که به بیماری خود ایمنی مبتلا هستند، یا افرادی که باردار بوده و در دوران شیردهی به سر می برند نباید لیفت سینه انجام دهند. 

علاوه بر آن افرادی که به بیماری هپاتیت C,B مبتلا هستند. یا افرادی که به ویروس اچ آی وی مبتلا می باشند نیز در کنار افرادی که دچار عفونت هستند، متقاضی مناسبی برای لیفت سینه با نخ به شمار نمی روند. افرادی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می کنند، یا سابقه تشکیل کلوئید دارند نیز، متقاضی مناسبی برای این روش درمانی به شمار نخواهند رفت. 

برخی از افراد نیز در گذشته اقدام به کاشت ایمپلنت سینه نموده اند، یا سرطان بدخیم سینه دارند. این دسته از افراد نیز به هیچ عنوان نباید به سراغ لیفت سینه با نخ روند. 

سینه برجسته با روش لیفت سینه

سینه برجسته با روش لیفت سینه

نحوه انجام لیفت سینه با استفاده از نخ به چه صورت است؟

اولین قدم برای انجام این روش، استفاده از بی حسی موضعی است. تا بیمار در حین درمان دردی را احساس نکند. پس از آن باید نقاطی که تحت درمان قرار می گیرند را شناسایی نموده و مشخص کنید. پزشک با استفاده از یک سرنگ مخصوص، اقدام به کاشت نخ در محل مورد نظر می نماید. 

نیازی به برداشت پوست در روش لیفت سینه با نخ نیست. کافیست نخ در زیر پوست قرار گیرد و ثابت باقی بماند. پس از آن بافت آن ناحیه را بالا کشیده و به رفع افتادگی سینه کمک خواهد کرد. در این روش نه تنها نیازی به برش پوست نیست، بلکه بخیه هم لازم ندارد. فقط یک تزریق ساده در زیر پوست لازم دارد. 

پس از تزریق نخ در زیر پوست، سرنگ از محل خارج می شود. ممکن است بسته به نظر پزشک، در یک منطقه از چندین نخ استفاده شود. که ای مسئله به وسعت لیفت سینه در ناحیه مشخص بستگی دارد. که تعیین این مسئله به تشخیص و بررسی پزشک از محل مورد نظر وابسته می باشد.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه با نخ را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه با نخ انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه با نخ برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه با نخ توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است