لیفت سینه با لیزر چه روشی است؟

لیفت سینه با لیزر چه روشی است و چگونه انجام می شود؟

زنان همیشه به دنبال کامل بودن در زیبایی هستند و سینه شل یکی از بزرگترین مشکلاتی است که برای بسیاری از زنان احساس ناراحتی ایجاد می کند. اما راه حل های زیادی برای سینه شل و بازگشت آن به شکل طبیعی وجود دارد؛ از جمله روش لیفت سینه با لیزر

این روش کاملاً ایمن است و برخلاف سایر جراحی ها مشکلی برای خانم ها ایجاد نمی کند. همچنین خطرات استفاده از لیزر محدود است و می توان به راحتی از آن جلوگیری کرد. از این رو باید لیفت سینه با لیزر را یکی از ساده ترین و بهترین روش های درمانی به شمار آوریم. 

لیزر درمانی با استفاده از پرتوهای پرتوان انرژی، سلولهای مرده پوست را از بین می برد.  در عین حال تولید کلاژن را افزایش می دهد. به همین دلیل  از لیزر درمانی معمولاً برای چین و چروک درمانی پیشرفته، لکه های پیری و جای زخم استفاده می شود.

اما افزایش تولید کلاژن می تواند کشش پوست را در ناحیه قفسه سینه شما کمی افزایش دهد. در هر صورتی که بیشتر ما می دانیم نتیجه “لیفتینگ” موقتی و جزئی خواهد بود. و برای دیدن نتایج قابل مشاهده، درمانهای مکرر ضروری است. اما لیفت سینه با لیزر می تواند نتیجه مطلوبی را برای بیمار به همراه داشته باشد. 

لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر

مهمترین دلایل افتادگی سینه چه هستند؟ 

افتادگی سینه یکی از موارد متداولی است که به ویژه در دوران شیردهی و بعد از آن برای زنان اتفاق می افتد. پیر شدن، و به خصوص در دوران یائسگی، دلیل دیگری است که منجر به افتادگی سینه می شود. علاوه بر این موارد، باید به زنانی که سیگار می کشند و نوشیدنی های الکلی می نوشند نیز اشاره کنیم، که به افتادگی سینه دچار می شوند.  

دلایل دیگری نیز برای افتادگی سینه وجود دارد. مانند برخی بیماری ها مانند بیماری های پوستی یا تومورها در پستان. همچنین بیماری های تنفسی به ایجاد افتادگی پستان کمک می کنند. اما همه این مشکلات را به روشی موثر درمان می کند.

کاندیدای مناسب برای لیفت سینه با لیزر چه کسانی هستند؟ 

اصولا تعداد زیادی از زنانی که از افتادگی پستان رنج می برند، می توانند لیزر سینه را انجام دهند. اما به طور کلی زنان باید از سلامت خوبی برخوردار باشند و از هیچ بیماری در ناحیه پستان رنج نبرند. برخی از بیماری ها وجود دارد که مانع لیفت سینه با لیزر می شوند. همچون انواع تومورها، برخی از بیماری های پوستی، و همچنین حساسیت شدید پوستی. 

پس بهتر است این دسته از خانم ها اقدام به انجام لیفت سینه با روش لیزر درمانی نکنند. مگر آنکه شرایط لازم را برای انجام این جراحی داشته باشند. 

برطرف کردن افتادگی سینه

برطرف کردن افتادگی سینه

مراقبت های پیش از لیفت سینه با روش لیزر چه می باشد؟

قبل از لیفت سینه با لیزر، خانم ها باید برخی از اقدامات مهم را انجام دهند. برای اطمینان از نتایج خوب، ابتدا خانم ها باید رادیوگرافی پستان انجام دهد. تا اطمینان حاصل شود که تومور در پستان وجود ندارد. این یکی از مهمترین مراحل قبل از عمل می باشد. 

همچنین خانم ها باید قبل از عمل استراحت کنند، از قرار دادن هرگونه کرم روی پستان قبل از عمل خودداری کنید. اگر زن به طور دائم دارویی مصرف می کند، لازم است به پزشک بگوید که مجاز و غیر مجاز بودن استفاده از آنها را پس از لیفت تعیین کند.

 این مسئله می تواند باعث عدم ایجاد مشکل در حین عمل و بعد از عمل گردد. در صورتی که زن دارویی مصرف کند که باعث افزایش جریان خون شود، باید قبل از عمل استفاده از آنها را ۲ هفته را ترک کند تا از بروز هرگونه خطر احتمالی، جلوگیری کند. از دوش گرفتن کامل بعد از عمل خودداری کنید و از رسیدن آب به سینه ها نیز، جلوگیری نمایید.

لیفت سینه

لیفت سینه

لیفت سینه با لیزر به چه صورت انجام می شود؟

ابتدا لازم است سینه ها را خوب شسته و تمیز کنید. سپس مرحله بیهوشی آغاز می شود زیرا روش لیفت سینه با استفاده از لیزر درمانی، به دلیل طولانی بودن عمل و درد به بیهوشی کامل نیاز دارد. این روش جراحی معمولا ۲ تا ۳ ساعت به طول می انجامد. 

پزشک ابتدا مشکل افتادگی پوست سینه را برطرف می نماید، پس از آن به سفت شدن سینه و شکل بخشیدن به آن کمک می کند. با این روش شکل ظاهری سینه بهبود بخشیده و به زیبایی تبدیل می شود. تمامی این روش های درمانی، از طریق لیفت سینه با لیزر به خوبی انجام می شود. 

موارد احتیاطی پس از لیفت لیزر پستان با لیزر

برخی اقدامات احتیاطی وجود دارد که خانم ها باید بعد از لیزر لیفت سینه، به آنها اهمیت دهند. یکی از مهمترین اقدامات احتیاطی، جلوگیری از انجام هرگونه فعالیت سخت پس از لیفت سینه با لیزر می باشد. اجتناب از بلند کردن چیزهای سنگین، بهتر است ترجیح داده شود. علاوه بر این نیز لازم است بیمار یک هفته استراحت کامل داشته باشد. 

پس از آن می تواند بعد از یک هفته، فقط فعالیت های عادی را انجام دهد. بعد از دو هفته نیز می تواند ورزش هایی مانند پیاده روی را تمرین کند. بهتر است پس از لیفت سینه با لیزر، از قرار دادن هرگونه کرم روی پستان برای تمام ماه خودداری کنید. 

پزشک ممکن است برای بیمار خود داروهایی تجویز کند که به بهبود سریعتر او کمک کند. مصرف این داروها بسیار مهم است. بیمار باید این مسئله را در نظر داشته باشد، که از خوابیدن روی پستان خودداری کند. زیرا این مسئله منجر به ایجاد فشار بر روی سینه می شود. در صورتی که بیمار پس از لیفت سینه با لیزر احساس غیر طبیعی داشته باشد، بهتر است به پزشک متخصص خود اطلاع دهد. 

بهترین زمان برای انجام لیفت سینه و هزینه آن 

برای لیفت لیزر سینه سن مناسبی وجود ندارد. اما تنها شرط این است که پستان مرحله رشد خود را کامل گذرانده باشد. پس تمامی خانم ها و دختران پس از رشد کامل سینه ها می توانند اقدام به انجام این جراحی نمایند.

هزینه لیفت سینه نیز یکی دیگر از موارد مهمی است که بیماران زیادی درگیر آن می باشند. می دانیم که همه جراحی ها گران هستند، اما از آنجایی که نتایج لیفت لیزر پستان دائمی است، بنابراین هزینه آن متوسط ​​می باشد. زیرا اثر آن برای مدت طولانی ادامه دارد و زن نیازی به تکرار مجدد روش ندارد.

آیا انتخاب پزشک بر موفقیت این روش درمانی تاثیر گذار است؟

بدون تردید انتخاب پزشک متخصص، یکی از مهمترین عوامل موفقیت لیزر لیفت سینه است. محیط هایی که دارای پزشک با مهارت و متخصص برای انجام لیفت سینه با لیزر هستند، بدون تردید نسبت به بیمارستان های معمولی می توانند تاثیر بیشتری بر روی نتیجه عمل داشته باشند. 

پزشکی که تجربه زیادی دارد و بسیاری از جراحی ها را انجام داده است، می تواند بسیاری از اقدامات را بدون هیچ گونه خطایی انجام دهد. که باعث می شود زن قبل و بعد از عمل احساس راحتی کند. همچنین دکتر باید گواهینامه های معتبر پزشکی داشته باشد، و روش لیفت سینه با لیزر را در مراکز بزرگ یا بیمارستان های شناخته شده انجام دهد. با این تفاسیر باید بگوییم که مهارت پزشک هر چه بیشتر باشد، می تواند در کسب نتیجه نیز موثر واقع شود.

بالا کشیدن سینه با لیزر درمانی

بالا کشیدن سینه با لیزر درمانی

تاثیر مکان بر روی روش لیزر پستان چقدر است؟ 

مکانی که لیفت سینه با لیزر در آنجا انجام می شود، باید تمیز باشد.اتاق عمل باید به طور مداوم استرلیزه شود. زیرا اگر اتاق عمل به طور مداوم استریل نشود، بیمار ممکن است دچار هرگونه عفونت شود. به همان اندازه که انتخاب پزشک برای انجام جراحی مهم است، انتخاب محل جراحی نیز برای بیمار حائز اهمیت می باشد. 

از این رو حتما لازم است به این مسئله نیز دقت زیادی شود. تا لیفت سینه با لیزر، در محل مطمئن و تمیزی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است برای بیمار مشکلات سلامتی زیادی به وجود آید. اگر پرستاران و پزشکان لیفت سینه با لیزر با تجربه و حساس نباشند، بدون تردید سلامتی بیمار به خطر خواهد افتاد. 

لیفت سینه با لیزر در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیفت سینه با لیزر را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در واتس اپ 

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است