آیا شما هم از فرم لب خود ناراضی هستید؟ آیا می خواهید خنده های جذاب تری داشته باشید؟ لیفت سانترال لب به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. روما کلینیک مطلب امروز خود را به لیفت سانترال لب اختصاص داده است با ما همراه باشید!

لیفت سانترال چیست؟ به طور کلی به بالا کشیدن لب بالایی و از بین بردن فاصله لب بالا تا بینی، لیفت سانترال لب گفته می شود. افرادی که از فرم لب و یا فاصله بین لب بالا و بینی خود راضی نیستند طرفدار این نوع عمل هستند .

لازم به ذکر است که طول ایده آل فاصله بین بینی و لب بالا  ۱۲-۱۵ میلی متر است اما به دلایل مختلفی ممکن است در صورت افراد مختلف متفاوت باشد زیرا فاصله لب بالا تا بینی که بطور قابل توجهی فراتر از این اندازه ها رشد میکند و اغلب به شکل غیر طبیعی، طولانی می شود که این موضوع باعث ایجاد فرم نا مناسب می شود.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

هنگامی که لبخند میزنیم لب بالا جابجا می شود و بخشی از دندان ها مشخص می شود که ظاهر زیبایی به صورت می دهد ولی در بعضی از افراد فاصله بین لب و بینی تا حدی رشد می کند که به طور کامل در حین خندیدن روی دندان ها را می گیرد و اجازه نمایان شدن به آنها نمی دهد.

مرتبط بخوانید : تزریق بوتاکس خط خنده + نمونه کار + قیمت

لیفت سانترال لب چگونه انجام می شود؟

این عمل زیبایی به دو روش انجام میشود با توجه به نیاز هر کس از یکی از این دو روش استفاده می شود. در این عمل با تشخیص پزشک متخصص پوست اضافی در ناحیه فوقانی لب برداشته میشود این کار باعث می شود طول عمودی آن کوتاه شود.

-روش اول :

در این روش برش هایی در امتداد مرز لب بالا زده می شود، بعد از ایجاد برش ها قسمت کوچکی از پوست لب برداشته میشود. در نتیجه این کار لب بالا به اندازه کافی  بالاتر رفته و کوتاه می شود. لازم به ذکر است که این تکنیک برای همه افراد مناسب نیست و امکان دارد در بعضی از بیماران سبب بروز زخم شود.

-روش دوم

در این روش برش هایی زیر بینی زده می شود و میزان کافی از پوست حذف می شود . پزشک معالج باید در این روش بسیار دقت کند تا بیش از حد از پوست زیر بینی برندارد.

در این تکنیک باید بخیه های عمیق زیر پوست قرار بگیرد تا قدرت کافی برای حفظ فرم لب وجود داشته باشد در این روش باید نهایت تلاش به کار گرفته شود تا برش های ایجاد شده به صورت حداقلی قابل مشاهده باشند.

مرتبط بخوانید : معجزه مزوتراپی ! همه کاربردهای مزوتراپی که باید بدانید!

لیفت سانترال لب چه مزایایی دارد؟

لیفت لب باعث جوانسازی و از بین رفتن چین و چروک دور لب و اصلاح خطوط خونی لب می شود. این عمل جراحی باعث ایجاد جذابیت در حین خنده می شود  همچنین لب ها را خوش فرم و جذاب می کند.

بعد از انجام جراحی تعادل و تناسب در بین اجزا صورت ایجاد می شود. از عمل لیفت سانترال لب میتوان به جای پروتز لب و یا در کنار آن استفاده کرد.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب است؟

 • این عمل جراحی برای مردان و زنان بین ۲۰ تا ۸۰ سال که فاصله بین بینی و لب آنها زیادی رشد کرده است و از آن ناراضی هستند مناسب است.
 • افرادی که لب آنها هیچگونه برجستگی ندارد و صاف است.
 • افرادی که فاصله بین لب و بینیشان بیشتر از ۱/۵ سانتی متر است و در هنگام خندیدن به هیچ عنوان دندان های آنها معلوم نمی شود.

چه کسانی نباید عمل جراحی سانترال انجام دهند؟

 • افرادی که از رقیق کننده های خون استفاده میکنند به عنوان مثال آسپرین و یا وارفارین. در صورتی که از این دارو ها استفاده می کنید نباید عمل سانترال انجام دهید چرا که احتمال زیادی برای خونریزی و کبودی وجود دارد. در این مورد حتما اول با پزشک معالج خود مشورت کنید.
 • در صورتی که مشکل تبخال فعال دارید باید از انجام این عمل خودداری کنید.

مرتبط  بخوانید : بهترین کلینیک زیبایی در تهران : نحوه خدمات دهی و آدرس

هزینه عمل لیفت سانترال لب 

لازم به ذکر است که هزینه های لیفت سانترال به مشکل فرد و مراقبت ها و خدمات قبل و بعد از عمل بستگی دارد. هزینه های اینگونه عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار ندارد و تمام هزینه های عمل سانترال به عهده خود فرد می باشد.

در صورتی که تمایل داشته باشید در کنار عمل سنترال عمل های دیگری انجام دهید به طور قطع هزینه ها بیشتر می شود.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

نکاتی که در مورد عمل سانترال لب باید بدانید

 • اسکار به جا مانده از برش های عمل در مدت ۶ الی ۱۲ هفته شروع به محو شدن می کند و بعد از گذشت یک سال به سختی جای آنها معلوم است.
 • نتیجه عمل بلا فاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است.
 • به مدت ۲ الی ۵ روز بعد از عمل ناحیه تحت درمان متورم است ولی کم کم ورم ناشی از عمل از بین می رود.
 • به مدت زمان ۵ روز بعد از عمل باید از خم شدن خودداری شود.
 • در هنگام خواب باید سر روبه بالا قرار بگیرد تا فرم صورت تغییر نکند.
 • دوران نقاهت بعد از عمل ۷ تا ۱۰ روز می باشد و بعد از آن فرد میتواند به روال سابق به زندگی خود ادامه دهد.
 • برای انجام عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست.
 • عمل لیفت سانترال لب اثری دائمی دارد و حداقل بعد از ۱۰ الی ۱۵ سال نیاز به تمدید و ترمیم ندارد.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به عمل لیفت سانترال لب توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و عمل لیفت سانترال لب دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است