سانترال لب چیست؟

آیا شما هم از فرم لب خود ناراضی هستید؟ آیا می خواهید خنده های جذاب تری داشته باشید؟ لیفت سانترال لب به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. روما کلینیک مطلب امروز خود را به لیفت سانترال لب اختصاص داده است با ما همراه باشید!

به طور کلی به بالا کشیدن لب بالایی و از بین بردن فاصله لب بالا تا بینی، لیفت سانترال لب گفته می شود. افرادی که از فرم لب و یا فاصله بین لب بالا و بینی خود راضی نیستند طرفدار این نوع عمل هستند .

لازم به ذکر است که طول ایده آل فاصله بین بینی و لب بالا  ۱۲-۱۵ میلی متر است اما به دلایل مختلفی ممکن است در صورت افراد مختلف متفاوت باشد زیرا فاصله لب بالا تا بینی که بطور قابل توجهی فراتر از این اندازه ها رشد میکند و اغلب به شکل غیر طبیعی، طولانی می شود که این موضوع باعث ایجاد فرم نا مناسب می شود.

هنگامی که لبخند میزنیم لب بالا جابجا می شود و بخشی از دندان ها مشخص می شود که ظاهر زیبایی به صورت می دهد ولی در بعضی از افراد فاصله بین لب و بینی تا حدی رشد می کند که به طور کامل در حین خندیدن روی دندان ها را می گیرد و اجازه نمایان شدن به آنها نمی دهد.

مرتبط بخوانید : تزریق بوتاکس خط خنده + نمونه کار + قیمت

لیفت سانترال لب چگونه انجام می شود؟

این عمل زیبایی به دو روش انجام میشود با توجه به نیاز هر کس از یکی از این دو روش استفاده می شود. در این عمل با تشخیص پزشک متخصص پوست اضافی در ناحیه فوقانی لب برداشته میشود این کار باعث می شود طول عمودی آن کوتاه شود.

-روش اول :

در این روش برش هایی در امتداد مرز لب بالا زده می شود، بعد از ایجاد برش ها قسمت کوچکی از پوست لب برداشته میشود. در نتیجه این کار لب بالا به اندازه کافی  بالاتر رفته و کوتاه می شود. لازم به ذکر است که این تکنیک برای همه افراد مناسب نیست و امکان دارد در بعضی از بیماران سبب بروز زخم شود.

-روش دوم

در این روش برش هایی زیر بینی زده می شود و میزان کافی از پوست حذف می شود . پزشک معالج باید در این روش بسیار دقت کند تا بیش از حد از پوست زیر بینی برندارد.

در این تکنیک باید بخیه های عمیق زیر پوست قرار بگیرد تا قدرت کافی برای حفظ فرم لب وجود داشته باشد در این روش باید نهایت تلاش به کار گرفته شود تا برش های ایجاد شده به صورت حداقلی قابل مشاهده باشند.

مرتبط بخوانید : معجزه مزوتراپی ! همه کاربردهای مزوتراپی که باید بدانید!

لیفت سانترال لب چه مزایایی دارد؟

لیفت لب باعث جوانسازی و از بین رفتن چین و چروک دور لب و اصلاح خطوط خونی لب می شود. این عمل جراحی باعث ایجاد جذابیت در حین خنده می شود  همچنین لب ها را خوش فرم و جذاب می کند.

بعد از انجام جراحی تعادل و تناسب در بین اجزا صورت ایجاد می شود. از عمل لیفت سانترال لب میتوان به جای پروتز لب و یا در کنار آن استفاده کرد.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب است؟

 • این عمل جراحی برای مردان و زنان بین ۲۰ تا ۸۰ سال که فاصله بین بینی و لب آنها زیادی رشد کرده است و از آن ناراضی هستند مناسب است.
 • افرادی که لب آنها هیچگونه برجستگی ندارد و صاف است.
 • افرادی که فاصله بین لب و بینیشان بیشتر از ۱/۵ سانتی متر است و در هنگام خندیدن به هیچ عنوان دندان های آنها معلوم نمی شود.

چه کسانی نباید عمل جراحی سانترال انجام دهند؟

 • افرادی که از رقیق کننده های خون استفاده میکنند به عنوان مثال آسپرین و یا وارفارین. در صورتی که از این دارو ها استفاده می کنید نباید عمل سانترال انجام دهید چرا که احتمال زیادی برای خونریزی و کبودی وجود دارد. در این مورد حتما اول با پزشک معالج خود مشورت کنید.
 • در صورتی که مشکل تبخال فعال دارید باید از انجام این عمل خودداری کنید.

مرتبط  بخوانید : بهترین کلینیک زیبایی در تهران : نحوه خدمات دهی و آدرس

هزینه عمل لیفت سانترال لب 

لازم به ذکر است که هزینه های لیفت سانترال به مشکل فرد و مراقبت ها و خدمات قبل و بعد از عمل بستگی دارد. هزینه های اینگونه عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار ندارد و تمام هزینه های عمل سانترال به عهده خود فرد می باشد.

در صورتی که تمایل داشته باشید در کنار عمل سنترال عمل های دیگری انجام دهید به طور قطع هزینه ها بیشتر می شود.

لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب

نکاتی که در مورد عمل سانترال لب باید بدانید

 • اسکار به جا مانده از برش های عمل در مدت ۶ الی ۱۲ هفته شروع به محو شدن می کند و بعد از گذشت یک سال به سختی جای آنها معلوم است.
 • نتیجه عمل بلا فاصله بعد از جراحی قابل مشاهده است.
 • به مدت ۲ الی ۵ روز بعد از عمل ناحیه تحت درمان متورم است ولی کم کم ورم ناشی از عمل از بین می رود.
 • به مدت زمان ۵ روز بعد از عمل باید از خم شدن خودداری شود.
 • در هنگام خواب باید سر روبه بالا قرار بگیرد تا فرم صورت تغییر نکند.
 • دوران نقاهت بعد از عمل ۷ تا ۱۰ روز می باشد و بعد از آن فرد میتواند به روال سابق به زندگی خود ادامه دهد.
 • برای انجام عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست.
 • عمل لیفت سانترال لب اثری دائمی دارد و حداقل بعد از ۱۰ الی ۱۵ سال نیاز به تمدید و ترمیم ندارد.

سانترال لب؛ جذابیت بیشتر چهره

حتما شما هم با دیدن چهره برخی از آدمها به این مسئله فکر کرده اید که چقدر فاصله کم بین لب بالا و بینی، چهره آنها را جذاب تر نموده است. اصولا تعداد کمی از انسان ها به صورت طبیعی چنین جذابیتی در چهره دارند. برخی دیگر با انجام عمل سانترال لب، فاصله بین لب بالا و بینی خود را کم می کنند تا به چهره خود جذابیت بیشتری ببخشند. 

معمولا با افزایش سن خانمها و آقایان، با مشکل افتادگی لب بالا مواجه می شوند. که این مسئله زیبایی آنها را به شدت متاثر می کند. در جوانی تمام عضلات بدن قوی هستند و پر حجم اما به مرور زمان زیبایی در انسان تحلیل رفته و از بین می رود. از حجم لب ها نیز کاسته شده و کوچک می شوند. 

برای این که زیبایی را به چهره خودمان بازگردانیم، لازم است به سراغ جراحی های زیبایی رویم. سانترال لب یکی از روش های عالی برای بازگرداندن زیبایی و جوانی به چهره است. می توان به کم کردن فاصله بین لب بالا و بینی، چهره را به شدت تغییر داد. 

در این روش محل برش و بخیه زنی در زیر بینی انجام می شود که در اصطلاح به ان بخیه شاخ گاوی نیز گفته می شود. معمولا عمل سانترال لب که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام می شود، زیر نظر پزشکان متخصص و ماهر صورت می پذیرد. از این رو نباید نگران دیده شدن بخیه ها بعد از سانترال باشید. 

سانترال لب

مهمترین مزایای سانترال لب انجام چیست؟

 بدون شک هر عمل زیبایی به علت خاصی انجام می شود. که اگر بخواهیم به طور کلی این مزایا را دسته بندی نماییم، در یک معنای کلی رسیدن به زیبایی بیشتر را می توانیم مد نظر قرار دهیم. یعنی هر فردی که اقدام به انجام جراحی های زیبایی می نماید، به دنبال زیباتر کردن چهره خود است. 

اما اجازه دهید به مهمترین دلایلی انجام جراحی سانترال لب در میان مردم بپردازیم. 

 • ضخیم سازی لب ها 

تمام کسانی که از لب های باریکی برخوردار هستند، راضی به نظر نمی رسند. به همین دلیل به سراغ لیفت سانترال می روند. تا با برجسته کردن و ضخیم کردن لب های خود، زیبایی را به چهره خویش باز گردانند. پس ضخیم کردن لب ها با عمل سانترال لب را می توانیم یکی از کاربردی ترین روش های جذابیت بخشی به چهره بیان نماییم. 

در این عمل به هیچ عنوان قسمت های کناری لب دچار تغییر نمی شود. فقط مخاط لب ضخیم تر شده و زیباتر دیده می شود. این عمل در میان جوان ها بسیار محبوب و پرطرفدار است. اما افرادی که در اثر افزایش سن با لب های باریک مواجه شده اند نیز، می توانند اقدام به عمل سانترال لب نمایند. 

به هیچ عنوان در انجام این عمل جای بخیه ها بر روی چهره باقی نمی ماند. پس در زیبایی ظاهری انسان خللی به وجود نخواهد آمد. 

جذابیت بیشتر چهره با سانترال لب

 • هالیوودی کردن لبخند 

یکی دیگر از دلایلی که افراد زیادی اقدام به انجام عمل سانترال لب در کلینیک زیبایی می نمایند، نشان دادن دندان های پیشین در حین لبخند زدن است. اگر به چهره بازیگران دقت کنید، متوجه این مسئله می شوید که در حین لبخند زدن بخشی از دندان های پیشین آنها به خوبی دیده می شود. 

همین مسئله جذابیت ظاهری انها را بیشتر می کند، و مردم زیادی که به دنبال جذاب شدن هستند، اقدام به سانترال لب می نمایند. تا لبخندی هالیوودی داشته باشند. زیرا این افراد معتقدند که دیده شدن دندان های پیشین می تواند به میزان قابل توجهی زیبایی را در چهره انسان افزایش دهد.

در اصل عمل سانترال لب، لب را به سمت بالا کشانده و منجر میشود که دندان ها بیشتر به نمایش درآیند. هدف از این عمل در برخی موارد دیده شدن دندان های پیشین است، نه دیده شدن دندان های کناری. معمولا بیشترین کسانی که علاقه مند به انجام این عمل هستند، بازیگران، اساتید و هنرمندان هستند. زیرا برای هر سه این دسته از افراد جلب توجه افراد، اهمیت زیادی دارد. 

 • جوانسازی لب

زمانی که انسان درگیر گذر زمان میشود، به سرعت زیبایی و جوانی خود را از دست می دهد. که این مسئله برای برخی بسیار حساس بوده و اعتماد به نفس آنها را کاهش می دهد. پس لازم است به سراغ روشی برای بازگرداندن طراوت و جوانی به ظاهر خود روند. یکی از توصیه های عالی برای این کار، انجام لیفت سانترال لب است. 

 زمانی که سانترال لب انجام می شود، فاصله ایجاد شده در اثر افزایش سن میان لب بالا و بینی کم شده، و قسمت مرکز لب بالا از ضخامت برخوردار می شود. که این مسئله به خوبی زیبایی و جذابیت را مجددا به چهره باز می گرداند. 

البته افرادی که ذاتا با این عارضه درگیر هستند، که میان لب بالا و بینی خود فاصله لب زیادی دارند هم، می توانند لیفت سانترال لب را انجام دهند. تا تغییر زیادی را در چهره خود شاهد باشند و به جوانسازی چهره خویش نیز کمک کنند.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت بازو را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت بازو انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت بازو برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت بازو توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است