لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما انجام می گیرد. پس به راحتی خود را در اختیار متخصصین حرفه ای ما بسپارید.

به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری، همه ما شروع به ایجاد درجه ای از گودی در شقیقه های خود می کنیم. این به دلیل استفاده از عضله در این ناحیه است که بافت استخوانی این ناحیه را فرسوده می کند که منجر به ظاهری پیرتر، لاغرتر و سنگین تر از پایین می شود.

همانطور که ناحیه شقیقه خالی می شود، ابرو نیز می تواند شروع به ریزش کند و شکل کمتری پیدا کند. این می‌تواند بعد از درمان‌هایی برای پر کردن و بلند کردن قسمت میانی یا پایین صورت از روی گونه‌ها یا مچ پا آشکارتر شود.

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه

درمان اصلاحی شقیقه به ما این امکان را می دهد که این ناحیه را پر کنیم و حجم و ساختار جوانی را به بالای صورت اضافه کنیم و به متعادل کردن تناسبات صورت و عدم تعادل نمایه کمک کنیم. همه اینها بدون نیاز به جراحی تهاجمی با استفاده از پرکننده پوستی با چگالی متوسط ​​انجام می شود.

لیفت ابرو به طور همزمان در طی این روش با افزودن فیلر برای حمایت ساختاری و لنگر انداختن ابروها در موقعیتی شکل‌تر و بلندتر به دست می‌آید.

یک کاندید مناسب برای پرکننده شقیقه/پرکننده لیفت ابرو باید دارای نواحی توخالی کافی در ناحیه شقیقه یا اطراف آن باشد.

این باعث می شود که پرکننده با چگالی متوسط ​​به خوبی در داخل شقیقه بنشیند و ابروها را بلند کند. ممکن است از مدل ها خواسته شود که قبل از درمان، عکس هایی از ناحیه درمان ارائه دهند تا مناسب بودن آنها برای اهداف آموزشی ارزیابی شود.

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ابرو و لیفت چشم گربه ای/روباهی

ابروهای افتاده، افتادگی پلک ها و ظاهر خسته زیر چشم، آزاردهنده ترین نشانه های روند پیری در قسمت بالایی صورت هستند.

افزایش سن، ژنتیک و قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث افتادگی یا پتوز ابروها، پلک چشم می شود. این حالت معمولاً در نزدیکی دم ابروها، جایی که عضله پیشانی برای بلند نگه داشتن ابروها ضعیف تر است، قابل توجه است.

در طول فرآیند پیری، ما همچنین حجم ناحیه شقیقه را که از پلک‌های جانبی چشم، ابروها و پیشانی پشتیبانی می‌کند، از دست می‌دهیم که همچنین باید به عنوان بخشی از لیفت ابرو در نظر گرفته شود.

روش های مختلفی برای لیفت ابرو و چشم وجود دارد که شامل تزریق سم بوتولینوم، پرکننده ها، نخ ها و جراحی می شود.

در کلینیک ما همه در دسترس هستند و ما در اینجا توضیح خواهیم داد که کدام درمان یا ترکیب با توجه به سن، نوع پوست و اهداف شما برای شما بهترین خواهد بود.

لیفت ابرو با سم بوتولینوم

سم بوتولینوم را می توان برای بلند کردن قسمت های داخلی (نزدیک به بینی) و مرکزی ابروها استفاده کرد. معمولاً قسمت جانبی ابرو یا دم را نمی توان با تزریق سم بلند کرد و نیاز به حمایت اضافی دارد که می تواند پرکننده شقیقه یا نخ باشد.

لیفت ابرو با نخ

نخ های PDO (پلی دیوکسانون) یا PLLA (اسید لاکتیک پلی L) محبوب ترین نخ های دندانه دار یا خاردار هستند که برای بلند کردن ابروها، پلک ها و تغییر شکل چشم ها نیز استفاده می شوند.

نخ‌ها کوتاه‌تر از نخ‌های صورت هستند و از خط مو یا زیر ابرو وارد می‌شوند تا دم ابروها را به نقطه‌ای بالاتر از پیشانی برسانند.

نخ ها در ۶-۹ ماه خود حل می شوند و نتایج تا ۱۲-۱۵ ماه ماندگاری دارند.

ترکیب نخ ها با پرکننده های شقیقه و تزریق سم بوتولینوم به طور همزمان نتایج بهتری به همراه خواهد داشت و نتایج ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

روش لیفت چشم گربه ای شامل چه مواردی می شود؟

نخی که یک بخیه حل شدنی است که حاوی مخروط‌های کوچک است، زیر پوست فرو می‌کنند، سپس آن را سفت می‌کنند و مخروط‌های نخ را زیر پوست می‌بندند تا آن ناحیه بلند شود. نوع نخی که ما در کلینیک روما استفاده می کنیم، نخ برتر موجود در بازار است.

شما در تمام مدت بیدار هستید و این روش بیش از ۲۰ دقیقه طول نمی کشد.
این دردناک نیست زیرا قبل از عمل به شما بی حس کننده موضعی تزریق می شود.
نتایج آنی هستند و زمان بهبودی چندین روز است.

 

مرتبط بخوانید: مادلینگ صورت با جراحی سرپایی لیفت ابرو و شقیقه و سانترال لب

 

لیفت چشم روباهی چگونه کار می کند؟

لیفت چشم فاکس / لیفت با نخ چشم فاکس به دو صورت عمل می کند.

اولا، لیفت با نخ ابرو به صورت مکانیکی پوست را بالا می‌برد، که ظاهری لیفت شده فوری به صورت می‌دهد – به عنوان یک لیفت ابرو غیر جراحی عمل می‌کند.

ثانیا، در ماه‌های بعد، مخروط‌های کوچک روی نخ‌ها (که در عمق پوست شما گیر می‌کنند) تولید کلاژن بدن را تحریک می‌کنند و ظاهری برجسته و کاملا طبیعی ایجاد می‌کنند.

برای افزایش لیفت ناحیه ابرو و طولانی شدن اثرات لیفت با نخ ابرو – بوتاکس بالای ابرو در روز درمان تزریق می شود.

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

لیفت ترکیبی ابرو و شقیقه با نخ و فیلر در کلینیک روما

 

لیفت با نخ (چشم ها) یک لیفت ابرو غیر جراحی است که در آن به سه دلیل مختلف از نخ در این ناحیه استفاده می شود:

  1. برای تغییر شکل ابرو اغلب به عنوان ابروهای روباهی گفته می شود. این امر باعث ایجاد ظاهر چشم روباهی با چشم‌های گشاد و برجسته می‌شود که مطابق با روند چشم روباهی است که به روند پیری مربوط نمی‌شود.
  2. برای ایجاد لیفت ابرو – به عنوان مثال بالا بردن ابرو برای درمان پلک های کلاه دار یا ابروهای سنگین که اغلب به دلیل افزایش سن ایجاد می شود – درمان این نشانه از سن ۳۰ سالگی به بعد مناسب است.
  3. برای اصلاح عدم تقارن، جایی که یک نخ در یک ابرو قرار می گیرد تا یکی از ابروها را بلند کند تا با دیگری تقارن ایجاد شود.

با گذشت زمان نخ ها به طور طبیعی در پوست شما حل می شوند، همانطور که هر بخیه قابل حلی حل می شود.

 

 

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است