لیفت بازو یا براکیوپلاستی؛ برطرف کننده افتادگی پوست بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی؛ برطرف کننده افتادگی پوست بازو

براکیوپلاستی

لیفت بازو یا براکیوپلاستی؛ برطرف کننده افتادگی پوست بازو

روش های جراحی پلاستیک زیادی وجود دارند که به انسان هایی که از مشکلات زیبایی اندام رنج می برند، کمک می کند تا به راحتی این آسیب ها و مشکلات را برطرف کنند. یکی از این روش های جراحی زیبایی، جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی است. این روش جراحی برای افرادی مناسب به شمار می رود که درگیر مشکل افتادگی پوست در ناحیه فوقانی بازو های خود هستند.

روش لیفت بازو که توسط پزشک متخصص با کشیدن پوست بازو انجام می شود، کمک می‌کند تا ظاهر و حالت بازو زیبایی قبل خود را به دست آورد. در زمان های گذشته پیش از آنکه روش‌های مناسب جدید برای جراحی بازو شناخته شود، معمولاً با نخ و به صورت سنتی اقدام به کشیدن پوست ناحیه فوقانی بازو می کردند. البته این روش چندان تاثیر خاصی بر روی افتادگی پوست زیر بازو نداشت، اما می توانست بخش محدودی از مشکل افتادگی پوست را برطرف کند.

 با پیشرفت تکنولوژی روش های مناسب تر و بهتری از جمله روش لیفت بازو به وجود آمد، که به بیماران کمک می کند افتادگی پوست زیر بازوی خود را به راحتی برطرف کنند. از میان روش های جدید لیفت ناحیه بازو، می توانیم به جراحی لیپولیزر اشاره کنیم. که تاثیر فوق العاده ای بر روی برطرف کردن افتادگی ناحیه فوقانی بازو دارد.

جراحی لیفت بازوجراحی لیفت بازو

مهمترین اهداف انجام جراحی لیفت بازو

به طور کلی افرادی که اقدام به جراحی براکیوپلاستی می‌نمایند به دنبال دستیابی به هدف خاصی هستند. از جمله این هدف ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • می توان با انجام جراحی لیفت در ناحیه بازو پوست شل شده بازو را کم کرده و عرض بازو را باریک نمود.

 • انجام جراحی لیفت بازو منجر به ایجاد ظاهری جوانتر در بازو می شود.

 • افرادی که به دنبال برطرف کردن امتداد بخش داخلی بازوی خود هستند، به سراغ جراحی براکیوپلاستی می‌روند.

 • براکیوپلاستی به از بین رفتن ذخایر کوچک چربی در قسمت بیرونی بازو کمک کرده و منجر می شود که عدم تناسب آن برطرف شود.

افرادی که درگیر سفت کردن پوست ناحیه فوقانی بازوی خود هستند، ترجیح می دهند از روش لیفت بازو استفاده کنند. البته این دسته از افراد نباید به طور صد درصد انتظار داشته باشند که شلی پوست ناحیه زیر بازوی آنها با این روش برطرف شود.

براکیوپلاستی

براکیوپلاستی

 کاندیدای مناسب برای جراحی  براکیوپلاستی

به طور کلی می توانیم بیان کنیم که همه انسان ها در سراسر جهان، کاندید مناسبی برای انجام جراحی براکیوپلاستی نیستند. از این رو تنها افرادی می‌توانند اقدام به لیفت بازو نمایند،که از شرایط خاصی برخوردار باشند. از جمله این شرایط باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افرادی که پوست بازوی آن حالت آویزان داشته یا بر روی آن می توان ترک های پوستی مشاهده کرد. همچنین افرادی که در زیر بازوی خود ذخایر چربی کمی دارند و این مسئله منجر می شود، تا قادر نباشند هر نوع لباسی را به تن کنند.

 • افرادی که دارای پوست شل و چروکیده در قسمت فوقانی بازوی خود هستند، و دلیل بروز چنین مشکلاتی کاهش وزن شدید آنها پس از جراحی لاغری، بای پس معده یا عمل باندینگ است. این دسته از افراد قادر هستند با مراجعه به کلینیک زیبایی اقدام به جراحی براکیوپلاستی نمایند.

 • افرادی که در زیر بغلخود پوست زائد دارند.

 • بیمارانی که قصد جراحی لیفت بازو دارند، باید از سلامت کامل برخوردار بوده و مایل به پذیرش اسکار دائمی جهت کسب نتیجه مطلوب بعد از جراحی باشند.

 بیمارانی که در ناحیه فوقانی بازوی خود، از چربی زیادی برخوردار هستند، به طور کلی کاندیدای بهتری برای جراحی براکیوپلاستی به شمار می‌روند. زیرا این دسته از افراد پس از انجام جراحی لیفت بازو تمام ذخایر چربی اضافی در ناحیه زیر بازوی خود را از دست خواهند داد.  از این رو این دسته از افراد ترجیح می دهند ابتدا از روش لیپوساکشن برای از بین بردن چربیهای ناحیه فوقانی بازوی خود استفاده کنند.

 اما از آنجایی که لیپوساکشن یک عمل تهاجمی است، اگر با عمل لیفت بازو ترکیب شود ممکن است نتیجه مناسبی را برای بیمار در پی نداشته باشد. پس توصیه می شود هر یک از این روش‌های درمانی را به صورت مجزا انجام دهید. تا بتوانید چربی های ناحیه فوقانی بازوی خود را برطرف کنید.

جراحی پوست افتاده بازو

جراحی پوست افتاده بازو

تمام افرادی که دارای شرایط یاد شده هستند، می تواند به عنوان کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت بازو به شمار روند. در این روش درمانی به راحتی می توان پوست اضافی ناحیه فوقانی بازو را از بین برده و زیبایی و تناسب را به بازوان و اندام افراد بازگرداند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در کشور، می تواند در کسب نتیجه  مطلوب بعد از جراحی کمک شایانی نماید.

 نکته مهمی که باید در زمان جراحی لیفت بازو با آن توجه کنید انتخاب پزشک متخصص و کلینیک فوق تخصص برای جراحی بازو است. در غیر این صورت شما نه تنها هزینه بالایی برای انجام جراحی براکیوپلاستی خواهید پرداخت، بلکه به نتیجه مطلوب نیز بعد از جراحی دست نخواهید یافت. معمولاً بیمارانی که از درجه کمتری از پوست اضافی در ناحیه فوقانی بازوی خود برخوردار هستند، بهتر است از روش های غیر جراحی برای برطرف کردن این مشکل استفاده نمایند.

 این دسته از افراد می توانند با انجام ورزش های بالاتنه ظاهر زیبایی به بازوی خود ببخشند. اما در صورتی که انجام هیچ یک از این روش های ورزشی نیز آنها را به نتیجه دلخواه نرساند، بهترین و جدیدترین روش جراحی لیفت بازو خواهد بود. که علاوه بر استحکام بخشیدن به پوسته فوقانی بازو ظاهر زیبایی نیز به آن خواهد بخشید.

جراحی بازو با روش های جدید

جراحی بازو با روش های جدید

پیش از انجام جراحی براکیوپلاستی چه اقداماتی باید انجام شود؟

 بهتر است بیماران پیش از انجام لیفت بازو به مدت چند هفته از مصرف هرگونه دخانیات از جمله سیگار خودداری کنند. علاوه بر آن این دسته از افراد برای آنکه از بروز عوارض پس از جراحی جلوگیری نمایند، لازم است حتماً وزن طبیعی خود را پیش از جراحی حفظ کنند. برای این کار می توانند از تمرینات ورزشی منظمی استفاده کرده و یا از تمرینات مناسب ورزشی استفاده کنند.

 علاوه بر تمام این کارها حتماً به خاطر داشته باشید در روز انجام جراحی لیفت بازو حمام کرده یا دوش بگیرید. زیرا این فرآیند می‌تواند به سرعت بهبود بعد از لیفت کمک شایانی نماید. اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در هفته منتهی به عمل براکیوپلاستی به هیچ عنوان اقدام به اصلاح یا اپیلاسیون در منطقه مورد نظر ننمایید. زیرا ممکن است بعد از جراحی عوارض جبران ناپذیری برای شما در پی داشته باشد.

برطرف کردن افتادگی پوست بازو

برطرف کردن افتادگی پوست بازو

 اقدامات بعد از جراحی براکیوپلاستی

اگر علاقه مند هستید که در مدت زمان کوتاهی دوران نقاهت بعد از جراحی خود را طی کنید، بهتر است حتما به اقدامات پس از جراحی لیفت بازو توجه نمایید.  بیمارانی که بهترین کلینیک زیبایی در تهران را برای جراحی انتخاب می کنند، در جلسه اول از پزشک خود لیستی از اقدامات قبل و بعد از جراحی را دریافت می نمایند.

بیماران در صورتی که این اقدامات را به درستی رعایت کنند قادر هستند در زمان کوتاهی به نتیجه مطلوب بعد از عمل دست یابند. از جمله مهمترین اقدامات و مراقبت هایی که باید بعد از جراحی لیفت بازو به آن توجه کنید، عبارتند از:

 • برای کاهش درد بعد از جراحی بهتر است از داروهای ضد درد خوراکی که توسط پزشک توصیه می‌شود استفاده کنید.

 • بهتر است بین یک تا دو هفته از محل کار خود مرخصی گرفته و به استراحت بعد از عمل لیفت بازو بپردازید. قادر خواهید بود بلافاصله بعد از جراحی فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید اما برای آن که فعالیت‌های سنگین داشته باشید لازم است سه تا چهار هفته استراحت کنید.

 • بازو ها معمولاً به مدت یک هفته با باند مخصوص پانسمان می‌شوند، و برای آن که از بروز تورم در بازو جلوگیری کنید بهتر است بازوی خود را بر روی دو بالش قرار دهید تا بالاتر از سطح بدن تان قرار گیرد.

 • به هیچ عنوان نیاز نیست که بعد از عمل لیفت بازو از لوله‌های درن استفاده کنید.

 • در صورتی که از مشاهده جای زخم بر روی بدن خود ناراضی هستید، باید بدانید که بعد از عمل براکیوپلاستی حداقل یک سال طول می کشد تا جای زخم از روی بدن برطرف شود. پس نیازی نیست که اقدام خاصی برای برطرف کردن جای زخم بعد از جراحی انجام دهید.

لیفت بازو در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیفت بازو را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است