لیفت ابرو و شقیقه با جراحی و جذابیت و زیبایی بیشتر

لیفت ابرو و شقیقه با جراحی؛ جذابیت و زیبایی بیشتر

داشتن چهره ای زیبا و جوان همیشه آرزوی انسان است. مخصوصا زمانی که با افزایش سن مواجه می شویم، چین و چروک هایی که بر روی پوست ایجاد می شود، انسان را بیشتر در حسرت داشتن چهره زیبا فرو می برد. لیفت ابرو و شقیقه با جراحی یک روش مطمئن و عالی برای بازگرداندن زیبایی به چهره است. 

در این روش عمل زیبایی با استفاده از تکنیک های خاص که توسط پزشکان متخصص انجام میشود، شقیقه و ابرو لیفت داده شده و پوست این نواحی کشیده می شود. تا تمام چین و چروک هایی که بر روی پوست ایجاد شده اند، از بین روند. 

بدون شک اگر در بخش شقیقه ها با افتادگی پوست مواجه شوید، اثری نامطلوب را بر روی زیبایی چهره شما خواهد گذاشت. چون این افتادگی در پوست ناحیه شقیقه، می تواند افتادگی گوشه ابرو و چشم را هم به دنبال داشته باشد. پس لیفت ابرو و شقیقه با جراحی می تواند راهکاری ایده آل برای بازگشت مجدد زیبایی به پوست صورت باشد. 

می توان هر یک از این لیفت ها را به صورت مجزا انجام داد. اما اگر لیفت ابرو و شقیقه با جراحی و به صورت همزمان در یک کلینیک زیبایی معتبر انجام شود، بدون شک نتیجه رضایت بخش تری را برای شما به همراه خواهد داشت. پس انتخاب یک کلینیک معتبر و یک پزشک متخصص اولین قدم برای لیفت صورت است. 

لیفت ابرو و شقیقه با جراحی

لیفت شقیقه به چه صورت است و چه کسانی می توانند اقدام به این عمل نمایند؟

اصولا برای انجام لیفت سن خاصی مد نظر نیست. تمامی مردم می توانند از سنین ۱۷ سالگی تا ۸۲ سالگی اقدام به لیفت ابرو و شقیقه با جراحی نمایند. برخی ممکن است به صورت ژنتیکی، برخی از بدو تولد و برخی دیگر با افزایش سن درگیر چین و چروک هایی بر روی صورت خود شوند.

این عوامل منجر می شود تا چربی زیر پوست هم در طی سالهای اینده کم شده و پوست حالت ارتجاعی خود را از دست دهد. این اتفاق باعث بروز چین  خوردگی در ناحیه ابرو، پلک، پیشانی، شقیقه و … می شود که چهره را از زیبایی دور می نماید. پس لازم است به سراغ یک روش عالی برای بازگرداندن زیبایی به چهره رفت. که این روش می تواند لیفت ابرو و شقیقه با جراحی باشد. 

با کشیدن پوست شقیقه ها چهره خود را جوان تر نموده و از دست چین و چروک های ایجاد شده در زیر پوست، خلاص شوید. به لیفت شقیقه در اصطلاح پزشکی لیفت تمپورال نیز گفته می شود که یک روش جراحی غیر تهاجمی و ساده است. 

با انجام این عمل به راحتی می توان لایه های زیرین پوست شقیقه را کشیده، و تمام خطوط، چین و چروک، و آسیب های ایجاد شده بر روی پوست را از بین برد. بدون تردید لیفت ابرو و شقیقه با جراحی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران می تواند حالت پیری را از چهره رفع نموده و شادابی را به پوست صورت بازگرداند.

لیفت ابرو و شقیقه

لیفت ابرو به چه صورت انجام می شود؟

لیفت ابرو و شقیقه با جراحی در کنار یکدیگر می توانند مزایای بسیاری به همراه داشته باشند. زیرا زمانی که شما اقدام به انجام لیفت ابرو می نمایید، حالت چشمان شما درشت تر و کشیده تر می شود. اگر پوست اطراف شقیقه نیز به صورت همزمان لیفت شود، در اطراف چشم و ابرو تغییر زیادی حاصل خواهد شد. 

معمولا افتادگی پوست در اطراف شقیقه و گوشه چشم، خیلی بیشتر از چین و چروک های ایجاد شده بر روی پیشانی می تواند چهره انسان را پیر نشان دهد. از این رو با انجام لیفت ابرو و شقیقه با جراحی هم می توان صورت را از حالت خستگی، ناراحتی، عصبی و … دور نمود، و هم شادابی و جوانی را به چهره بازگرداند. 

بهتر است این نکته را در مورد لیفت ابرو و شقیقه با جراحی بدانید، که ممکن است لیفت شقیقه برای تمام افراد مناسب باشد، اما مسلما انجام لیفت ابرو مناسب هر شخصی نیست. پس پیش از ان که اقدام به لیفت ابرو نمایید، حتما با یک متخصص با تجربه و ماهر در این خصوص صحبت و مشورت کنید. 

دوران نقاهت لیفت ابرو و شقیقه با جراحی چقدر است؟

اصولا هر پزشکی در این زمینه دستورات خاص خود را به بیمار ارائه می دهد. اما به طور کلی باید بگوییم که پانسمان لیفت ابرو و شقیقه باید بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت باز شود. حتما پس از انجام لیفت شقیقه باید در هفته اول زمان خواب سر خود را بالاتر از بدنتان نگه دارید. 

می توانید به راحتی این کار را با استفاده از چند بالش اضافه انجام دهید. تا با افزایش ارتفاع سر خود نسبت به بدنتان، از بروز هر گونه مشکلی در قسمت لیفت شقیقه خودداری نمایید. این حرکت به خوبی ورم و کبودی را از ناحیه لیفت ابرو و شقیقه با جراحی کم می کند. 

بدون شک پس از انجام لیفت در قسمت ابرو و شقیقه، ممکن است در ناحیه پیشانی و اطراف چشم خود کبودی مشاهده نمایید. که این کبودی ها اصولا در مدت زمان کوتاه ۷ روز تا ۱۰ روز از بین می روند. اما ممکن است به مدت ۶ تا ۸ هفته، بر روی صورت خود اثراتی از این جراحی ها را مشاهده کنید. 

حتما به خاطر داشته باشید که بعد از لیفت ابرو و شقیقه با جراحی حتما از کمپرس آب سرد استفاده کنید و تا می توانید سرتان را بالا نگه دارید. این کار از بروز ورم و کبودی در چهره می کاهد. مخصوصا در ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت اولیه بعد از جراحی. 

نیازی نیست یخ را به صورت مستقیم بر روی صورت خود قرار دهید، فقط خنکی ملایمی به پوست شما برسد برای برطرف کردن ورم و کبودی کافی خواهد بود. 

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت ابرو و شقیقه با جراحی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت ابرو و شقیقه با جراحی انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت ابرو و شقیقه با جراحی  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت ابرو و شقیقه با جراحی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است