لیفت ابرو با نخ؛ ساده ترین و بهترین روش زیبایی ابرو

یکی از مشکلاتی که معمولا در اثر افزایش سن در چهره انسان ایجاد می شود، افتادگی ابرو ها است. این اتفاق منجر به خستگی، عصبی شدن و حتی بسته شدن چشم ها شده و انسان ها را دچار ناراحتی می کند. امروزه انجام لیفت ابرو با نخ یکی از بهترین، ساده ترین و مناسب ترین روش برای برطرف کردن این مشکل به شمار می رود. 

افرادی که اقدام به بالا کشیدن و لیفت ابرو های خود می نمایند، چهره شاداب و جوان خود را مجددا به دست می آورند. چون بالا بودن ابروها برجستگی چشم ها را بیشتر به نمایش می گذارد، و همین مسئله زیبایی بیشتری به چهره می بخشد. لیفت ابرو با نخ راهکاری ایده آل و عالی برای رسیدن به جذابیت است.

انواع دسته افراد در جراحی لیفت ابرو

دسته دیگری از افراد هستند که از بدو تولید با مشکل افتادگی در ابروهای خود مواجه هستند. این اتفاق باعث شده است تا بیشتر این افراد اعتماد به نفس پایینی داشته و از حضور در مجامع عمومی پرهیز کنند. اما با یک روش ساده و مناسب می توانند اعتماد به نفس خود را افزایش داده و برای حضور در جامعه مشتاق شوند. 

در میان تمام روش هایی که برای جوانسازی صورت انجام می شود، انجام لیفت ابرو با نخ بهترین انتخاب است. چون نتایج قابل قبول تری نسبت به روش های دیگر برای انسان به همراه دارد.

لیفت ابرو با نخ ساده ترین و بهترین روش زیبایی ابرو

لیفت ابرو با نخ

مهمترین دلایلی انجام لیفت ابرو با نخ چیست؟

بسیاری از افراد با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران، به دنبال بالا کشیدن ابروهای خود هستند. اما هدف از انجام این عمل چیست؟ همانطور که بیان نمودیم انسان در اثر افزایش سن درگیر افتادگی ابرو شده و پوست صورت حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد. 

این اتفاق باعث می شود تا در صورت چین و چروک های بیشتری به نمایش گذاشته شود. پس پوست صورت حالتی خسته و عصبی به خود می گیرد و از جذابیت انسان کاسته می شود. از سوی دیگر برخی از افراد به صورت ژنتیکی با مشکلاتی در چهره خود روبرو می شوند، که نیاز به درمان ان دارند. لیفت ابرو با نخ یکی از روش های درمانی مناسب و عالی برای این دسته از افراد به شمار می رود. 

به همین دلیل به طور کلی می توانیم هدف از انجام لیفت ابرو را در سه مورد کلی خلاصه کنیم:

 • افزایش اعتماد به نفس در خانم ها و اقایان
 • گیرایی بیشتر چشم ها و بالا بردن پشت پلک 
 • برطرف کردن حالت عصبانیت و خستگی از چهره 

مرتبط بخوانید: بهترین کلینیک زیبایی در قیطریه تهران

لیفت ابروها با نخ به چه صورت انجام می شود؟

در این روش درمانی که لازم است حتما در کلینیک زیبایی و زیر نظر یک پزشک متخصص انجام شود، از یک سری ریز رشته ها استفاده می شود. که کمک می کنند تا ابرو ها بالا رفته و در اصطلاح لیفت شوند. از این روش حتی برای محو کردن و از بین بردن افتادگی های مختلف در صورت نیز استفاده می شود. 

مثلا می توان با لیفت ابرو با نخ خطوط دور لب، اطراف گونه ها، ناحیه غبغب و افتادگی پوست گردن را نیز درمان نمود. نخ ها در این روش باید در جهت خطوط جوان سازی پوست قرار گیرند. که این عمل حتما باید زیر نظر یک پزشک متخصص انجام شود. تا پس از تحریک کلاژن و سفت کردن پوست، جوانی و شادابی به پوست باز گردد. 

لیفت ابرو با نخ ساده ترین و بهترین روش زیبایی ابرو

شادابی و زیبایی صورت با لیفت ابرو

چه کسانی افراد مناسبی برای انجام لیفت ابرو با استفاده از نخ هستند؟

با این که لیفت ابرو با نخ یکی از روش های ساده برای بالا کشیدن ابروها به شمار می رود، اما برای تمام افراد مناسب نبوده و همه نمی توانند از این روش درمانی برای جوانسازی پوست خود استفاده کنند. باید بگوییم افرادی که بین ۳۰ تا ۵۰ سال سن دارند، بهترین کاندیدای انجام لیفت ابرو می باشند. 

در این میان هم افرادی که از ویژگی های خاصی برخوردار هستند، بهتر است این روش درمانی را انجام ندهد. از جمله افرادی که دارای پوست نازکی هستند، یا چربی زیر پوست آنها زیاد نیست. از سوی دیگر افرادی که زاویه فکی صورت آنها حالت کیسه ای دارد نیز افراد مناسبی برای لیفت ابرو با نخ نیستند. 

با این که این روش درمانی یکی از بهترین روش های جراحی به شمار می رود، اما نتیجه آن تنها به مدت چندین سال ماندگاری دارد. هیچ کس نمی تواند فرایند پیری را از خود دور کند و یا آن را متوقف نماید. تنها کاری که می توان انجام داد، استفاده از رژیم های غذایی مناسب و انواع ویتامین ها است. که روند پیری و نیاز به لیفت ابرو با نخ را به تعویق خواهد انداخت. 

مرتبط بخوانید: جوان سازی صورت : همه روش هایی که باید بدانید!

لیفت ابرو با انواع نخ ها چگونه انجام می شود؟

اصولا برای انجام لیفت ابرو هم می توان از بیهوشی عمومی استفاده نمود، هم از بی حسی موضعی. اما اصولا لیفت ابرو با استفاده از نخ خود به دو روش مجزا صورت می پذیرد که می توانیم به آنها اشاره نماییم:

 • لیفت ابرو با نخ به صورت ثابت

این روش معمولا از ماندگاری بیشتری نسبت به روش دیگر برخوردار است. زیرا پوست اضافی که در قسمت پیشانی وجود دارد برداشته می شود. هر چند کبودی در لیفت ابرو به روش ثابت بیشتر است، اما نتیجه به دست آمده از آن نیز مطمئن تر و مناسب تر خواهد بود. 

لیفت ابرو با نخ ساده ترین و بهترین روش زیبایی ابرو

لیفت ابرو راهکاری عالی برای زیبایی چشم

 • لیفت ابرو به صورت معلق

این روش که از نام آن مشخص است، نیاز به یک سری نخ دارد که با بی حسی موضعی به زیر پوست تزریق می شوند. نتیجه لیفت ابرو با نخ به صورت معلق تقریبا ۱ الی ۲ ساعت بعد از تزریق قابل مشاهده است. 

زمان هر دوی این روش های لیفت ابرو، بسته به میزان بالا کشیدن ابرو متفاوت است. از سوی دیگر اگر جراح در حین لیفت ابرو جراحی دیگری نیز بخواهد انجام دهد، مسلما این روش درمانی نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت. اما به طور کلی باید بگوییم زمان لیفت ابرو محدود و کوتاه است. 

مهمترین مزایای لیفت ابرو با نخ چیست؟

باید بیان نماییم که لیفت ابرو با روش تزریق نخ یکی روش عالی و بی خطر به جای جراحی لیفت به شمار می رود، که در کلینیک زیبایی تهران انجام می شود. از این رو مزایای بسیاری را می توانیم برای این روش درمانی بیان نماییم. مسلما از آنجایی که این روش درمانی نسبت به دیگر روش ها برتری دارد، نیاز به مراقبت های خاصی بعد از عمل نخواهد بود. 

یعنی فرد به سرعت بعد از  لیفت ابرو می تواند اقدام به رانندگی نموده و یا با خانواده و دوستان خود به تفریح و گردش رود. اما به طور کلی می توانیم مهمترین مزایای لیفت ابرو با نخ را چنین بیان نماییم:

 • عدم به وجود آمدن زخم بر روی پوست 
 • کم خطر بودن لیفت با نخ نسبت به دیگر روش های بالا کشیدن ابرو
 • قابلیت انجام مجدد عمل، بدون مشاهده عوارض خاص
 • عدم نیاز به مراقبت ها و رعایت موارد خاص پیش از انجام عمل 
 • ماندگاری چندین ساله درمان لیفت ابرو با نخ
 • قابلیت مشاهده نتیجه به سرعت بعد از انجام جراحی

البته با وجود تمام این مزایایی که برای انجام لیفت ابرو با استفاده از نخ بیان نمودیم، باید بگوییم که هر روش درمانی عوارضی هم با خود به همراه دارد. اما این روش در اصل عوارضی در حد صفر درصد دارد. البته اگر جراحی توسط یک متخصص ماهر و با تجربه انجام شود، بدون شک هیچ عوارضی را با خود به همراه نخواهد داشت.  

لیفت ابرو با نخ ساده ترین و بهترین روش زیبایی ابرو

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت ابرو با نخ  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت ابرو با نخ انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت ابرو با نخ  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

ارتباط

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت ابرو با نخ توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

 

دیدگاه ها بسته شده است