لیزر صورت راهی فوق العاده برای جذابیت بیشتر

لیزر صورت راهی فوق العاده برای جذابیت بیشتر

افراد زیادی در این دنیا وجود دارند که زیبا هستند و زیبایی را دوست دارند. از این رو همیشه به دنبال روش های جدید و به روزی هستند تا این زیبایی ظاهری خود را افزایش دهند. لیزر صورت یکی از ایده ال ترین روش هایی است که زنان دنیا همیشه از آن استفاده می کنند.

البته داشتن موهای زبر و خشن در برخی از چهره ها، منجر شده است تا بسیاری از مردم بیشتر درگیر استفاده از روش لیزر صورت شوند. موهای زائدی که بر روی صورت وجود دارد، زیبایی را از چهره انسان دور می کند. حتی موهایی که به شکل پرز یا کرک هستند نیز انسان را آزار می دهند.

این که موهای زائد صورت در افراد به چه ضخامتی باشد، بستگی به ژنتیک افراد دارد. برخی از خانمها و آقایان از موهای نازک و پرز مانند برخوردار هستند. در حالی که برخی دیگر از موهای خشن رنج می برند. برای برطرف نمودن هر دو نوع موهای زائد، لیزر صورت روشی ایده آل است.

اگر بخواهیم در میان تمامی روش های لیزر درمانی به محبوب ترین انها اشاره نماییم، باید بگوییم لیزر صورت از پر طرفدار ترین این روش ها به شمار می رود. البته تمامی موهای زائد بدن و صورت در اثر لیزر به صورت کامل از بین نمی روند. اما به میزان قابل توجهی رشد آنها کاهش می یابد.

لیزر صورت

چه افرادی می توانند به راحتی اقدام به لیزر صورت نمایند؟

تمامی متخصصان بر این باور هستند که ممکن است پس از لیزر موهای زائد، تقریبا ۲۰ تا ۳۰ درصد آنها مجدد رشد نمایند. اما با این تفاسیر باز هم خلاص شدن از دست ۸۰ درصد از موهای زائد صورت و بدن می تواند ایده آل به شمار رود.

لیزر موهای زائد بدن و لیزر صورت از جمله خدمات خاص و فوق العاده زیبایی هستند که مزایا و عوارض بسیاری را نیز با خود به همراه دارند. حتی برخی از افراد با شرایط خاص نباید به هیچ عنوان به سراغ استفاده از این روش های زیبایی روند.

افرادی که به سراغ متخصصین پوست می روند، اولین سوالی که در ذهن دارند این است که آیا همه افرادی که دارای موهای زائد هستند می توانند اقدام به لیزر درمانی کنند؟ مسلما خیر. هر فردی نمی تواند به عنوان یک داوطلب مناسب برای انجام این روش درمانی انتخاب شود.

بیشتر موهای زائد در بدن و صورت به دو دلیل هورمونی یا غیر هورمونی به وجود می آید. در صورتی که رشد این موهای زائد به دلیل هورمونی باشد، به هیچ عنوان هیچ روش لیزر صورت یا بدن نمی تواند شما را از دست این موها خلاص کند. برخی از اختلالات هورمونی در بدن خانم ها یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک منجر می شود تا خانم ها در نقاطی از بدن خود با موهای زائد مواجه شوند، که پیش از این هیچ نشانی از موهای زائد وجود نداشته است.

در این حالت فرد باید ابتدا به سراغ درمان بیماری خود رفته و سپس برای لیزر درمانی به متخصص پوست مراجعه کند. این مسئله بدان معنا نیست که این افراد نمی توانند لیزر صورت انجام دهند. بلکه به این معناست باید ابتدا بیماری های هورمونی بدن خود را درمان نموده، و سپس برای لیزر درمانی مراجعه کنند.

لیزر درمانی صورت و بدن

لیزر پوست بدن و صورت برای چه کسانی ممنوع است؟

افراد خاصی که از بیماری های خاص همچون لوپوس رنج می برند، افراد مناسبی برای لیزر درمانی به شمار نخواهند رفت. از این رو بهتر است این دسته از افراد لیزر صورت را فراموش کنند. زیرا نور لیزر منجر می شود تا بیماری لوپوس تشدید شده و فرد را بیمارتر نماید.

از سوی دیگر لیزر صورت برای برخی از افراد که مبتلا به پورفیری هستند نیز ممنوع می باشد. زیرا واکنش لیزر بر روی پوست این افراد بسیار خاص و حساس است. مبتلایان به بیماری های قلبی، که از باتری در قلب خود استفاده می کنند. حتما باید پیش از لیزر، این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارند.

اصولا این دسته از افراد نیز توسط پزشک متخصص خود، از انجام لیزر صورت و بدن منع می شوند. این سه بیماری خاص، از مهمترین بیماری هایی است که افراد را برای انجام لیزر ممنوع می کند.

ایا برای لیزر درمانی رنگ پوست به عنوان معیار شناخته می شود؟

بله. رنگ پوست می تواند در استفاده از لیزر صورت و بدن بسیار حائز اهمیت باشد. زیرا افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند، ممکن است در پی لیزر درمانی دچار سوختگی یا آسیب های پوستی شوند. اگر اقدام به سولاریوم نموده اید، یا این که پوست های تیره ای دارید، از لیزر نمودن پوست بدن و صورت خود خودداری نمایید.

یا این که پیش از انجام لیزر، با پزشک متخصص خود مشورت نمایید. در صورتی که لیزر صورت توسط یکی از افراد غیر متخصص انجام شود، بدون شک نتیجه ای جز سوختگی شدید پوست را به دنبال نخواهد داشت. این سوختگی های ناشی از لیزر می تواند به شکل لکه های پوستی حتی در برخی موارد تا پایان عمر بر روی پوست باقی بمانند.

افرادی که از پوست های روشن با موهای تیره و قطور برخوردار هستند، نتیجه لیزر درمانی آنها موفقیت آمیزتر خواهد بود. حتی در بسیاری از این افراد، رشد موها به صورت دائمی قطع می شود.

مرتبط بخوانید:لیزر خال و زگیل : یک روش واقعا کاربردی برای زیبایی + عکس 

چه افرادی بیشتر به سراغ لیزر درمانی می روند؟

خانم ها بیشترین طرفداران لیزر صورت و بدن به شمار می روند. اما این بدان معنا نیست که آقایان به هیچ عنوان طالب این روش درمانی نیستند. هر دوی این افراد ممکن است در برخی از نقاط خاص بدن خود، با رشد موهای زائد شدیدی رو به رو شوند.

به همین دلیل علاقه مند هستند که از دست این موهای زائد خلاص شوند. خانم ها معمولا گونه ها، چانه، پیشانی، بالای لب ها و گردن خود را لیزر صورت می نمایند. البته این که تا چه اندازه صورت بانوان نیاز به لیزر درمانی دارد، تنها با مشورهت پزشک مشخص می شود.

اما اقایان معمولا بیشترین نقاطی را که در صورت، لیزر می نمایند، گردن و خط ریش، پیشانی، پشت گردن و زیر خط رویش موهای سر، ناحیه بالای گونه ها و بینی می باشد. بدون شک استفاده از لیزر صورت می تواند روشی عالی و جایگزینی مناسب به جای روش های دردناک و قدیمی به شمار رود.

زیرا مردان نیز در روش شیو کردن موهای صورت خود، با عوارض زیادی رو به رو می شدند. بسیاری از آقایان بعد از شیو کردن با زبری پوست، خشک شدن پوست، جوش های چرکی و … مواجه شده و از زیبایی ظاهری آنها کاسته می شد. از این رو مردان نیز لیزر صورت را انتخاب نمودند.

برخی از عوارض لیزر صورت و بدن 

هر روش درمانی زیبایی دارای مزایا و عوارضی است. از جمله مهمترین عوارضی که می توانیم برای لیزر درمانی صورت و بدن بیان نماییم، خشکی و التهاب پوست، عفونت، تغییرات رنگدانه های پوست، تاول، آسیب به چشم و بینایی، ریزش مو و .. می باشد.

لازم به ذکر است که این دسته از عوارض در تمامی افرادی که این عمل را انجام می دهند، مشاهده نمی شود. برخی از عوارض تنها زمانی که لیزر درمانی توسط فرد غیر متخصص انجام شود بر روی پوست ایجاد می شود. یکی از متداول ترین عوارض لیزر، التهاب و خشکی پوست است که موقت بوده و با استفاده از کرم های ترمیم و مرطوب کننده های مناسب به راحتی رفع می شود.

 • لیزر زیبایی چه کاربردی دارد
 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیزر صورت را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیزر صورت انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیزر صورت برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

  در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیزر زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است