لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

لیزر زیبایی چیست؟ چرا از لیزر برای عملیات زیبایی استفاده می شود. استفاده از لیزر در عملیات زیبایی اجتناب ناپذیر است اما باید بدانید که استفاده لیزر در زیبایی نمونه های مختلفی داشته و برای هر نوع پوست از دستگاه خاصی استفاده می شود.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

مرتبط بخوانید : اسکلروتراپی واریس جهت زیبایی پاها + نمونه کار

انواع‌ لیزر زیبایی

• از بین بردن موهای زائد

اولین کاربرد لیزر زیبایی استفاده از آن در ازبین بردن مو های زائد است که در این زمینه دستگاه های زیادی وجود دارد که برای پوست های مختلف کاربرد دارند برخی از این دستگاه ها برای پوست های تیره و برخی روشن به کار می روند.

• لکه های پوستی

یکی از مشکلاتی است که خانم ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. راه های مختلفی برای درمان و از بین بردن این عارضه وجود دارد استفاده از لیزر زیبایی نیز یکی از این گزینه ها است. افراد می توانند لکه های ناشی از آفتاب سوختگی، بارداری همچنین وجود خال های گوشتی و ماه گرفتگی را با استفاده از لیزر زیبایی برطرف کنند.

• رفع کک مک

همیشه برای افراد یک معضل محسوب می شده است. اما امروزه استفاده از لیزر این مشکل را رفع کرده است. افراد به راحتی می توانند از شر کک مک های نواحی مختلف بدن خلاص شوند.

• یکی از موثرترین روش های از بین بردن عوارض ناشی از پیری،

رفع چین وچروک صورت استفاده از لیزر زیبایی است. در گذشته این فرآیند بسیار دردناک و تهاجمی بوده است اما امروزه به لطف دستگاه های مدرن این عملیات بسیار آسان انجام می گیرد و نتایج رضایت بخشی را نیز به دنبال دارد.

• از دیگر موارد استفاده از لیزر زیبایی لابیاپلاستی

یا جراحی زیبایی واژن است که در گذشته عملی دردناک محسوب می شده است این فرآیند که بر اثر زایمان، بیماری یا بالا رفتن سن مشکلاتی نظیر افتادگی و شلی به وجود می آید که با انجام لابیاپلاستی این مشکلات از بین می رود.

لیزر زیبایی

مرتبط بخوانید : لیزر خال و زگیل : یک روش واقعا کاربردی برای زیبایی + عکس

یکی از رایج ترین و موثرترین استفاده از لیزر زیبایی استفاده ی آن در کاشت مو است. یکی از دلایل استفاده از لیزر در فرآیند زیبایی عدم نیاز به جراحی و خونریزی است همچنین سرعت بالا در درمان نیز باعث شده که این روش ها بسیار مورد توجه واقع شوند.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیزر زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است