لبخندی دلنشین با جراحی چال گونه

جراحی چال گونه

جراحی چال گونه

جراحی چال گونه به شما در زیبا شدن کمک می کند. بسیاری از مردم در کنار دهان و روی گونه یک چال کوچک و شگفت انگیز دارند که لبخندشان را با شکوه تر نشان می دهد. چال گونه در هر فرهنگی می تواند نشان دهنده یک نماد برای افراد با این ویژگی باشد. در واقع با خندیدن یک شکاف طبیعی روی گونه ها ایجاد می شود که در عضله آن وجود دارد. این شکاف کوچک در سمت دهان است و برخی از افرادی که چال گونه ندارند با روش های جراحی چال گونه می توانند این روند طبیعی را ایجاد نمایند. جراحی ایجاد چال گونه می تواند کیفیتی دلخواه و به یاد ماندنی را به لبخند شما ببخشد. در حالی که تغییر ایجاد شده در نمای صورت بسیار ظریف است، جذابیت را در هنگام خندیدن چندین برابر می کند.

مرتبط بخوانید: مادلینگ و زاویه سازی صورت چیست؟!

روند انجام جراحی چال گونه

اولین قدم در انجام این روند اینست که محل دقیق چال گونه روی صورت و در خارج از گونه توسط پزشک مشخص شود. مقدار کمی (تقریبا ۱ سانتیمتر) بی حس کننده موضعی در داخل هر دو گونه قرار می گیرد، و سپس یک برش کوچک در هر طرف صورت ایجاد می شود. مقدار کمی عضله (تقریبا ۳ تا ۴ میلی متر) در محل حذف می شود که در ناحیه طبیعی وجود ندارد. بعد، یک یا دو بخیه قابل جذب (که در ۱-۲ هفته کاملا جذب می شود) برای ایجاد لایه ای جدید استفاده می شود. مقدار عضله برداشته شده و عمق آن باید دقیقا تنظیم شود تا طبیعی ترین ظاهر در گونه ها به وجود آید. این جراحی به طور کلی حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد.

جراحی چال گونه

جراحی چال گونه

آیا جراحی چال گونه دائمی است؟

این روش در حدود بالای ۹۰ درصد به طور دائمی اثربخش است. به ندرت، اگر بخیه در طول روند بهبودی شکسته شود، یا اگر شکل ضعیفی از بافت اسکار ایجاد شود، می تواند باعث کم عمق شدن یا به طور کلی ناپدید شدن چال گونه شود.

مرتبط بخوانید: لیفت و جوانسازی صورت

جراحی چال گونه

جراحی چال گونه

پس از جراحی چال گونه

فرد پس از جراحی چال گونه می تواند سریعا فعالیت های روزمره را بدون نیاز به بستری شدن بعد از این روند از سر بگیرد و غذا و نوشیدنی های با دمای معمولی را در عرض چند ساعت پس از عمل میل کند. در طی دو تا سه روز اول پس از جراحی ممکن است تورم در گونه ها و گاهی اوقات کمی کبودی در محل حفره وجود داشته باشد.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.