عمل لیفت سینه یا بالا بردن سینه چیست؟

عمل لیفت سینه یا بالا بردن سینه چیست؟

بیشتر خانم ها همیشه از افتادگی سینه های خود بعد از زایمان یا افزایش سن گلایه می کنند. این مسئله زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار داده، و منجر می شود که اعتماد به نفسشان کاهش یابد. از این رو این خانم ها به سراغ روش لیفت سینه می روند، تا مجددا شادابی و زیبایی قبل خود را به دست آورند.

در این روش با از بین بدن پوست های اضافی که در زیر سینه ها ایجاد شده است، می توان نوک سینه را به جای قبل خود باز گرداند. زیبایی سینه ها با ظاهری سفت تر، بعد از لیفت سینه به وجود می آید. اما آیا میدانید این روش درمانی چیست و چه مزایایی می تواند برای بدن انسان به همراه داشته باشد؟ با ما همراه باشید.

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه یا بالا بردن سینه چیست؟ 

جراحی های زیبایی بسیاری در کلینیک زیبایی انجام می شود. اما برخی از آنها از حساسیت بیشتری برخوردار هستند. جراحی بالا بردن سینه برای رفع افتادگی سینه ها، یکی از این جراحی های خاص است، که نیاز است حتما توسط پزشک متخصص انجام شود.

دلایل مختلف بسیاری می توانند منجر به بروز افتادگی در سینه ها شوند. اما می توان به راحتی با روش لیفت سینه این افتادگی ها را برطرف نمود. در روش بالا بردن سینه با لیفت، برش هایی را در پوست سینه ایجاد می کنند. پس از آن بخش های اضافی و جمع شده پوست سینه را برداشته و آن را بالا می کشانند.

در روش جراحی لیفت سینه به هیچ عنوان بافت های سینه آسیب نمی بینند و دچار تغییر نمی شوند. دقیقا برخلاف جراحی کوچک کردن سینه، که در آن بافت های اضافی سینه به راحتی برداشته می شوند. اما در عمل بالا بردن سینه فقط پوست های اضافی سینه برداشته شده، و منجر به بالا رفتن و جوان شدن سینه می گردند.

افتادگی سینه های یکی از مشکلات رایجی است که میان خانم ها در سن های مختلف ایجاد می شود. به طور کلی باید بگوییم بزرگ بودن سینه ها اصلی ترین دلیل است که منجر می شود سینه ها دچار افتادگی شوند. متاسفانه هیچ پزشکی غیر از روش لیفت سینه نمی تواند به بالا رفتن سینه ها کمک کند.

زیرا این مشکل قابل درمان نبوده و وقتی افراد چاق با کاهش وزن شدید مواجه می شوند، سینه های آنها دچار افتادگی می شود. البته برخی از خانم ها نیز پس از ان که درپیر افزایش سن می شوند، می توانند با مشکل افتادگی سینه ها مواجه گردند.

بهترین روش بالا بردن سینه

بهترین روش درمان افتادگی سینه ها

عمل لیفت سینه در بهترین کلینیک زیبایی تهران، ایده آل ترین راهکار برای برطرف کردن این مشکل است. لیفت می تواند کمک کند تا سینه ها گرد و طبیعی شوند. نوک و هاله آن نیز به محل سابق خود باز گردد. این عمل زیبایی از آنجایی که حساسیت بالایی دارد، تنها باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

از این رو اگر متقاضی انجام جراحی هستید، بهتر است پیش از عمل لیفت سینه حتما با پزشک متخصصی در این خصوص مشورت نمایید. زیرا ممکن است روش های درمانی دیگری نیز وجود داشته باشد، که کمک کند تا نتیجه لیفت بهتر شود.

از سوی دیگر پزشک باید بررسی های لازم را بر روی بدن بیمار انجام داده، و پس از آن تصمیم بگیرد که چه نوع برشی را برای لیفت سینه استفاده کند. تا کمترین عوارض به همراه داشته باشد و نتیجه مناسب تری را به بار آورد. جراحی سینه می تواند شکل ظاهری سینه را به صورت قابل توجهی تغییر دهد.

از این رو این جراحی را در میان جراحی های زیبایی قرار داده اند. زیرا می تواند به زیبا شدن اندام کمک شایانی نماید. حتی خانم هایی که از بافت سینه مناسبی برخوردار نیستند، با انجام عمل لیفت سینه می توانند زیبایی را به اندام خود بازگردانند. برای این کار نیاز است در حین عمل، اقدام به تزریق چربی به سینه نموده و به بزرگتر شدن آنها کمک کنند.

در صورتی که سینه ها به سمت پایین متمایل شده باشند، برای تغییر شکل آنها بهترین روش لیفت سینه است. زیرا این کار باعث می شود سینه ها به سمت بالا متمایل شده و اندام را زیباتر نمایند.

جراحی لیفت سینه ها 

مناسب ترین کاندید های جراحی بالا کشیدن سینه 

بدون شک همه خانم ها کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل جراحی نیستند. برای این که بدانیم چه افرادی می توانند اقدام به انجام این عمل جراحی نمایند، کافیست به کلینیک زیبایی در تهران مراجعه نماییم. پس از آن پزشک بررسی های لازم را بر روی بدن شما انجام می دهد، و متوجه میشود که آیا شما کاندید مناسبی برای لیفت سینه هستید یا خیر.

مناسب ترین کاندیدای جراحی لیفت عبارتند از:

 • افرادی که از لحاظ جسمی در سلامت کامل به سر می برند.

 • افرادی که از وزن پایداری برخوردار هستند.

 • اشخاصی که از انجام جراحی لیفت سینه انتظار واقع بینانه ای دارند.

 • اشخاصی که از پوست سالم و ملایمی برخوردار هستند. زیرا پوست ملایم می تواند نتیجه جراحی را در موقعیت مناسبی قرار دهد.

 • جراحی لیفت کاملا نظر شخصی بوده، و فرد باید این روش را خود انتخاب کرده باشد. این کار می تواند اعتماد به نفس فرد را در انجام جراحی بالا ببرد.

مهمترین مزایای انجام جراحی لیفت سینه

بدون شک هر روش جراحی زیبایی، مزایای خاص خود را دارد. از جمله مهمترین مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی بیان کنیم، عبارتند از:

 • سفت شدن سینه و خوش فرم شدن

 • بالا بردن هاله پیرامون سینه و نوک سینه

 • در صورت نیاز می توان هاله اطراف سینه را کاهش داد

 • بازگشت فرم طبیعی سینه ها با بالا آوردن بعد از لیفت سینه

 • ایجاد تقارن در هر دو سینه

 • کوچک شدن سینه ها و گرد کردن آنها

بدون کاهش حجم بافت سینه می توان سینه را زیبا نمود.

بالا بردن سینه ها با جراحی

نحوه انجام لیفت سینه و بالا کشیدن سینه 

برای انجام این کار ابتدا پزشک محل مورد نظر برای برش را تعیین می کند. پس از آن با ماژیک بر روی سینه علامت زده و محل را مشخص می کند. برای برش زدن نیاز به تکنیک خاصی است که تنها توسط پزشک متخصص انجام می شود.

پس از برش خوردن سینه، بخش های اضافی ان برداشته می شود. با برش هایی که به صورت عمودی و از بالا به پایین بر روی سینه زده می شود، متخصص می تواند به راحتی فرم طبیعی و گرد سینه را به وجود آورد. از سوی دیگر در روش لیفت سینه اگر برش ها در دور هاله سینه زده شود، سینه به محل سابق خود باز می گردد. در نهایت نیز گوشه های برش زده سینه در کنار هم قرار می گیرند و توسط پزشک متخصص بخیه زده می شوند.

اصولا پزشکان متخصص پیش از اقدام به لیفت سینه، برخی شرایط را بر روی سینه بیمار بررسی می کنند. این مسئله که میزان افتادگی سینه چقدر است، اندازه هاله سینه و همچنین جای نوک سینه کجا است، مسائل مهمی هستند که باید پیش از جراحی مورد بررسی قرار گیرند.

اصولا پس از بررسی های این موارد، شکل برش های با یکدیگر متفاوت می شود. اما در حالت کلی یک برش سرتاسر دور هاله سینه ایجاد می شود تا بتوان سینه را جابجا نمود. علاوه بر ان نیز برش های نوک سینه به صورت عمودی تا زیر سینه بوده و برش های افقی نیز بر روی پوست سینه ایجاد می گردند. در نهایت نیز می توان به سینه زیبا دست یافت.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است