خانم های بسیاری هستند که به دلایل مختلفی درگیر مشکل افتادگی سینه می شوند. از آنجایی که این مسئله ممکن است آنها را آزار دهد، به سراغ عمل لیفت سینه می روند. تا مجددا جوانی و زیبایی را به سینه های خود بازگرداند. این عمل در اصل یکی از عمل های زیبایی است، که برای بالا کشیدن سینه ها انجام می شود.

سینه ها ممکن است در اثر شیردهی به کودک دچار افتادگی شود، در این حالت پوست اضافه ای در سینه به وجود می آید، یا این که نوک سینه ها در محل نادرستی قرار می گیرند. برای برطرف نمودن این سری از مشکلات بهترین کار انجام عمل لیفت سینه است.

با لیفت کردن سینه ها ظاهری سفت و زیبا به آنها بخشیده و خانم ها به یاد جوانی، جذابیت خود را مجددا به دست می آورند. حتی برخی از خانم ها که به دلیل افتادگی سینه هایشان اعتماد به نفس خود را از دست داده اند نیز، مجددا با اعتماد به نفس زیبایی اندام خود را بدست خواهند آورد.

طبق آمار نشان داده شده، عمل لیفت سینه هر روز بیشتر از روز قبل در میان خانم هایی که به دنبال زیبایی بیشتر هستند محبوبیت به دست می آورد. برخی از خانم هایی که از سینه ههای حجیم برخوردار هستند، به جای کاهش سایز سینه های خود، به سراغت انجام لیفت می روند. تا افتادگی سینه های خود را درمان نموده و مجددا جذابیت و زیبایی خود را به دست آورند.

مهمترین دلایل افتادگی سینه در خانم ها چیست؟ 

خانم ها به دلایل مختلفی درگیر این مسئله می شوند که سینه هایشان افتاده و ظاهر ناخوشایند یافته است. از این رو برای این که مجددا ظاهر زیبا و جذاب خود را به دست آورند، با مراجعه به کلینیک های زیبایی تهران اقدام به جراحی لیفت سینه می نمایند.

بدون شک عوامل مختلفی در زندگی وجود دارد که منجر به بروز افتادگی در سینه ها می شود. این عوامل می تواند محیطی، فیزیکی، ژنتیکی و یا حتی بسته به سبک زندگی خانم ها باشد. در ادامه به برخی از مهمترین دلایل افتادگی سینه ها و دلیل انجام عمل لیفت سینه اشاره خواهیم نمود.

لیفت سینه

 • نوسانات وزنی 

  خانم هایی که از اضافه وزن برخوردار هستند، همیشه سینه های بزرگی دارند. زمانی که این دسته از خانم ها اقدام به گرفتن رژیم های لاغری می نمایند، سینه آنها در اثر تغییر و نوسان در وزن، دچار افتادگی شده و پوست سینه آنها شل می شود. که در این حالت تنها لیفت سینه می تواند انتخاب مناسب به شمار رود.

  • افزایش سن 

  از جمله دلایلی شایع و اصلی افتادگی سینه ها، بالا رفتن سن خانم ها می باشد. افزایش سن می تواند منجر به رشد تدریجی پوست در ناحیه سینه ها شده و چربی های این ناحیه را کاهش دهد. به شکل جالبی افزایش سن و جاذبه زمین سینه ها را به سمت پایین می کشاند.

  برای این که این مشکل را برطرف نمود، لازم است اقدام به عمل لیفت سینه نمود. البته با این که این روش برای بالا بردن سینه ها انتخاب مناسبی است، اما برخی از خانم ها برای این که زیبایی بیشتری به سینه های خود ببخشند، به جای جراحی لیفت سینه از پروتز سینه استفاده می کنند. تا نبود بافت های سینه را از این طریق جبران کنند.

  جراحی بالا کشیدن سینه

 • جاذبه زمین

  نیروی جاذبه زمین همانطور که هر چیزی را به سمت پایین می کشاند، باعث جذب رباط ها در سینه های گود و کشیده نیز، به زمین می گردند. در این حالت هیچ قدرتی نمی تواند از به پایین کشیده شدن سینه ی خانم ها پیشگیری نماید، تنها می توان با انجام عمل لیفت سینه در کلینیک زیبایی این مشکل را برطرف نمود.

  عمل لیفت سینه به خوبی افتادگی در ناحیه نوک سینه و حتی محل های تیره اطراف نوک سینه برطرف می نماید، و زیبایی و جذابیت را مجددا به خانم ها باز می گرداند. یکی از ویژگیهای خاصی که عمل لیفت برای سینه ها به دنبال دارد، کاهش اندازه و بالا کشیدن متناسب سینه برای زیبایی بخشی به اندام است.

  • بارداری و شیردهی

    

  از جمله مهمترین دلایلی که افتادگی سینه در خانم ها را به همراه دارد، دوران بارداری و شیردهی است. زمانی که خانم ها آغاز به شیردهی می نمایند، بافت های چربی سینه ها افزایش یافته و سینه ها درشت می شوند. اما پس از پایان این دوران، چربی های اضافه در سینه از بین رفته و سینه ها با حالت افتادگی و توخالی شدن مواجه می شوند. عمل لیفت سینه می تواند این مشکل را به میزان قابل توجهی برطرف نماید.

  علاوه بر آن خانم هایی هستند که سن بالایی ندارند و از بافت کافی و مناسبی در سینه های خود برخوردار هستند. اما برای این که زیبایی بیشتری به سینه های خود ببخشند، اقدام به عمل جراحی لیفت سینه می نمایند. تا سینه های خوش فرم تری داشته باشند.

  بهترین کلینیک زیبایی تهران این عمل خاص را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. تا افتادگی سینه خانم ها را که در اثر اتمام دوران بارداری و شیردهی به آن گرفتار شده اند، برطرف نماید.

  جراحی لیفت سینه

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام لیفت سینه می باشند؟

بدون شک تمام خانم ها در شرایط یکسانی قرار ندارند که بتوانند اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایند. از این رو تنها کسانی که دارای شرایط زیر می باشند، به عنوان بهترین کاندیدای مناسب عمل لیفت سینه شناخته خواهند شد.

 • انتظارات واقع بینانه ای از انجام عمل لیفت برای سینه داشته باشند.
 • دارای وزن پایداری بوده و از سلامت کامل جسمی برخوردار باشند.
 • دارای پوست ملایم و سالمی باشند که این ویژگی می تواند نتیجه جراحی لیفت سینه را به بهترین شکل ممکن تحت تاثیر قرار دهد.
 • بر اساس تصمیم شخصی اقدام به انجام این عمل نموده باشند. یعنی تحت تاثیر نظر دیگران برای عمل لیفت اقدام نکرده باشند.
 • به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود باشند.

با تمام این تفاسیر مسئله ای که بسیار مهم است، این است که باید برای انجام عمل لیفت سینه به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. زیرا در صورتی که پزشک شما از تجربه و مهارت بالایی برای انجام این عمل برخوردار نباشد، ممکن است مشکلاتی را برای شما به بار آورد. از سوی دیگر ممکن است نتیجه ای که شما از انجام این عمل انتظار دارید، برخوردار نشوید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و لیفت سینه را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام لیفت سینه انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام لیفت سینه برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیفت سینه توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است