عمل بلفاروپلاستی چیست

عمل بلفاروپلاستی چیست

عمل بلفاروپلاستی چیست

عمل بلفاروپلاستی چیست

عمل بلفاروپلاستی چیست؟ این عمل در جهت افتادگی پلک انجام می شود. با افزایش سن ماهیچه های پلک تضعیف شده و دچار افتادگی می شود. این مشکل باعث افتادگی شدید در اطراف چشم شده و سن فرد را بیشتر نشان می دهند.

عمل بلفاروپلاستی با برداشتن ماهیچه و چربی های اضافی در اطراف چشم به کاهش مشکلات بینایی کمک کرده و در جوانسازی پوست اطراف چشم بسیار موثر است.

عمل بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی

موارد استفاده از عمل بلفاروپلاستی

اگر دچار افتادگی پلک ها هستید چشم های شما به شکل کامل باز نمی شود. می توانید برای درمان به متد جراحی بلفاروپلاستی فکر کنید.

مرتبط بخوانید: مادلینگ و زاویه سازی صورت چیست؟!

این عمل انواع مختلفی دارد که به شرح ذیل است:

جراحی در پلک تحتانی یا پایین که این عمل برای برداشتن چربی های اضافه که در پلک پایین وجود دارد انجام می گیرد تا بدین وسیله پف چشم از بین برود.

جراحی در پلک فوقانی یا بالایی که کیسه های چربی همچنین پوست اضافه را برداشته تا پلک به حالت اولیه بازگردد.

روش دیگر جراحی از طریق ملتحمه است که این متد را بیشتر برای افراد جوان به کار می برند. زیرا این افراد حالت ارتجاعی پوست شان بیشتر است. در این روش برای رفع مشکل و تخلیه چربی جمع شده پشت پلک فوقانی را برش می زنند.

عمل بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی

مرتبط بخوانید: لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

نحوه انجام عمل بلفاروپلاستی

قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی معاینات و آزمایش های لازم به دقت انجام می گیرد. سپس بیمار را به شکل بیهوشی کامل یا موضعی تحت درمان قرار می دهند.

در صورتی که این عمل بر روی دو پلک فرد انجام بگیرد زمان آن به مدت دو ساعت طول می کشد. در بلفاروپلاستی پلک بالا جراح برای ازبین بردن پف یا افتادگی پلک یک برش را بر روی خطوط موجود در پشت پلک ایجاد کرده تا پس از جراحی اثر آن به چشم نیایید.

پس از انجام فرآیند تخلیه چربی و رفع افتادگی موضع یا محل برش را با ظرافت بخیه می زند.

هنگام عمل بر روی پلک پایین جراح برشی را در محل روییدن مژه ها ایجاد کرده تا اثر برش پس از جراحی مشخص نباشد. پس از رفع مشکل محل برش بخیه زده می شود.

از مزایایی این عمل این است که بیشتر جراحی به صورت موضعی انجام می گیرد و عوارض بیهوشی را به دنبال ندارد.

قبل از عمل بلفاروپلاستی باید تست هایی را انجام دهید که شامل معاینه فیزیکی است که شامل تست و تولید اشک و اندازه گیری بخش های مختلف چشم می شود.

فوتوگرافی پلک نیز تست دیگری است که باید قبل از این عمل انجام بگیرد به این ترتیب که از پلک در زوایای مختلف عکسیرداری شده تا در برنامه ریزی جراحی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به عمل بلفاروپلاستی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و عمل بلفاروپلاستی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است