سابسیژن بهترین راهکار برای حذف اسکار و جای جوش

سابسیژن

سابسیژن

سابسیژن چیست؟ بسیاری از افرادی که صورتشان جوش های متعددی می زند، دغدغه برطرف نمودن جای جوش ها و اسکار حاصل از آن ها را دارند. جای جوش می تواند زیبایی صورت و صافی پوست را تحت تاثیر قرار داده و جلوه ای ناخوشایند و غیر دوست داشتنی برای فرد بوجود آورد. این اتفاق اگر در دوران نوجوانی و جوانی بیفتد بسیار آزار دهنده خواهد بود لذا برای برطرف کردن آن به یک روش ایمن و قابل اطمینان نیاز است. سابسیژن یک متد نوین،غیر جراحی و بهترین راهکار برای حذف اسکار و جای جوش است که بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف می تواند حالت طبیعی پوست را به آن برگرداند. در این روش که معمولا از بی حسی استفاده می شود فرد احساس درد ندارد و خوشبختانه عارضه ای متوجه وی نخواهد شد.

سابسیژن

سابسیژن

مرتبط بخوانید: درمان بواسیر

تولید کلاژن در روش سابسیژن

جالب است بدانید رفع جای جوش و اسکار با سابسیژن تنها یکی از کاربردهای آنست و می توان به مزایای دیگر این شیوه از جمله بهبود یافتن چروک های صورت و ترمیم و بازسازی آن نیز اشاره نمود. در حقیقت در این متد درمانی از سوزن هایی باریک استفاده می شود که به عمق پوست فرو خواهد رفت. پس از آن فرآیند تخریب بافت های فیبروتیک انجام می شود. طی این روند با تحریک نمودن سلول های پوستی بعد از اندکی ساخت و تولید کلاژن آغاز می شود. بدین سبب فرد به مرور متوجه تغییراتی اساسی در زیبایی و جوانسازی پوست خود خواهد شد.

سابسیژن

سابسیژن

مراقبت های بعد از عمل

پس از اتمام سابسیژن به مراقبت های خاصی نیاز نیست و پزشک متخصص تنها از یک پانسمان کوچک استفاده می کند. برخی از نکاتی که باید تا دو روز اولیه پس از عمل رعایت شود مانند عدم استحمام با آب داغ و عدم انجام فعالیت های سنگین نیز به بیمار تذکر داده خواهد شد تا از ایجاد هرگونه عفونت جلوگیری شود.

تعدا جلسات درمانی سابسیژن چقدر است؟

بیشتر مراجعه کنندگان طی یک جلسه درمانی می توانند به نتیجه دلخواه و مورد نظر خود برسند و افرادی که جای جوش هایشان عمیق تر است احتمالا ممکن است به دو یا در موارد شدید به سه جلسه سابسیژن نیاز داشته باشند. درمان با روش سابسیژن امروزه یک روش بسیار جا افتاده در کلینیک های تخصصی پوست و مو می باشد که به علت موفقیت های چشمگیری که داشته، طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.