روش های غیرتهاجمی لاغری

روش های غیرتهاجمی لاغری

در مورد روش های غیرتهاجمی لاغری چه می دانید؟ امروز در کلینیک زیبایی روما تصمیم داریم در خصوص روش های غیرتهاجمی لاغری برای شما صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.

امروزه کاهش وزن بیش از یک هدف است و به عنوان یک صنعت کامل برای ارائه خدماتی مناسب برای کمک افراد چاق می باشد. کویتیشن اولتراسونیک و کرایولیپولیز درمان های و متدهایی نوین در علم پزشکی هستند که مزایای چشمگیری نسبت به سایر روش های سنتی داشته و به از دست دادن وزن، حذف چربی ها و به دست آوردن اندامی باریک و جذاب کمک می کنند. این روش ها طی مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته اند محبوبیت زیادی به دست آورند زیرا روش هایی مانند لیپوساکشن سنتی، یک روش تهاجمی برای حذف چربی هاست.

Lipo Cavitation & RFروش کویتیشن و آر اف

کویتیشن یک فرآیند حذف چربی غیر جراحی و غیر تهاجمی جدید است. از آنجا که در این عمل جراحی بیهوشی وجود ندارد و فرد نیاز به ریکاوری در بیمارستان نخواهد داشت. بیماران نتایج فوری را پس از این روش مشاهده می کنند که این نتایج در کاهش چربی تا ۷۲ ساعت پس از درمان ادامه خواهد داشت. این متد در حذف سلولیت نیز موثر است. کویتیشن درمان مناسبی برای افرادی است که می خواهند بدن خود را زیبا کنند و اعتماد به نفس و شکل طبیعی بدن را مجددا به دست آورند. بیشتر مشتریان پس از جلسه اول تغییر فوری در ظاهر خود را مشاهده می کنند و نتایج بهینه پس از ۴ تا ۸ جلسه نمایان خواهد شد.

مرتبط بخوانید: جراحی زیبایی

می توان گفت کویتیشن یک روش لیپوساکشن است. کویتیشن با استفاده از امواج صوتی با فرکانس پایین سلول های چربی را از بین می برد. هنگامی که سلول چربی تخریب می شوند، چربی بین سلول هایی که به پروتئین تبدیل می شوند، تخلیه شده و سپس به اسید های چرب آزاد و گلیسرول تبدیل می شوند. اسید های چرب آزاد به کبد منتقل می شوند و در نتیجه گلیسرول به عنوان انرژی مصرف و از بدن خارج می شود.

روش های غیرتهاجمی لاغری

روش های غیرتهاجمی لاغری

مزایای کویتیشن

کمک می کند تا سلولیت را کاهش داده و از بین ببرد

تنظیم شرایط بدن

بدون درد

نتایج سریع و موثر

نتایج ممکن است در بین بیماران کمی متفاوت باشد. با این حال، اکثر طرفداران این روش نتایج زیر را مشاهده خواهند کرد:

مشاهده پوست سفت شده و کاهش سلولیت (به علت تولید الیاف کلاژن و الاستین جدید)

کاهش چربی در منطقه درمان شده (به علت انتشار سلول های چربی)

تغییر کلی ظاهری

 Cryolipolysis روش کرایولیپولیز 

روش کرایولیپولیز، متدی نوین جهت حذف چربی بدون جراحی می باشد. این درمان کاهش چربی تنها روش FDA با خنک سازی کنترل شده و هدف ایمن کردن و از بین بردن چربی های مقاوم در برابر رژیم و ورزش می باشد که نتایجی قابل توجه و پایدار را نشان می دهد. سلول های چربی مورد درمان، منجمد می شوند و سپس می میرند. با گذشت زمان، بدن شما به طور طبیعی چربی را دفع می کند و این سلول های مرده را از بین می برد، و شما را جذاب تر می کند.

روش های غیرتهاجمی لاغری

روش های غیرتهاجمی لاغری

در طی مراحل:

اول: اپلیکاتور خلاء روی پوست قرار داده می شود تا با پانل های خنک کننده در تماس باشد.

دوم: بیمار چند دقیقه احساس سرما می کند، تا زمانی که اثرات بی حسی ظاهر شود.

سوم: چربی برای بیش از یک ساعت خنک می شود.

سلول های چربی که در طول روش کرایولیپولیز یخ زده اند، به تدریج محو و نابوده شده و بدن را از طریق فرآیند حذف طبیعی ترک می کنند. به همین دلیل نتایج بلند مدت است. مناطقی که تحت تاثیر قرارداده نشده اند تغییری در میزان چربی نخواهند داشت.

مرتبط بخوانید: بوتاکس چیست؟

انتخاب متد کرایولیپولیز به منظور اطمینان از کاهش ذخایر بافت زیرجلدی ظاهر می شود. اگر چه عوارض جانبی به ندرت رخ می دهند اما اگر موارد جزئی نیز مشاهده شود، در ظرف ۴ هفته و با گذشت زمان حل می شوند. این شیوه غیر تهاجمی لاغری در سراسر نقاط جهان و در کشور های مختلف در حال اجراست و طرفداران زیادی را مجذوب نتایج شگرف خود کرده است.


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.