درمان لک صورت و بدن با لیزر و استفاده از پکیج لیزر + مزو میکرو

لک صورت و بدن یکی از بزرگترین معضلات است که زیبایی پوست را تحت تاثیر خود قرار می دهد و درمان آن در قدیم کار بسیار سخت و یا حتی غیر ممکنی بود. اما امروزه روش های درمان بسیار خوب و قطعی برای آن یافت شده است. روما کلینیک مطلب امروز خود را به معرفی بهترین راه درمان لک صورت و بدن اختصاص داده است. با ما همراه باشید!

درمان لک صورت و بدن

درمان لک صورت و بدن

در ابتدا می خواهیم بدانیم که لک صورت و بدن چیست و چگونه به وجود می آید؟

پوست به طور کل بزرگترین ارگان بدن است که وظایف زیادی بر عهده دارد. عوامل داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که می توانند بر ظاهر پوست تاثیر بگذارند. پوست انسان مستعد بروز لک های مختلف است.

لک ها می توانند با شکل ها، رنگ ها و در مکان ها مختلف ظاهر شوند ولی جای نگرانی نیست چرا که بسیاری از آنها بی خطر هستند و برای سلامت انسان خطر آفرین نیست تنها ظاهر پوست را خراب می کند.

مرتبط بخوانید : اسکلروتراپی واریس جهت زیبایی پاها + نمونه کار

لک ها بر اثر تجمع رنگدانه ملانین به وجود می آید. به طور کلی رنگ پوست بدن توسط ملانین تنظیم می شود. ملانین توسط سلول های ملانوسیت تولید می شود که این سلول ها در لایه اپیدرم پوست قرار دارند.

تجمع رنگدانه می تواند باعث ایجاد خال، کک و مک، لکه های کبدی و… شود و در مقابل از دست دادن رنگدانه پوست باعث بروز هایپوپیگمنتیشن می شود.

لک ها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شوند که در زیر تعدادی از آنها را برای شما شرح می دهیم.

  •  ایجاد لک بر اثر ماه گرفتگی
  • ایجاد لک بر اثر یائسگی
  • ایجاد لک بر اثر حاملگی
  • ایجاد لک بر اثر بالا رفتن سن
  • ایجاد لک بر اثر تابش نور خورشید

راه درمان لک صورت و بدن چیست؟

روش های درمانی بسیار زیادی برای درمان لک های پوستی به وجود آمده است که برخی از آنها هیچ تاثیری ندارند و برخی دیگر موثر هستند ولی میزان و سرعت تاثیر آنها با یکدیگر متفاوت است.

به عنوان مثال کرم های لکه بر بسیار زیادی با برند های مختلف در بازار موجود است. شاید کرم ها تاثیر گذار باشند ولی اکثر آنها یا با گذشت زمان اثرشان مشخص می شود و یا تاثیر موقت و زود گذر دارند.

روش های دیگری کشف شده است که هم تاثیر سریعی دارند و هم اثر آنها دائمی است و از بین نمی رود.

مرتبط بخوانید : لیزر خال و زگیل : یک روش واقعا کاربردی برای زیبایی + عکس

روما کلینیک برای درمان لک صورت و بدن پکیجی را طراحی کرده است که با استفاده از آن میتوانید یک بار برای همیشه لک ها از بین ببرید و به نتیجه دلخواهتان برسید.

این پکیج فوق العاده شامل دو روش لیزر + مزو میکرو می باشد. هر یک از این دو روش به تنهایی تاثیر خیلی خوبی بر ظاهر پوست دارد ولی زمانی که این دو در کنار یکدیگر قرار می گیرند به سرعت نتیجه دلخواه به دست می آید.

درمان لک صورت و بدن

درمان لک صورت و بدن

درمان لک صورت و بدن به کمک لیزر

روش درمانی لیزر یکی از موثر ترین روش ها است که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. لیزر درمانی نه تنها بر از بین بردن لک موثر است بلکه در زیباسازی و جوانسازی پوست بسیار کارآمد است.

انواع مختلفی از لیزر برای درمان لک صورت و بدن وجود دارد. در کلینیک زیبایی روما از لیزر pulsed-dye برای درمان این مشکل استفاده می شود که رایج‌ترین روش مورد استفاده در این زمینه می باشد.

مکانیسم عمل لیزر به گونه ای است که یک طول موج مشخص را به محل تحت درمان تابیده می شود. هدف از این کار تابیدن اشعه به رگ‌های خونی است که درست زیر سطح پوست قرار دارند.

اشعه لیزری که به رگ تابیده می شود باعث از بین رفتن رگ خونی در آن ناحیه می شود ولی پوست روی آن آسیبی نخواهد دید. لیزری که برای درمان لک استفاده می شود یک نوع لیزر زرد رنگ است که در حال حاضر ایمن ترین نوع لیزر برای درمان معضلات پوستی به شمار میرود.

این لیزر به دلیل آنکه بر بیماران هیچگونه تاثیر زیان باری در طولانی مدت ندارد به عنوان ایمن ترین لیزر شناخته شده است.

مرتبط بخوانید : درمان جای جوش با لیزر : ایده آل برای انواع پوست

درمان لک صورت و بدن به کمک مزو میکرو

مزو میکرو یک روش درمانی نوین است که از ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ به دست آمده است. به عبارتی دیگر مزو میکرو استفاده از کوکتل های مزوتراپی در روش درمانی میکرونیدلینگ است. این روش درمانی برای از بین بین بردن لک ها بسیار موثر و کارآمد است و به سرعت نتایج استفاده از آن ظاهر می شود.

علت تاثیر فوق العاده این روش آن است که در حین درمان منافذ بسیار کوچکی در حد میکرومتر بین کلون های سلولی به وجود می آید که باعث جذب بهتر و سریعتر دارو می شود.

بر اساس محلی که قرار است در آن درمان صورت بگیرد و همچنین نوع مشکلی که قرار است درمان شود، میتوان از محلول های متفاوت و مناسب استفاده کرد.

به عنوان مثال برای از بین بردن لک می توان از کوکتل های روشن کننده لک استفاده کرد.

مکانیسم عمل مزو میکرو به گونه ای است که کوکتل های مزو تراپی به لایه مزودرم پوست فرستاده می شود و اثرات خود را در آن ناحیه اعمال می کند. این روش در نهایت باعث از بین رفتن لک ها، بازگشت انعطاف پذیری و کشسانی پوست می شود.

درمان لک صورت و بدن

درمان لک صورت و بدن

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به درمان لک صورت و بدن توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و درمان لک صورت و بدن دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است