درمان اسکار یا کلویید با لیزر

درمان اسکار یا کلویید با لیزر

اسکار یا کلویید دو نمونه از بافت های پوستی ایجاد شده بر روی زخم ها و سوختگی های مختلف هستند که با حضور خود در محل زخم مورد نظر سعی در حفاظت و ترمیم بافت دارند. کلویید که گوشت اضافی در محل آسیب دیده نیز نامیده می شود، ظاهری نازیبا و کریه را در اندام به وجود خواهد آورد که معمولا بعد از بخیه زدن هم می تواند دیده شود. جوش ها، خالکوبی ها و بریدگی ها و زخم های ایجاد شده در نقاط مختلف بدن سبب پیدایش کلویید و اسکار می شوند. درمان اسکار یا کلویید با لیزر بهترین شیوه ایست که این توانایی را به بافت پوست می دهد تا ظاهری خوشایند و طبیعی را در زمانی کوتاه برایش بوجود آورد.

برای درمان اسکار یا کلویید به کدام پزشک مراجعه کنیم؟

برخی اوقات ایجاد اسکار یا کلویید در حد و اندازه نرمال و طبیعی خود می باشد در حالیکه امکان رشد و بزرگ شدن کلویید وجود دارد و می تواند به عنوان یک توده خوش خیم دارای رشد بیشتری نسبت به حالت اولیه شود که در این صورت حتما باید دنبال درمان آن بود چرا که احتمال ابتلا به سرطان پوست دور از انتظار نیست. یک پزشک متخصص پوست و مو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو مشغول به فعالیت است می تواند در زمینه درمان اسکا یا کلویید به خوبی فرد را راهنمایی کرده و مشاوره های لازم را در اختیار وی بگذارد.

درمان اسکار یا کلویید با لیزر

درمان اسکار یا کلویید با لیزر

مرتبط بخوانید : زیبایی منحصربفرد با کاشت نگین (پیرسینگ)

راهکار طلایی درمان اسکار یا کلویید چیست؟

لیزر اسکار یا کلویید

افرادی که تمایل دارند اسکار یا کلویید را با سرعتی بسیار بالا درمان کنند و در زمانی کوتاه بهترین نتیجه را مشاهده نمایند می توانند با لیزر درمانی به هدف خود نائل شوند. لیزر به دلیل دارا بودن طول موج های مختلف می تواند انواع این ضایعات و عارضه های پوستی را به خوبی درمان کند. این پزشک متخصص پوست است که می تواند با توجه به اندازه اسکار و رنگ پوست فرد و سایر مشخصه هایی که قابل اهمیت است تشخیص دهد از کدام نوع لیزر درمانی بهره ببرد تا نتیجه گیری بهتر و کامل تری حاصل شود. لیزر co2 و ان دی یانگ دو نمونه از موارردی هستند که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند.

درمان اسکار یا کلویید با لیزر

درمان اسکار یا کلویید با لیزر

مرتبط بخوانید :چگونه می توان تاتو را درمان کرد؟


در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی، لیزر، لاغری و جراحی جنرال دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک: ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷

شماره پشتیبانی: ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.