جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

حس طراوت و جوانی به هر شخصی اعتماد به نفس و نیروی زندگی می‌بخشد. برای به دست آوردن شادابی از دست رفته در چهره و تثبیت زیبایی روش‌های مختلفی وجود دارد که جراحی‌های زیبایی هم جز آن‌ها هستند. جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما روشی با کمترین درد و عوارض جانبی است. تاثیر تزریق فیلر و استفاده از نخ‌های کلاژن ساز برای مدتی طولانی بر چهره شما باقی می‌ماند.

جوان سازی پوست با نخ کلاژن ساز

پوست انسان بسیار حساس است. به دلیل شرایط آب و هوایی، سبک زندگی، افزایش سن، تابش آفتاب و… پوست به آسانی آسیب خواهد دید. برای از بین بردن چروک‌های به وجود آمده روی صورت و گردن کرم‌های ضد چروک تاثیر چندانی نخواهند داشت. برای همین روش‌هایی بر مبنای جراحی‌های تهاجمی و غیر تهاجمی توسط پزشکان ابداع شد. خوشبختانه کلینیک روما امکان انجام این جراحی‌ها را در حضور پزشک متخصص دارد.

نخ کلاژن ساز یکی از روش‌های آسان و بدون عوارض جانبی برای بازگرداندن حس جوانی به چهره است. با استفاده از این نخ‌ها می‌توان افتادگی و چروک‌های اطراف چشم و ابرو را بر طرف کرد. تا مدت‌ها پس از انجام جراحی پوست دچار شل شدگی و افتادگی نخواهد شد.

لیفت صورت با نخ کلاژن ساز روشی موقتی است برای کار گذاشتن نخ‌های جذبی زیر پوست می‌باشد. این نخ‌ها به بخیه‌های ظریف زیر پوستی در لایه زیرین پوست صورت جای می‌گیرند. به علاوه هیچ اثری از اسکار و زخم بخیه هم باقی نخواهد ماند. در این روش هیچ گونه برشی با تیغ جراحی روی چهره ایجاد نمی‌شود و تنها با تکنیک‌های خاص جراحی، جراح می‌تواند نخ کلاژن ساز را به زر پوست هدایت کند.

همان طور که از اسم نخ کلاژن ساز بر می‌آید، این نخ توانایی تحریک خاصیت کلاژن سازی را دارد. کلاژن ماده‌ای است که الاستیسیته پوست را افزایش می‌دهد و در تاثیر منفی افزایش سن را خنثی می‌کند. این رشته‌های نخی حاوی پروتئین هستند که ضخامت پوست را بهبود می‌بخشد. در نتیجه و انعطاف‌پذیری پوست در بافت‌های سطحی و زیرین را افزایش قابل توجهی می‌دهد.

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

مزیت‌های مادلینگ صورت با نخ کلاژن ساز

در سال‌های گذشته انجام عمل‌های زیبایی با حس ترس و ناراحتی نسبت به شرایط بیمار پس از انجام عمل همراه بود. اما اکنون جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما تمامی این نگرانی‌ها را از بین برده است.

جوان سازی پوست با روش غیر تهاجمی نخ‌های کلاژن ساز مزیت‌های فراوانی دارد. در این روش پوست صورت سفتی خود را باز می‌یابد و سلول‌ها توان خود را برای کلاژن سازی باز خواهند یافت. به علاوه از این روش برای لیفت پلک، ابروها و کناره‌های چشم نیز می‌توان استفاده کرد. اگر چه این روش جوان سازی موقتی است ولی تاثیر آن برای مدت قابل توجهی بر چهره فرد باقی خواهد ماند.

این جراحی بدون بی‌هوشی بوده و نیازی به مراقبت‌های سختگیرانه پیش از جراحی و پس از آن نیست. برای بی‌حسی موضعی از ماده‌ لیدوکائین استفاده می‌شود. پس از انجام عمل هم مقداری قرمزی و تورم اطراف بخش تحت تاثیر شکل می‌گیرد. استفاده از نخ کلاژن ساز تنها دوره نقاهتی ۵ روزه دارد و بیمار پس از جراحی می‌تواند به زندگی روزمره خود باز گردد.

جوان سازی پوست با تزریق فیلر

یکی دیگر از روش‌های غیر تهاجمی برای تجربه دوباره شادابی تزریق فیلر به زیر پوست صورت و حتی شقیقه‌ است. این مواد در بخش‌هایی از پوست که دچار شل شدگی هستند تزریق می‌شوند و فضای خالی را پر می‌کنند. در نهایت پوست را صاف و کشیده نمایش خواهد داد. این جراحی از نوع غیر تهاجمی و بدون نیاز به بی‌هوشی است. در نتیجه کمترین عوارض را در پی خواهد داشت.

کسانی کخ به دلایلی مانند افزایش سن، ژنتیک و یا سبک زندگی خود دچار چین و چروک بر روی چهره خود شدند می‌توانند با تزریق فیلر حجم زیر پوست خود را پر کنند. به هر حال فیلر ماهیتی ژلاتینی و از موادی مانند هیالورونیک اسید و یا کلاژن ساخته می‌شود. فیلرها وابسته به محلی که قصد تزریق دارید و تشخیص پزشک، از ترکیبات مختلفی می‌توانند انتخاب شوند.

 

مرتبط بخوانید: مادلینگ صورت با جراحی سرپایی لیفت ابرو و شقیقه و سانترال لب

 

این تزریق دوره نقاهت کوتاهی دارد و بافتی شبیه به چربی‌های زیر پوست پیدا می‎‌کند. به علاوه هزینه انجام تزریق فیلر در برابر دوره اثر و ماندگاری آن از نظر اقتصادی هم به صرفه است. مزیت‌های اصلی این جراحی را در موارد زیر می‌توان نام برد:

 • رفع خطوط زیر چشم و شقیقه
 • رفع چروک‌های پوست صورت
 • ترمیم حجم از دست رفته چربی زیر پوست
 • کم رنگ و پر کردن جای زخم و اسکار
 • ایجاد انحنا در بخش‌های مختلف چهره
 • افزایش حجم لب

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما

تزریق فیلر به شقیقه

جوان سازی و مادلینگ صورت و ابرو و شقیقه با نخ کلاژن ساز و تزریق فیلر توسط جراح متخصص زیبایی در کلینیک روما با دقت بالایی انجام می‌گیرد. در میان تمام جراحی‌هایی که با تزریق فیلر صورت می‌پذیرد، یکی از استفاده‌های مکرر آن برای جوان سازی پوست در بخش شقیقه است. این فیلر به طور مستقیم به بخش زیرین پوست تزریق شده و سبب از بین رفتن چروک‌ها می‌شود.

انجام تزریق فیلر به زیر چشم، ابرو و شقیقه شرایطی دارد که تنها پزشک ماهر می‌تواند آن را انجام دهد. جراح باید با توجه به شرایط بیمار و آناتومی بدن محل‌های تزریق را انتخاب کند. چرا که پوست کنار شقیقه محلی حساس و نزدیک به رگ‌ها و عصب‌های اصلی است.

پس انجام تزریق به بخش شقیقه، مراقبت‌های پزشکی ویژه‌ای توسط بیمار باید انجام شود. در صورتی که نسبت به این دستورالعمل‌ها بی‌توجهی کند، به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

 • عدم فعالیت سنگین و ورزش در طی دوره نقاهت الزامی است. در اثر چنین فعالیت‌هایی فشار به سر و صورت وارد می‌شود و گردش خون افزایش می‌یابد. در نهایت تورم و التهاب پدید می‌آید.
 • پس از ۲۴ ساعت از زمان تزریق ژل به شقیقه، حداقل یک بار در روز شقیقه‌‌ها را باید با آب ولرم به آرامی آبکشی کرد تا خطر عفونت نکنند.
 • استفاده از کمپرس یخ پس از تزریق خطر ورم و کبودی را می‌کاهد.
 • پس از تزریق به شقیقه نباید آن ناحیه را ماساژ داد.
 • پس از تزریق فیلر حدود ۱ هفته نباید تحت گرمای شدید و معرض آفتاب مستقیم، سولاریوم، سونا و حمام داغ بود. چون خطر فساد ژل به وجود می‌آید.
 • پس از تزریق تا پایان دوره نقاهت روی شقیقه‌های نباید خوابید.

 

مشاوره در واتس اپ 

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است