جوانی و جذابیت بیشتر با مزوتراپی 

خانم ها و اقایان زیبا پسند، همیشه به دنبال راهی برای جذابیت بیشتر هستند. از این رو به سراغ روش های مختلفی می روند تا چهره ای همیشه زیبا و خاص داشته باشند. مزوتراپی شاید اولین روشی باشد که به ذهن هر زیباپسندی خطور نماید. اما مهمترین مسئله این است که برای انجام این عمل، به کدام کلینیک باید مراجعه نمود؟

کلینیک زیبایی های بسیار زیادی در ایران وجود دارند که در زمینه های زیبایی و مزوتراپی فعالیت می کنند. اما این مسئله دلیل بر آن نیست که همه کلینیک ها دارای بهترین جراحان و پزشکان بوده و می توانند نیاز شما را برای رسیدن به زیبایی برطرف نمایند.

در اصل باید بیان نماییم که مزوتراپی یک روش درمانی فوق العاده مدرن و جدید است که جذابیت و زیبایی را به چهره انسان ها باز می گرداند. همه ما در اثر افزایش سن و حتی کهولت، به مشکلات زیبایی زیادی رو به رو می شویم. آنقدر که گاهی از نگاه کردن به خود در آینه نیز دوری می کنیم.

این مسئله دیگر برای هیچ کس ازار دهنده نیست. زیرا تنها با مراجعه به بهترین کلینیک های زیبایی تهران، می توان جوانی و جذابیت را به چهره باز گرداند. دارویی که با روش مزوتراپی به پوست تزریق می شود، گویی انسان را به سالهای جوانی باز می گرداند.

مزوتراپی چگونه وارد دنیای زیبای جراحی پلاستیک شد؟

این روش درمانی برای اولین بار در کشور فرانسه در سال ۱۹۵۲ برای درمان ناشنوایی مورد استفاده قرار گرفت. آن زمان تنها یک پزشک به این نتیجه دست یافته بود که می تواند با تزریق داروی پروکائین در اطراف گوش، مشکلات ناشنوایی افراد را از بین ببرد.

با این عمل فرد ناشنوا می توانست مجددا قدرت شنوایی خود را به دست آورد. پس از آن تاریخ روش درمانی مزوتراپی برای بسیاری از مشکلات موضعی مورد استفاده قرار گرفت. تا این که در پی رشد تکنولوژی، پزشکان به این نتیجه دست یافتند که استفاده از این روش درمانی می تواند بسیاری از مشکلات پوستی را نیز از بین ببرد.

از آن پس افرادی که از مشکلات پف چشم، چاقی، بیماری های سلولیت، لک های پوستی، تیرگی و چروک دور چشم، ریزش مو و … رنج می بردند، با استفاده از روش درمانی مزوتراپی تمامی مشکلات را برطرف کردند. تا جایی که این روش درمانی امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین روش های جوان سازی پوست به شمار می رود.

جوان سازی و زیباسازی پوست

کاربرد های استفاده از روش درمانی مزوتراپی برای زیبایی پوست 

افراد زیادی هستند که متاسفانه از مشکلات زیادی رنج می برند. همانطور که بیان نمودیم زیبا شدن آرزوی همه مردم دنیا است. به همین دلیل برخی با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی تهران، به دنبال رفع مشکلات پوستی خود هستند. مشکلاتی از جمله:

 • درمان لک های صورت یا لک های حاملگی و درمان ملاسما
 • رفع غبغب زیر گردن و چانه
 • رفع پف زیر چشم و افتادگی پلک
 • کشیدن پوست صورت( لیفتینگ صورت)
 • درمان افتادگی پوست و رفع تیرگی دور چشم
 • درمان ریزش مو و تقویت ریشه موها
 • درمان چاقی موضعی بدن، صورت و اندام
 • درمان سلولیت و افتادگی پوست صورت و اندام ها با مزوتراپی
 • درمان استریا( ترک خوردن پوست بدن پس از حاملگی)

و دیگر مواردی که می توان با استفاده از روش درمانی مزوتراپی برطرف نمود.

فواید استفاده از روش درمانی مزوتراپی

بدون شک هر روش درمانی برای دست یافتن به زیبایی، مزایای و معایبی با خود به همراه دارد. اما برخی از روش ها به دلیل داشتن مزایای بیشمار اصولا از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده، و افراد بیشتری را به سمت خود جذب می کنند.

از جمله مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی بیان نماییم، تسریع جوانسازی پوست است. اگر از چین و چروک های چهره خود خسته شده اید، یا این که هنوز دلتان نمی خواهد احساس ناتوانی و پیری به شما دست دهد، بهتر است به یک کلینیک زیبایی معتبر مراجعه نموده و زیر نظر بهترین جراحان پلاستیک، اقدام به مزوتراپی نمایید.

با استفاده از این روش می توانید خستگی پوست را برطرف نمایید. پوست های آسیب دیده را بهبود بخشید. جوانسازی پوست خود را تجربه کنید. از پوست روشن تری نسبت به قبل برخوردار شوید. تمامی چین و چروک های پوست صورت، بدن و دست های خود را برطرف نمایید و از همه مهمتر با کشیدن پوست، به دوران جوانی بازگردید.

مزوتراپی پوست و مو

چگونه می توان با استفاده از روش مزوتراپی موهای پرپشتی داشت؟

اصولا داشتن موهای زیبا برای خانم ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. حتی می توانیم بگوییم یکی از مهمترین فاکتورهایی که زیبایی خانم ها را تضمین میکند، داشتن موهای جذاب و زیبا می باشد. حال تصور کنید برخی به دلیل داشتن موهای کم حجم همیشه از این مسئله رنج ببرند.

ایا روشی وجود دارد که همه انسان ها از موهای پرپشتی برخوردار شوند؟ بدون شک بله. با روش درمانی مزوتراپی مو می توان به دو روش شیمیایی و فیزیکی اقدام به پرپشت کردن موها نمود. برای این کار ابتدا بیحسی موضعی بر روی پوست سر استفاده می شود، و پس از ۴۵ دقیقه توسط سرنگ بر روی پوست سر سوراخ ریزی ایجاد می کنند.

این سوراخ در اصل حکم محرکی را دارد، که پوست را مجبور به تولید کلاژن و الاستین می نماید. تولید کلاژن نیز خود منجر به ترمیم موهای آسیب دیده و رشد مجدد آنها می شود. از طرف دیگر پزشک در مزوتراپی مو محلولی را از طریق سوزن به زیر پوست تزریق می کند، که این محلول حاوی ترکیبات خاصی همچون ویتامین ها، اسید های نوکلئیک، مواد معدنی، آمینو اسید ها و .. می باشد.

چه افرادی قادر به انجام مزوتراپی نیستند؟

برخی از افراد بهتر است به دلیل داشتن شرایط خاص، از این روش درمانی استفاده نکنند. افرادی که مبتلا به سرطان می باشند. زنان شیرده و باردار. افرادی که سابقه سکته قلبی دارند. افرادی که به دیابت مبتلا هستند و بیماران قلبی و عروقی و در انتها افرادی که دارای تبخال فعال می باشند، بهتر است از این روش درمانی استفاده نکنند.

جذابیت و زیبایی با مزوتراپی

انجام مزوتراپی چه عوارضی با خود به همراه دارد؟

هر روش درمانی با خود عوارضی نیز به همراه دارد. که البته میزان و شدت این عوارض درمانی به موارد خاصی وابسته است. از جمله انتخاب کلینیک زیبایی برای انجام جراحی، انتخاب بهترین پزشک که از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد.

اما با تمام این تفاسیر باید بگوییم مزوتراپی یکی از کم خطرترین روش های درمانی برای رسیدن به زیبایی به شمار می رود. در صورتی که توسط یک متخصص با تجربه و حرفه ای این عمل صورت پذیرد. اما از جمله مضراتی که می توانیم برای این روش درمانی بیان نماییم، باید به موارد زیر اشاره کنیم.

 • کبودی
 • خارش
 • عفونت
 • ایجاد زخم
 • تهوع
 • درد
 • قرمزی
 • حساسیت و تورم
 • لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی و مزوتراپی را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام مزوتراپی انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام مزوتراپی برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

در روما کلینیک تمام خدمات مربوط به لیزر زیبایی توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام میشود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده میشود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است