جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

بالا کشیدن سینه با جراحی

جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

ماستوپکسی یا جراحی لیفت سینه، یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای بالا کشیدن سینه است. خانم های زیادی هستند که به دلایل مختلفی درگیر مشکل افتادگی سینه شده اند. افتادگی سینه آنها را در زندگی با اختلالات زیادی مواجه ساخته است، که روند زندگی آنها را مختل نموده. این دسته از افراد اصولا به دنبال روشی برای درمان و برطرف کردن مشکل افتادگی سینه های خود هستند. 

اصولا تمام روش های جراحی زیبایی در کلینیک زیبایی معتبر انجام می شود. اما با این حال بهتر است بدانید جراحی لیفت سینه همچون دیگر روش های جراحی زیبایی، از حساسیت بالایی برخوردار است. از این رو حتما به سراغ پزشک با تجربه در کلینیک های معتبر روید. تا بتوانید بهترین نتیجه را از این روش درمانی به دست آورید. در غیر این صورت ممکن است عوارض جراحی شما را با مشکلات زیادتری در آینده روبه رو کند. 

خانم ها معمولا در اثر افزایش سن، حاملگی، جاذبه زمین، کاهش وزن، شیردهی، و حتی وراثت ممکن است درگیر افتادگی سینه شوند. از طرف دیگر با گذشت زمان ممکن است در اطراف سینه آنها هاله بزرگی به وجود آید، که همه این دلایل، آنها را ترغیب به انجام جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه می نماید. با این روش درمانی می توان به سفت شدن سینه و جوانسازی آنها کمک شایانی نمود.لیفت سینهلیفت سینه 

شرایط مناسب برای انتخاب بهترین روش ماستوپکسی

هر خانمی ممکن است به دلیل خاصی تمایل داشته باشد جراحی لیفت پستان انجام دهد. برای آنکه بدانید کدام روش درمانی مناسب ترین انتخاب است، لازم است برخی شرایط ویژه پیش از جراحی در نظر گرفته شود. اصولا برای لیفت سینه از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند. تکنیک هایی که هر کدام دارای مزایا و معایبی است. اما برای آنکه بدانید کدام روش انتخاب بهتری برای جراحی سینه در بیمار است، باید شرایط زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • بررسی میزان الاستیسیته و کیفیت بافت پوست سینه 
 • بررسی سایز سینه و ظاهر آنها پیش از جراحی 
 • شدت آویزان بودن سینه در فرد متقاضی 

موقعیت و سایز قرارگیری هاله اطراف سینه

جراحی ماستوپکسی

جراحی ماستوپکسی

اهمیت کسب مشاوره پیش از جراحی لیفت سینه

پیش از آنکه بخواهید اقدام به جراحی لیفت نمایید، بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی و کسب مشاوره از بهترین متخصص و جراح زیبایی، بسیار حائز اهمیت است. افرادی که در مورد این جراحی هیچ اطلاعات دقیقی ندارند، و پیش از عمل نیز به پزشک مراجعه نمی نمایند، همیشه از نتیجه جراحی ناراضی هستند. 

از این رو بهتر است پیش از اقدام به جراحی لیفت سینه ابتدا با پزشک متخصص در این زمینه  صحبت کرده و پس از آن بهترین تصمیم را برای انتخاب روش جراحی بگیرید. از سوی دیگر مراجعه به مشاور قبل از جراحی ماستوپکسی، می تواند در کسب اطلاعات در خصوص موارد زیر نیز به پزشک کمک کند:

 • بررسی نتایج ماموگرافی پیش از جراحی 
 • مشخص کردن هدف از انجام جراحی لیفت سینه
 • بررسی سابقه بیماری خانوادگی همچون سرطان سینه
 • بررسی آلرژی به داروهای خاص یا درگیر بیماری خاصی بودن 
 • بررسی سابقه جراحی های دیگر در بیمار 

بررسی مصرف دارو، مکمل گیاهی، الکل، ویتامین، مواد مخدر و تنباکو

جراحی لیفت پستان

جراحی لیفت پستان

مهمترین اقدامات پیش از انجام ماستوپکسی

بیمارانی که قصد دارند از جراحی خود بهترین نتیجه را به دست آورند، لازم است برخی از مراقبت ها و اقدامات را پیش از انجام جراحی لیفت سینه در نظر بگیرند. اولین و مهمترین مسئله ای که باید پیش از عمل بررسی شود، کسب اطمینان از وضعیت سلامت عمومی بیمار است. زیرا در صورتی که بیمار از سلامت جسمی خوبی برخوردار نباشد، نمی تواند نتیجه خوبی از جراحی به دست آورد. 

از سوی دیگر باید پیش از جراحی لیفت سینه سایز، ظاهر، محل قرار گیری هاله دور سینه و کیفیت بافت پوست بررسی شود. در غیر این صورت ممکن است بیمار قادر نباشد به نتیجه خوبی از ماستوپکسی دست یابد. پزشکانی که از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند، معمولا پیش از عمل از بیمار عکس های مناسبی را تقاضا می کنند. تا قادر باشند بهترین روش جراحی را انتخاب کنند. 

حتما به یاد داشته باشید که یکی از مهمترین اقدامات دیگر پیش از لیفت سینه، پرسیدن تمام سوالات و ابهاماتی است که در مورد این جراحی در ذهن دارید. جراح پلاستیک در صورتی که در مورد عوارض، مزایا و اطلاعات دیگر این جراحی به بیمار اطلاعات دهد، فرد متقاضی می تواند از این جراحی انتظار واقع بینانه تری به دست آورد. پس از آن رضایت خود را برای انجام این عمل اعلام کند. 

حتما پیش از عمل لیفت سینه تمامی این نکات و موارد رامد نظر قرار دهید. تنها در این صورت است که می توانید به کسب نتیجه مطلوب بعد از عمل کمک شایانی نمایید. در غیر این صورت شما را مشکلات بسیاری مواجه خواهید شد. 

بالا کشیدن سینه با جراحی

بالا کشیدن سینه با جراحی

توصیه های پزشک پیش از جراحی لیفت 

اقداماتی که بیمار پیش از عمل لیفت سینه انجام میدهد، در اصل توصیه هایی هستند که پزشک به تمام بیماران خود بیان می کند. در صورتی که بیماری این اقدامات و توصیه ها را نادیده بگیرد، بدون تردید پس از جراحی درگیر مشکلات خاص زیادی خواهد شد. از جمله مهمترین توصیه های پزشک پیش از عمل، عدم مصرف سیگار و دخانیات است. 

از سوی دیگر حتما به یاد داشته باشید که نباید پیش از جراحی لیفت سینه اقدام به مصرف داروهایی که منجر به رقیق شدن خون می شوند نمایید. داروهایی همچون آسپرین می توانند برای نتیجه ای که از جراحی به دست می آید، بسیار خطرناک و مضر باشد. علاوه بر آن حتما قبل از عمل اقدام به ماموگرافی نمایید. زیرا در صورتی که بافت سینه شما دارای مشکل و ایرادی باشد، ماموگرافی آن را نشان می دهد. 

حتما داروهایی که پزشک برای قبل و بعد از جراحی توصیه می کند را تهیه نموده و استفاده کنید. از طرف دیگر اگر از داروی خاصی استفاده می کنید نیز، پیش از عمل لیفت سینه آن را با پزشک خود در میان بگذارد. تا مبادا در حین جراحی شما را با مشکل خاصی مواجه سازد. در نهایت نیز لازم است حتما در روز انجام جراحی همراهی را کنار خود داشته باشید، تا برای رفتن به منزل به شما کمک کند. 

مراقبت از سینه بعد از لیفت

مراقبت از سینه بعد از لیفت

مراقبت های بعد از لیفت سینه

بیمارانی که در کلینیک زیبایی در تهران جراحی سینه انجام می دهند، همگی از نتیجه مطلوبی برخوردار هستند. مهمترین علت این مسئله رعایت مراقبت های بعد از ماستوپکسی است که پزشک متخصص به بیمار توصیه می کند، و بیمار تمام ان ها را رعایت می نماید. به یاد داشته باشید که بعد از جراحی حتما محل لیفت را بانداژ کنید. از طرف دیگر می توانید تا زمان بهبود محل زخم، از بانداژ یا گن و سوتین طبی استفاده کنید.

استفاده از این روش ها به سینه ها کمک می کند تا ثابت مانده و سریعتر بهبود یابند. در برخی موارد ممکن است لوله باریک و کوچکی در زیر سینه به کار برده شود، که برای جمع اولی خونابه ها بعد از جراحی لیفت سینه مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت مراقبت های بعد از عمل به راحتی می توانند در کسب نتیجه مطلوب موثر واقع شوند. 

از جمله دیگر مراقبت هایی که می توانیم به بیمار توصیه نماییم، یادگیری نحوه مراقبت از سینه ها بعد از جراحی است. بیمارانی که جلسه مشاوره با پزشک خود دارند، در مورد این شرایط اطلاعات به دست می آورند. از این رو تمام مواردی که سلامت عمومی آنها را تضمین می کند، رعایت خواهند کرد. حتما زمان معاینه مجدد خود را به یاد داشته باشید و پس از مدت تعیین شده، به سراغ جراح خود روید. 

برای ان که قادر باشید از نتیجه لیفت سینه اطمینان حاصل نمایید، حتما باید تمام داروهایی که برای تسریع روند بهبود بعد از جراحی تجویز می شود را مورد استفاده قرار دهید. با این کار از بروز عفونت در بدن خود جلوگیری نموده و به نتیجه مطلوبی که از انجام لیفت پستان می خواهید، دست خواهید یافت. پس توجه به مراقبت های بعد از جراحی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

لیفت سینه در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیفت سینه را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است