جراحی سانترال لب؛ زیبایی و خاص شدن چهره

لیفتینگ لب

جراحی سانترال لب؛ زیبایی و خاص شدن چهره

در میان بهترین روش های جراحی زیبایی، باید بخ جراحی سانترال لب اشاره کنیم. در این روش بخش کوچکی از پوست بالای لب که در زیر بینی قرار دارد، برداشته می شود. پس از آن که فاصله بین بینی و لب کمتر شود، لب به سمت بالا متمایل می شود. از این رو لب بالا حجیم تر دیده شده، و زیبایی بیشتری به چهره می بخشد. 

با جراحی لیفت یا سانترال لب، فرد در زمان خندیدن دندان های زیبای خود را به نمایش می گذارد. این روش جراحی به صورت دائمی بوده، و به طور کلی قادر است شکل لب ها و فرم آنها را تغییر دهد. زمانی که لیفت لب انجام می شود، بیمار به شکل طبیعی زیبایی بیشتری به دست می آورد. 

می توانیم این روش جراحی زیبایی را همزمان با جراحی زیبایی بینی انجام دهیم. تا علاوه بر کسب نتیجه بهتر، در زمان کمتری به جذابیت دست یابیم. البته برخی از افراد تمایل دارند تا از روش تزریق ژل و بوتاکس برای حجم بخشیدن به لب های خود استفاده کنند. اما یک روش بهتر با نام سانترال لب وجود دارد، که جذابیت بیشتری به چهره می بخشد. 

با استفاده از روش جراحی زیبایی لیفت لب، می توان فرم و شکل متفاوتی به چهره بخشید. برخلاف روش های دیگر که غیر دائمی هستند، این روش کاملا دائمی می باشد. 

سانترال لبسانترال لب

ویژگی ها و مشخصات جراحی سانترال لب

لیفت لب که توسط جراحان زیبایی انجام می شود، یک روش درمانی موثر برای کاهش فاصله بین بینی و بالای لب می باشد. این روش درمانی با نام ” فیلترم” نیز شناخته می شود. در روش جراحی لیفت لب، می توان میزان بافت صورت را افزایش داده و لب ها را پرتر و برجسته تر نمود. 

از طرف دیگر افرادی که جراحی سانترال لب انجام می دهند، به شکل زیبایی از لب های حجیم برخوردار می شوند. اشخاصی که در قسمت بالای لب های خود با قد اضافه ای روبه رو هستند، می توانند این روش درمانی موثر را انتخاب کنند. تا به زیباتر کردن چهره آنها کمک شایانی نماید. 

حتی می توان پس از جراحی سانترال، برای همیشه از تزریق ژل ها و بوتاکس بر روی لب ها خلاص شد. زیرا لب ها به شکل طبیعی ای پرتر دیده شده، و جذابیت چهره را به شکل فوق العاده ای افزایش می دهند. 

انواع روش های جراحی لیفت لب 

لیفتینگ لب نیز همچون روش های دیگر جراحی زیبایی، دارای تکنیک های مختلفی می باشد. زمانی که بیمار تمامی این تکنیک ها را به خوبی بشناسد، می تواند بهترین روش را برای انجام جراحی سانترال لب انتخاب کند. از طرف دیگر بیمار می تواند هر گونه اطلاعاتی که نیاز دارد را از پزشک خود در این خصوص بپرسد. از میان بهترین روش های لیفت لب، باید به موارد زیر اشاره نماییم: جراحی لیفت لب

جراحی لیفت لب

 • سانترال مستقیم لب: 

این روش درمانی که با نام لیفت لب قوزک نیز شناخته می شود، یک روش عالی برای ایجاد کردن مرز لب به شمار می رود. در روش سانترال لب مستقیم، دقیقا در بالای لب یک نوار نازک از پوست برداشته می شود. که این عمل منجر می شود تا پوست لب بالا کشیده شده و لب از حجم بیشتری برخوردار شود. 

البته لازم به ذکر است که در روش سانترال مستقیم، اصولا جای زخم بر روی چهره باقی می ماند. از این رو بیشتر پزشکان و متخصصان جراحی سانترال لب این روش درمانی را به بیماران خود توصیه نمی کنند. البته پزشکان کمی نیز وجود دارند، که برای کم رنگ کردن جای زخم از تکنیک های خاصی استفاده می کنند. اما به طور کلی این روش درمانی بر روی چهره جای زخم از خود برجای می گذارد. 

 • مدل شاخ گاو نر:

 یکی دیگر از تکنیک های سانترال لب، روش شاخ گاو نر است. که این روش جراحی زیبایی لب را باید رایج ترین نوع به شمار آوریم. در روش جراحی شاخ گاو نر، جراح و متخصص زیبایی برشی بر روی لب ایجاد می کند، که امتداد آن به پایه بینی می رسد. یعنی دقیقا در محلی که کمترین دید را دارد. 

این برش از آنجایی که شبیه به شاخ گاو نر می باشد، و سمت راست و سمت چپ و مرکز لبها را به سمت بینی می کشد، به آن روش شاخ گاو نر گفته می شود. یک روش عالی و ساده برای سانترال لب است و بیماران و پزشکان بسیاری از این روش استقبال می کنند. 

لیفت لب مرکزی

 • لیفت لب مرکزی:

این روش جراحی سانترال لب را باید تقریبا مشابه با شاخ گاو نر به شمار آوریم. میتوان در قسمت پایین بینی، فاصله بین لب و بینی برشی ایجاد نموده و به کاهش این فاصله کمک شایانی نمود.

 • لیفت گوشه ای لب: 

از دیگر روش های و تکنیک های سانترال لب، “لیفت لبخند” یا لیفت گوشه ای لب است. از آنجایی که با انجام این روش سانترال، حالت لبخند به صورت داده می شود، به آن لیفت لبخند نیز می گویند. برای انجام این تکنیک، نیاز است که در دو گوشه دهان دو برش کوچک ایجاد شود و کمی از پوست این منطقه برداشته شود. 

بسیاری از افراد برای ان که از جراحی لیفت لب خود نتیجه مناسبی به دست آورند، همزمان این روش درمانی را با روش دیگری انجام می دهند. به گونه ای که هم طرح لبخند بر روی چهره آنها ایجاد می شود، هم از لب های پرتر و حجیم تری برخوردار می شوند. 

در لیفت لب ایتالیایی، نیاز به ایجاد دو برش در زیر سوراخ های بینی احساس می شود. اما باید بگوییم در جزئیات این روش، شباهت های زیادی بین لیفت ایتالیایی لب و شاخ گاو نر دیده می شود. اما با این تفاوت که در این روش سانترال لب نمی توانید جای هیچ زخمی را بر روی چهره مشاهده کنید. همین ویژگی ها منجر شده است تا بیشتر بیماران ترجیح دهند این روش درمانی را برای زیباتر شدن انتخاب کنند. 

کاندید مناسب لیفت لب

کاندید مناسب لیفت لب

کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت لب 

مسلما هر جراحی زیبای افراد خاص با شرایط ویژه را نیاز خواهد داشت. به همین دلیل می توانیم بیان نماییم، که جراحی سانترال لب برای افراد مسن بهترین انتخاب خواهد بود. زیرا با انجام این روش درمانی، بیشتر فضای بین بینی و لب خود را از بین برده، و زیبایی و جوانی خود را مجددا به دست می آورند. 

با افزایش سن می توانیم شاهد این مسئله باشیم که فاصله بین لب و بینی افزایش می یابد. پس نیاز هب انتخاب روش درمانی برای برطرف کردن این مشکل وجود خواهد داشت. البته در برخی مواقع نیز، افراد جوان از ظاهره چهره خود راضی نیستند. به همین دلیل به سراغ روش سانترال لب می روند.

به طور کلی باید بیان نماییم افرادی که شرایط زیر را دارا می باشند، می توانند کاندیدای مناسبی برای این روش جراحی به شمار روند:

 • تمامی افرادی که بین ۲۰ تا ۸۰ سال سن دارند و از شکل لب های بالایی خود ناراضی می باشند. 
 • تمامی افرادی که بین لب بالا و بینی آنها به شکل غیر طبیعی فاصله وجود دارد.
 • بیمارانی که به دلیل مصرف بیش از حد سیگار، لب بالای آنها درگیر چین و چروک شده است.

لیفتینگ لب

لیفتینگ لب

چه کسانی کاندید مناسبی برای جراحی لیفت لب نیستند؟

همانگونه که بیان نمودیم، تمامی افراد قادر به انجام جراحی سانترال لب نخواهند بود. اما به طور کلی برای برخی از افراد با داشتن شرایط خاص، این جراحی ممکن نخواهد بود. از جمله این شرایط باید به موارد زیر اشاره کنیم: 

 • افرادی که سیگاری هستند و تمایلی به ترک کردن آن ندارند. در صورتی که لازم است دو هفته پیش و پس از جراحی سانترال لب مصرف سیگار و دخانیات به طور کلی قطع شود. 
 • افرادی که در ناحیه بالای لب و بینی خود فاصله زیادی نداشته باشند. به طور معمول باید فاصله این قسمت برابر با ۱٫۵ سانتی متر باشد. 
 • اشخاصی که از مشکلات دیابتی رنج می برند. 
 • بیمارانی که درگیر مشکلات دیگری هستند و ممکن است درگیر مشکل لخته شدن خون در بدن شوند.
 • افرادی که دارای تبخال دهانی هستند.

از این رو این دسته از افراد کاندید مناسبی برای انجام جراحی سانترال لب نخواهند بود.

سانترال لب در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی سانترال لب را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است