جراحی زیبایی لیفت بازو مزیتها و عوارض

جراحی زیبایی لیفت بازو

لیفت بازو

لیفت بازو نوعی جراحی زیبایی است که برای رفع افتادگی پوست بازوها بکار می رود. افراد به دلایل مختلف از جمله کاهش وزن شدید، پیری پوست، عوامل ژنتیکی و تحلیل عضلات به مرور زمان دچار شل شدگی و افتادگی پوست در ناحیه بازوها می شوند. این افراد با بازوهای شل و افتاده هنگام پوشیدن لباس در ناحیه آستین ها دچار مشکل می شوند. از طرفی خانم هایی که دارای این مشکل هستند نمی توانند لباس های مورد علاقه خود را بپوشند. این افراد اغلب موارد ناگزیر به پوشاندن بازوها و دست های خود می شوند. لیفت بازو روشی قطعی و موثر برای درمان بازوهای دارای چربی، پوستهای آویزان و چروک خورده است.

مزیت های لیفت بازو

مزیت های لیفت بازو

 

لیفت بازو چیست و چه کاربردهایی دارد

جراحی زیبایی لیفت بازو برای رفع مشکلات بازوهای با پوست شل و افتاده بکار می رود. بازوهای چاق و دارای چربی اضافه در برخی موارد با ورزش و رژیم های غذایی لاغر نمی شوند. این افراد ممکن است بتوانند سایر نقاط بدن خود را لاغر کنند ولی کاهش سایز در بازوها برای آنها امکان پذیر نیست. در این موارد حذف چربی های اضافی در محل بازوها به تنهایی منجر به پوست شل و افتاده می شود که چهره نازیبایی دارد. از طرفی برخی افراد دارای پوستهای آویزان در محل بازوها هستند که به سادگی رفع نمی شوند. لیفت بازو جهت حذف پوستهای اضافه در محل بازو و چربی های زاید در صورت لزوم است. نتایج حاصل از جراحی زیبایی بلافاصله پس از جراحی قابل مشاهده است

 

مزیت های لیفت بازو کدام است؟

لیفت بازو روشی قطعی و موثر جهت حذف پوستهای اضافه و آویزان در محل بازوها است. از طرفی بافت و عضلات شل شده و آویزان در حین عمل جراحی سفت و کشیده می شوند. در صورتی که بازوها علاوه بر پوست اضافی دارای چربی های زاید نیز باشند به وسیله روشهایی مانند لیپوساکشن و لیپولیز اقدام به تخلیه چربی های اضافی می نمایند. بدین ترتیب علاوه بر داشتن بازوهای زیبا و لاغر می توانید از شر چربی های زاید نیز خلاص شوید. دوره نقاهت عمل جراحی کوتاه بوده و بلافاصله پس از عمل جراحی می توانید با فعالیتهای روزمره خود ادامه دهید. در صورت مراجعه به پزشک متخصص و کلینیک های معتبر حداقل عوارض و مشکلات پس از جراحی لیفت بازو را خواهید داشت.

انواع روش های لیفت بازو

انواع روشهای لیفت بازو

انواع روش های لیفت بازو را بشناسیم

برای لیفت بازو روشهای مختلفی وجود دارد. در قدیم از لیفتینگ به وسیله نخ برای سفت کردن بازوها استفاده می کردند. روشهای دیگری مانند مزوتراپی، لیزر و یا تزریق مواد چربی سوز و حتی سایر روشهای جوانسازی پوست برای لیفتینگ بازو بکار می روند. مزیت اصلی این روشها عوارض ناچیز، درد و خونریزی کم و دوره نقاهت بسیار کوتاه است. در این روشها فرد معمولا نیازی به بی هوشی نداشته و پس از اتمام کار می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد. لیفت بازو با روشهای مذکور تاثیر زیادی در حذف پوستهای شل و افتاده ندارد. در واقع در این روشها با تحریک کلاژن سازی پوست و حل کردن چربی های زیر پوست اقدام به کشیدن پوست و رفع چروکهای آن می کنند.

لیفت بازو برای چه افرادی مناسب است؟

لیفت بازو برای افرادی که قادر به لاغر کردن بازوهای خود با روشهای مختلفی مانند ورزش و رژیم غذایی نیستند مناسب است. در برخی موارد حتی با رژیم های غذایی شدید و ورزش کردن نیز نمی توان چربی های اضافی ناحیه بازو را از بین برد. از طرفی افراد با افزایش سن و به مرور زمان دچار پیری پوست می شوند. پوستهای پیر و چروک خورده شل و آویزان شده و حالتی نازیبا به خود می گیرند. بازوهای آویزان هنگام پوشیدن لباس نیز فرد را دچار مشکل می کنند. در برخی موارد افرادی که کاهش وزن های شدیدی را تجربه کرده اند با پوستهای شل و آویزان در تمام نقاط بدن از جمله بازوها مواجه می شوند. در تمام این موارد لیفت بازو برای حذف چربی و پوستهای اضافی بکار می رود.

جراحی زیبایی لیفت بازو

جراحی زیبایی لیفت بازو

جراحی زیبایی لیفت بازو چگونه انجام می گیرد؟

جراحی زیبایی لیفت بازو با ایجاد برشهایی بر روی بازو صورت می گیرد. بسته به میزان افتادگی پوست برشهایی از زیر بغل تا آرنج بر روی بازو ایجاد می گردد. معمولا برشها در ناحیه داخلی بازو ایجاد می شود. در برخی مواقع که افتادگی پوست شدید است برش بر روی پشت بازو ایجاد می شود. پس از آن در بافت داخلی بازو که شل و افتاده شده اند بخیه های داخلی زده می شود. این بخیه ها منجر به کشیده شدن عضلات و سفتی بازو می شود. در این مرحله از لیفتینگ چنانچه نیاز به تخلیه چربی های زاید باشد به روشهای مختلفی مانند لیپوساکشن برای انجام آن اقدام می کنند. در نهایت محل برشها بخیه زده می شود. در برخی موارد از بخیه های جذبی و یا معمولی در عمل جراحی استفاده می شود.

 

عوارض جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یک نوع جراحی با بیهوشی عمومی است لذا عوارض ناشی از بیهوشی در آن وجود دارد. البته ممکن است در برخی موارد پزشک تشخیص به بی حسی موضعی بدهد. پس از اتمام عمل جراحی احساس کشیدگی در محل بازو، درد، خونریزی داخلی، کبودی، تورم و التهاب دیده می شود. این عوارض معمولا پس از مدت زمان یک هفته رفع می گردد. از دیگر عوارض لیفت بازو می توان به عفونت، عدم جذب بخیه های جذبی، ایجاد لخته خونی، آسیب به عضلات، رگهای خونی و بافت عصبی در محل بازو، جای زخم، تجمع مایع در زیر پوست، عدم تقارن در بازوها و بهبود آهسته زخم و درد اشاره نمود. البته انتخاب پزشک متخصص و مرکز درمانی معتبر در کاهش عوارض ناشی از عمل جراحی موثر است.

جراحی زیبایی لیفت بازو چگونه انجام می گیرد؟ جراحی زیبایی لیفت بازو با ایجاد برشهایی بر روی بازو صورت می گیرد. بسته به میزان افتادگی پوست برشهایی از زیر بغل تا آرنج بر روی بازو ایجاد می گردد. معمولا برشها در ناحیه داخلی بازو ایجاد می شود. در برخی مواقع که افتادگی پوست شدید است برش بر روی پشت بازو ایجاد می شود. پس از آن در بافت داخلی بازو که شل و افتاده شده اند بخیه های داخلی زده می شود. این بخیه ها منجر به کشیده شدن عضلات و سفتی بازو می شود. در این مرحله از لیفتینگ چنانچه نیاز به تخلیه چربی های زاید باشد به روشهای مختلفی مانند لیپوساکشن برای انجام آن اقدام می کنند. در نهایت محل برشها بخیه زده می شود. در برخی موارد از بخیه های جذبی و یا معمولی در عمل جراحی استفاده می شود. عوارض جراحی لیفت بازو جراحی لیفت بازو یک نوع جراحی با بیهوشی عمومی است لذا عوارض ناشی از بیهوشی در آن وجود دارد. البته ممکن است در برخی موارد پزشک تشخیص به بی حسی موضعی بدهد. پس از اتمام عمل جراحی احساس کشیدگی در محل بازو، درد، خونریزی داخلی، کبودی، تورم و التهاب دیده می شود. این عوارض معمولا پس از مدت زمان یک هفته رفع می گردد. از دیگر عوارض لیفت بازو می توان به عفونت، عدم جذب بخیه های جذبی، ایجاد لخته خونی، آسیب به عضلات، رگهای خونی و بافت عصبی در محل بازو، جای زخم، تجمع مایع در زیر پوست، عدم تقارن در بازوها و بهبود آهسته زخم و درد اشاره نمود. البته انتخاب پزشک متخصص و مرکز درمانی معتبر در کاهش عوارض ناشی از عمل جراحی موثر است.

جراحی زیبایی لیفت بازو در کلینیک زیبایی روما

مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی لیفت بازو

قبل از جراحی زیبایی لیفت بازو توجه به برخی نکات الزامی است. عدم استعمال دخانیات حداقل به مدت سه هفته قبل از عمل، عدم استفاده از داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپیرین، عدم اصلاح بازوها و استحمام قبل از لیفتینگ بازو توصیه می شود. پس از اتمام عمل جراحی در محل بازوها احساس کشیدگی و درد وجود دارد که با مصرف قرص های مسکن برطرف می شود. معمولا از بانداژهای کشی برای محل زخم استفاده می شود. ممکن است پزشک تا چند روز لوله باریکی در محل برش برای خروج خون و مایعات در نظر بگیرد. با اینحال استفاده از لباس های کشدار در محل بازو برای متراکم نگهداشتن محل جراحی مفید است. 

 

لیفت بازو در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی لیفت بازو را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

دیدگاه ها بسته شده است