جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک چگونه است؟

بسیاری از خانم ها به دلایل مختلفی ممکن است درگیر مشکل افتادگی پلک شوند. این دسته از افراد با انجام جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک، می توانند به راحتی این مشکل را از روی چهره خود برطرف نمایند. جراحی پلک در اصل نوعی جراحی زیبایی است، که برای بهبود ظاهر پلک ها انجام می شود. تمام افرادی که در پلک خود مشکل دارند، با استفاده از این جراحی مشکلات را از چهره خود دور خواهند نمود.

جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک را می توان هم بر روی پلک بالایی و هم بر روی پلک زیرین انجام داد. یا حتی اگر شخصی تنها در قسمت بالا یا قسمت پایین پلک خود با مشکلی روبرو است، می توان با انجام این روش جراحی به سادگی آن را برطرف کند. بلفاروپلاستی که امروزه به عنوان یکی از جدیدترین روشهای جراحی زیبایی شناخته می شود، عملکرد پلک را بهبود بخشیده و نواحی پیرامون چشم را زیبا می کند.

اما آیا می دانید این روش جراحی زیبایی به چه صورت انجام می شود؟ برای آنکه بتوانید عملکرد پلک خود را بهبود بخشید لازم است به چه کلینیکی مراجعه نمایید؟ آیا انتخاب پزشک متخصص برای جراحی پلک به اندازه دیگر جراحی ها حائز اهمیت است؟ با ما همراه باشید تا به بررسی هر یک از این سوالات بپردازیم.

بلفاروپلاستی و زیبایی پلک

کاندید مناسب برای جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک

به طور کلی تمام انسان هایی که در دنیا با مشکل افتادگی پلک مواجه هستند، می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن با انجام جراحی پلک، مشکلات افتادگی پلک را از خود دور کنند. اما برای آنکه بدانید چه کسانی کاندید مناسب برای این روش درمانی هستند، باید به نکات زیر توجه نمایید. افرادی می توانند جراحی زیبایی پلک انجام دهند، که از شرایط خاصی برخوردار باشند. از جمله:

 • افرادی که دارای پوست اضافه و چروک شده در پلک بالایی یا زیر پلک باشند.

 • افرادی که قادر هستند از انجام جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک خود انتظار واقع بینانه ای داشته باشند.

 • افرادی که بر روی پلک بالای آنها چربی اضافه انباشته شده باشد.

 • اشخاصی که به هیچ عنوان سیگار مصرف نمی کنند.

 • اشخاصی که زیر چشم آنها به دلایل مختلف دارای پف باشد.

 • افرادی که از مشکلات حاد چشمی برخوردار بوده و رنج می برند.

 • افرادی که پلک پایین آنها دچار افتادگی شده باشد.

 • اشخاصی که سالم هستند و هیچ گونه بیماری حاد و خطرناکی آنها را تهدید نمی کند.

 • افرادی که در زیر چشم آنها چروک و پوست اضافی وجود داشته باشد.

 • و موارد دیگر

در صورتی که شخصی دارای یکی از این شرایط باشد، می تواند اقدام به جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک نماید. تا تمام مشکلات چهره او برطرف شده و عملکرد پلک ایشان نیز بهبود یابد.

جراحی پلک

آیا برای جراحی بلفاروپلاستی نیاز به بیهوشی عمومی است؟

افراد زیادی هستند که به دلیل ترس از بیهوشی عمومی، اقدام به انجام جراحی های زیبایی نمی نمایند. یکی از جراحی هایی که آنها تصور می کنند نیاز به بیهوشی دارد، جراحی بلفاروپلاستی است. اما باید بگوییم این روش جراحی زیبایی سرپایی بوده، و نیازی به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان ندارد. کافیست به کلینیک زیبایی مراجعه نمایید، و تنها پس از بی حسی موضعی محل، اقدام به جراحی پلک کنید.

از آنجایی که جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک نیازی به بیهوشی ندارد، پی از خطرات و عوارض بیهوشی نیز برخوردار نخواهد بود. از این رو نیازی نیست استرس داشته باشید، و یا از انجام این روش درمانی برای بهبود عملکرد پلک خود بترسید. تنها در صورتی برای جراحی زیبایی پلک نیاز به بیهوشی خواهد بود، که این جراحی بر روی صورت کودک انجام شود.

در غیر این صورت تمام پزشکان متخصصی که در بهترین کلینیک زیبایی مشغول به فعالیت هستند، در این خصوص به بیماران خود اطلاعات ارائه می دهند. که نیازی نیست برای جراحی پلک بیهوش شوند. حتی اگر بخواهید در کنار جراحی پلک اقدام به جراحی های زیبایی دیگری نیز نمایید، تنها در صورتی که پزشک شما تشخیص دهد، نیاز به استفاده از مواد بیهوشی خواهید داشت.

جراحی زیبایی پلک

مهمترین هدف از جراحی زیبایی پلک

به طور کلی هر فردی که اقدام به انجام این جراحی زیبایی می نماید، در پی دستیابی به هدف خاصی است. اما مهمترین هدفی که می توانیم با انجام این روش جراحی به آن دست یابیم، بهبود ظاهری چشم خواهد بود. پس افرادی که تمایل به انجام جراحی پلک دارند، به دنبال آن هستند که ظاهر جوانتر و زیباتری به چشم های خود بخشند.

از طرف دیگر این دسته از افراد می توانند با جراحی  بلفاروپلاستی و زیبایی پلک، بینایی خود را نیز تحت تاثیر قرار دهند. زیرا افتادگی پلک ها ممکن است بینایی انسان را نیز تحت شعاع قرار داده و با اختلال مواجه سازد. در کنار تمامی این اهداف، جراحی زیبایی پلک کمک می کند تا علائم افزایش سن از روی چهره زدوده شود. زیرا افتادگی، چین و چروک و پف چشم با انجام این جراحی به راحتی برطرف می شوند.

پس به طور کلی افرادی که به دنبال جراحی  بلفاروپلاستی و زیبایی پلک می روند، نه تنها می توانند به زیبایی بیشتر چهره خود کم کنند، بلکه قادر خواهند بود بسیاری از مشکلات حاد که چهره آنها را دستخوش تغییر نموده است را نیز، از خود دور کنند.

بلفاروپلاستی و جراحی پلک

نحوه انجام جراحی پلک به چه صورت است؟

این روش جراحی با استفاده از بی حسی موضعی آغاز می شود. معمولا مدت زمانی که برای انجام جراحی پلک نیاز است، بین ۱ تا ۲ ساعت بوده، و این مدت زمان بسته به نوع جراحی که انتخاب می شود مشخص خواهد شد. زیرا برخی از افراد ممکن است قصد داشته باشند چربی های اضافی زیر چشم خود را برداشته و یا اقدام به کشیدن پوست زیر چشم خود نمایند.

در حالی که برخی دیگر با این روش جراحی به دنبال آن هستند که افتادگی پلک بالایی خود را برطرف نمایند. به طور کلی باید بگوییم که جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک هم بر روی پلک بالا و هم بر روی پلک پایین انجام می شود. پس از آن نیز لازم است بیمار بین یک تا دو هفته در منزل به استراحت پرداخته و منتظر بهبود کامل پلک ها بعد از جراحی شود.

در کل عمل زیبایی پلک را می توانیم جزو جراحی های سرپایی به شمار آوریم، که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران توسط متخصصان و جراحان زیبایی انجام می شود. اگر به دنبال آن هستید که از جراحی خود بهترین نتیجه را به دست آورید، لازم است در زمان انتخاب جراح پلاستیک خود دقت زیادی نمایید. برای افرادی که در حین جراحی ممکن است احساس درد کنند، پزشک دو آمپول بی حسی استفاده می کند.

 اما برخی از بیماران ممکن است در حین جراحی دردی احساس نکنند، اما برخلاف آن به دلیل داشتن استرس، بی تابی کرده و تمرکز پزشک را برهم بزنند. از این رو پزشک به این دسته از بیماران داروی آرام بخش خواهد داد. که این دارو ممکن است خوراکی یا تزریقی باشد.

زیبایی پلک با جراحی

انواع روش های جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک

روش های بسیاری وجود دارد که به زیبایی پلک کمک می کند. از جمله این روش ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تزریق چربی: چربی هایی که از بدن خود بیمار گرفته می شود و پس از آن برای برطرف کردن پف چشم و بهبود ظاهری چشم مجددا به بدن بیمار تزریق می شود، ساده ترین و بهترین روش جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک است. البته چربی ها پس از خارج شدن از بدن، نیاز به برخی عملکردها دارند تا مناسب برای تزریق به بدن شوند.

 

 • تزریق بوتاکس: یکی دیگر از روش های جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک ، تزریق بوتاکس است. بوتاکس قادر است عضلات زیر چشم را شل کرده و تمام چین و چروک های اطراف چشم را برطرف نماید. از این رو ظاهر جوان و زیبایی نیز به چشم می بخشد.

 

 • جراحی پلک بالا و پایین چشم: این روش  جراحی بلفاروپلاستی که متداولترین روش برای برداشتن پف و چین و چروک چشم است، می تواند نتیجه بسیار مطلوبی را برای بیمار به همراه داشته باشد. زیرا دیگر نیازی نیست بیمار بر روی هر دو پلک خود اقدام به جراحی نماید. می تواند به صورت همزمان با جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی پلک به برطرف کردن مشکلات پلک و اطراف چشم خود کمک کند.

بلفاروپلاستی در کلینیک زیبایی روما

کلینیک زیبایی روما با سالها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی از مجرب ترین کادر درمانی بهره مند است. پزشکان متخصص زیبایی با سابقه و تجهیزات پیشرفته کلینیک بهترین عملکرد و نتایج در جراحی زیبایی بلفاروپلاستی را برای افراد به همراه دارد. برای جراحی لیفتینگ بازو و خدمات مشاوره تخصصی قبل از عمل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

لیزر زیبایی چه کاربردی دارد

 • اهمیت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران 

  بی تردید این که شما بخواهید عمل زیبایی  را انجام دهید، مهمترین مسئله انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و خاص خواهد بود. زیرا مراجعه به چنین کلینیک های زیبایی میتواند آرامش و اعتماد کافی را برای شما به همراه داشته باشد.

  پس بهتر است یکی از بهترین کلینیک زیبایی تهران را برای انجام انتخاب نمایید. زیرا می توانید مطمئن باشید که در این کلینیک با بهترین و با تجربه ترین پزشکان مواجه شده و با کمترین عوارضی، چهره و اندامی زیبا به دست آورید.

  کلینیک های زیبایی تهران ممکن است در موارد مختلفی همچون هزینه با یکدیگر رقابت کنند. هرگز به این نکته توجه نداشته باشید که اگر یک مرکز زیبایی از هزینه کمتری برای انجام  برخوردار است، پس می تواند محلی مناسب برای انجام این عمل باشد. بهتر است به این مسائل به شکل ویژه ای دقت نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

 • ارتباط

 • در روما کلینیک تمام خدمات توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید.

  مشاوره در تلگرام (برای کارایی این لینک فیلتر شکن باید باز باشد!)

  در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص زیبایی، عمل جراحی زیبایی و تزریق بوتاکس خط خنده و لیزر زیبایی دارید، می توانید با کلینیک زیبایی روما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

  شماره های تماس برای مشاوره رایگان :  ۰۲۱۲۲۲۳۱۴۳۷ _ ۰۹۲۱۵۴۷۲۶۲۹

 

دیدگاه ها بسته شده است